Libuše Addarová
Libuše Addarová


Vnitřní 865/24, Praha 4 - Michle 141 00

Projekt česko-francouzsko-berberské kulturní spolupráce, který má za cíl propagaci kultur těchto národů, vzájemné poznávání a obohacení nejen mezi umělci, ale předání hlavně širokému publiku. Vzhledem k potřebě realizovat jednotlivé programy, byl navržen koncept zbudovat v Praze Centrum česko-francouzsko-berberské kultury, ve kterém by se prezentovaly jednotlivé kraje, města, obce, podniky, umělecká řemesla apod. V rámci kulturních aktivit by se v Centru TFB konaly přednášky, koncerty, výstavy, literární večery, festivaly a volba Miss Culture TFB.
Byla navázána spolupráce s Maison de l´Union Méditerranéenne pro rozšíření ekonomických aktivit mezi českými podniky a jejich eventuálními partnery ze zemí Středozemního moře. Jako první oblast se bude jednat o firmy, které se zabývají ekologií, životním prostředím, obnovitelnými zdroji energie a odpadovým hospodářstvím pro udržitelný rozvoj oblastí v jižní Evropě a v severní Africe.

IČ: 41749855
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Libuše Addarová

Další produkty a služby
  • kulturní pořady, laserové show, společenské akce, pronájem sálů, kouzelnická vystoupení, představení pro děti


Související články
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.


Srdce i duše Olomouce patří baroku
Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.