Martin Jakeš
Penzion u Dorňáků


Velké Karlovice 132, Velké Karlovice 756 06
Náš Penzion U Dorňáků nabízí ubytování na horách ve Velkých Karlovicích, část Lésková. Můžete využít buď ubytování v horském penzionu se čtyřmi zcela samostatnými apartmány a nebo ve dvou horských chatách.
Jedna chata se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu,  v přízemí je plně vybavená kuchyně, krbová kamna, TV, posezení, sprcha, WC a v horním patře 2 ložnice, celková kapacita je 7 lůžek.
Druhá chata, která je kapacitně větší, je přibližně 300 metrů vzdálená na polosamotě. V přízemí je plně vybavená kuchyň, krbová kamna, TV, posezení, sprcha, WC a v horním patře 2 samostatné pokoje, celková kapacita je 9 lůžek. V zimním období je potřeba se z důvodu dostupnosti této chaty vybavit sněžnými řetězy.
V okruhu 1 km se nachází dostatečný počet lyžařských vleků pro zdatné i méně zdatné lyžaře, běžecké tratě a cyklostezka Bečva. Do 2 km se nachází wellness centrum, golfové hřiště, kryté termální bazény se slanou vodou a dětský park.
Personál našeho penzionu Vám ochotně poskytne různé tipy na výlety a informace o možnostech vyžití.

Naše služby:
- ubytování v horském penzionu se čtyřmi apartmány
- ubytování ve dvou horských chatách
1. chata - celková kapacita 7 lůžek (dva pokoje), vybavená kuchyně, TV posezení, krbová kamna
2. chata - celková kapacita 9 lůžek (dva pokoje), vybavená kuchyně, TV posezení, krbová kamna - v zimním období nutné sněžné řetězy
- dětské hřiště
- pergoly s krbem.

Produkty
  • prodej chat, pronájem chat a obytných zařízení, rekreační zařízení, možnost ubytování, ubytování blízko přírody, táboření
  • ubytování na dovolené, jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, možnost přistýlky, restaurační zařízení

Výroba a prodej reklamních a propagačních produktů včetně reklamního potisku.

Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov.

Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov

Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Penzion Dřevák - Jetřichovice

Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

Bochníčkovi

Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

S námi si však přírody a venkovního stylu užijete plnými doušky! Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi, ale také pro mladší nebo starší páry. Připravený pro vás máme samostatně stojící vejminek, čili budovu, která má kompletní vybavení.


Nádherná, klidná a romantická příroda a k tomu příjemné, malebné ubytování v penzionu Kamzík ***

Penzion Kamzík - Česká Kamenice

Nádherná, klidná a romantická příroda a k tomu příjemné, malebné ubytování v penzionu Kamzík ***

V dnešní době lidé neustále někam spěchají. Pokud se chcete na chvíli zastavit a podívat se do krásné přírody, ubytovat se v pěkném penzionu, pak rozhodně můžete vyzkoušet penzion Kamzík, který se těší na vaši návštěvu.


Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

PENZION EGO

Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.