Přestavba aut na LPG, CNG a E85 - pohony, které jsou šetrné k životnímu prostředí

HVgas - Huvar

Přestavba aut na LPG, CNG a E85 - pohony, které jsou šetrné k životnímu prostředí

Přestavba automobilů na LPG pohon s množstvím výhod – Moravskoslezský kraj

Majitelé automobilů s benzínovým pohonem z celého Moravskoslezského kraje mohou výrazně ušetřit přestavbou svého vozu na alternativní pohon LPG u specializované firmy HVgas se sídlem v Kuníně v okrese Nový Jičín. S přestavbami vozidel na LPG pohon máme dlouholeté odborné zkušenosti, sledujeme trendy plynových instalací světových výrobců, takže jsme schopni pro každého zákazníka vybrat optimální řešení LPG přestavby. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis a revize LPG zařízení.

Profesionální přestavby aut na LPG pohon

Výhody přestavby automobilů na LPG pohon - úspora nákladů, tišší motor, ekologický provoz

Zvažte množství výhod při přestavbě automobilu s benzínovým pohonem na LPG zařízení. S LPG pohonem ušetříte téměř polovinu provozních nákladů, motor Vašeho vozidla se bude méně opotřebovávat a bude mít klidnější a tišší chod. S LPG zařízením nevznikají karbonové usazeniny, provoz vozidla je ekologičtější díky nižším hodnotám zplodin. Nezanedbatelnou výhodou je dvojnásobný dojezd auta i osvobození od placení silniční daně.

Přestavba aut na LPG u profesionálů


Odborný servis automobilů s LPG zařízením v záruční i pozáruční lhůtě

V současnosti je v ČR rozšířená síť čerpacích stanic LPG, takže se svým vozem přestavěným z benzínového pohonu na LPG, plyn bez problémů doplníte. Instalace LPG zařízení se vyplatí všem, kteří ročně najezdí více než 15 000 km a jejich vůz je v řádném technickém stavu. Majitelům automobilů s LPG zařízením nabízíme odborný servis v záruční i pozáruční době.

Záruční a pozáruční servis vozidel s LPG zařízením


Bezpečnost vozidel s originálním a schváleným LPG zařízením

Ani o bezpečnost se bát nemusíte, jsme odborná firma, která montuje do vozidel originální schválené zařízení. Plynové nádrže jsou při výrobě kontrolovány tlakovou zkouškou, vybavené ventilem s tepelnou a tlakovou pojistkou. Jestliže má vůz s LPG zařízením nehodu, dochází v případě nárazu k úplnému uzavření plynu multiventilem.

Montáž originálních a schválených LPG zařízení


PODSTRÁNKY

Přestavba aut na LPG

Přestavba aut na LPG
Přestavba automobilů na LPG pohon s množstvím výhod – Moravskoslezský kraj
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA HVgas - Huvar
WEBOVÁ STRÁNKA
HVgas - Huvar
www.lpgauto.cz
Adresa

Adresa

Kunín 85
Kunín 742 53

hvgas@seznam.cz
+420 602 718 081


Najdete nás také zde:

ARES
captcha