Milan Pecháček


Račíněves 20, Roudnice nad Labem 413 01
Provádíme komplexní klempířské, pokrývačské a také tesařské práce.

V rámci naší podnikatelské činnosti provádíme střechy na klíč, pokládku střešní krytiny, rekonstrukce a opravy střech a samozřejmě i veškeré klempířské, pokrývačské a také tesařské práce.

Dále našim zákazníkům můžeme nabídnout výstavbu a realizaci altánů, přístřešků, garážových stání a dalších dřevostaveb.

Pokud se chystáte realizovat novou střechu nebo rekonstruovat tu starou, neváhejte nás kontaktovat. Naše služby poskytujeme v rámci celé ČR.

Produkty
  • kladení střešních krytin, opravy střech, obkrývání střešních oken, montáž okapů a okapnic, oplechování komínů
  • realizace dřevostaveb, půdní vestavby, zahradní altány, palubkové obložení, bednění schodišť, dřevěné lávky
  • nízkoenergetické dřevěné domy, pasivní domy, energická úspora, montované domky, ekologické stavby


Související články
Projekt Lifestyle City Home – kanadské dřevostavby v Ostravě

LIFESTYLE – dřevostavby Ostrava, s.r.o.

Projekt Lifestyle City Home – kanadské dřevostavby v Ostravě

V oblasti bydlení a staveb se pravidelně setkáváme s více či méně zajímavými projekty. Mezi ty zajímavější patří bezpochyby ostravský projekt rezidenčního bydlení Lifestyle City Home, který představuje možnost bydlení v architektonicky jednotném komplexu budov, přičemž jsou všechny budovy v originální kanadské technologii dřevostaveb. O projekt z dílny společnosti LIFESTYLE – kanadské dřevostavby Ostrava, s.r.o. je velký zájem, stavby totiž vynikají v mnoha ohledech.


Pavel Heran: realizace střech a dalších stavebních prací

Pavel Heran

Pavel Heran: realizace střech a dalších stavebních prací

Pokud plánujete stavbu, rekonstrukci nebo opravu vaší střechy, fasády, zednické práce nebo půdní vestavby, určitě potřebujete spolehlivého a profesionálního partnera, který vám zajistí kvalitní a profesionální práci. Takovým partnerem je Pavel Heran - tesařství, pokrývačství a klempířství, firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oblasti stavebnictví, kdy realizuje například fasády, sádrokartony, různé zednické práce, pokládku zámkové dlažby a další.


Profesionální výškové a řemeslné práce

Vladimír Okuliár

Profesionální výškové a řemeslné práce

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která zvládne jakékoliv práce ve výškách i na zemi, pak jste na správné adrese. Firma Vladimír Okuliár - výškové a řemeslné práce vám nabízí širokou škálu služeb, které splní vaše požadavky a představy. Ať už potřebujete opravit střechu, vyčistit okapy nebo umýt okna či prosklené plochy, jsme tu pro vás! Nabízíme také renovaci plechových střech – broušení a nátěr.


Kvalitní a profesionální pokrývačské služby v okolí Mikulova, Břeclavi, Pohořelic nebo Hustopečí

Kroving s.r.o.

Kvalitní a profesionální pokrývačské služby v okolí Mikulova, Břeclavi, Pohořelic nebo Hustopečí

Střecha je důležitou součástí každé stavby, která chrání dům před povětrnostními vlivy a zajišťuje jeho tepelnou a zvukovou izolaci. Pokud hledáte firmu, která vám nabídne kvalitní a profesionální pokrývačské služby, obraťte se na firmu Kroving s.r.o., která se zabývá realizací střech v okolí Mikulova, Břeclavi, Pohořelic nebo Hustopečí a je schopna realizovat zakázky i v rámci celého okresu Brno-venkov. Jestliže potřebujete novou střechu, rekonstrukci staré nebo jen drobné opravy, nabídne vám profesionální a individuální řešení.


Firemní články
Realizace střech na klíč, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, dřevostavby

Realizace střech na klíč, klempířské, pokrývačské, tesařské práce, dřevostavby

Firma Milan Pecháček se sídlem v obci Račiněves v Ústeckém kraji nabízí svým zákazníkům již od roku 2000 komplexní klempířské, pokrývačské a tesařské práce po celé České republice.