Kovo Fůkal, s.r.o.


Pod Břehy 1120/79, Velké Pavlovice 691 06
Kovo Fůkal, s.r.o. Kovovýroba Břeclav, Velké Pavlovice.
CNC řezání laserem do 4m, CNC řezání plechu do 4m, CNC ohraňování, CNC ohraňování plechů do 4m, CNC tvarové řezání (tvarové výpalky z plechu), CNC ohraňovací lis do 4m (lisy), CNC dělení materiálů, CNC zpracování plechů pálením laserem.

CNC řezání plechu laserem značky TRUMPF TLF 3200,
o výkonu 3200W, rozměr stolu 2x4m. Pálení dílců až do délky 4 m.
Tolerance řezání tolerancí + - 0, 1 mm bez dalšího opracování.
- ocel 0, 5-20mm
- nerez 0, 5-12mm
- hliník 0, 5- 6mm.
Součástí pálícího procesu je příprava výkresové dokumentace a očištění výpalků pro následné zpracování, ideální formát pro dodání podkladů jsou výkresy ve formátu AUTOCAD 2000 /formát DFX).

CNC ohraňování plechů, ohraňovací lis Safan 220t, s lisovací sílou 2200kN (220tun).
Ohýbání plechu ohraňovacím lisem.
Vysoká kvalita a přesnost ohybu.
- ohýbací délka 4m (maximální délka ohybu)
- materiál od 0, 2-15 mm.
- přesnost polohování se pohybuje v rozmezí +- 0, 05 mm.

Ohraňování polotovarů (výpalků), plechů a jiných materiálů.
Možnost velké škály ohybů.
Velký výběr různých dělených i nedělených matric a razníků.
Parametry ohraňovacího stroje najdete na našich webových stránkách.

Součástí ohraňovacího procesu je programování ohraňovacího lisu dle dodané výkresové dokumentace. Ideální je výkresová dokumentace tištěná, v přehledném měřítku ke čtení výkresu pro potřeby ohraňování.
Provádíme přípravu výkresů v 2D, či 3D CAD CAM software.

Nabízíme služby:
svařování
zinkování
lakování
montáž, kompletace
servis.

Kompletní zámečnická výroba, včetně povrchových úprav a následné montáže, případně zprovoznění zařízení, či dodání a instalace na místě montáže.
Nabízíme nejenom pálení laserem, ale kompletní služby našim zákazníkům.
Jsme více než 15 let v oboru kovovýroby a zámečnických prací. Máme četné reference, některé najdete na našich webových stránkách www.kovofukal.cz

Provozovna:
Velké Pavlovice, Pod Břehy 1120/79
603 257 659 - p. Fůkal Antonín; 604 106 543 - řezání laserem a ohraňování.

Produkty
  • zámečnické služby, služby kovovýroby, výroba plotů, výroba mříží, výroba zábradlí, výroba schodišť, úprava kovů
  • soustružení kovových materiálů, vystružování kovů, broušení kovů, frézování hliníku, tvarování hliníku, CNC obrábění
  • zpracování tenkých plechů, řezání plechu laserem, drátové řezání, broušení kovů, řezání betonu
  • svařování vrat, svařování bran, svařování zábradlí, svařování schodišť, svařování regálů, opravy svařováním, svařování konstrukcí velkých hal, svářečské práce
  • strojní obrábění železných materiálů, klasické třískové obrábění kovů, drážkování neželezných materiálů, strojírenská výroba

Výroba reklamy od zpracování grafických návrhů po přímou výrobu, včetně montáže a dopravy.

Pracovní a profesní oděvy - kvalitní a trendy pracovní oděvy na míru od Dafné profi, s.r.o..

Pracovní a profesní oděvy - kvalitní a trendy pracovní oděvy na míru od Dafné profi, s.r.o.

Související články
Přesné a rychlé dělení materiálu s pomocí laserové technologie budoucnosti

TVARPAL, s. r. o.

Přesné a rychlé dělení materiálu s pomocí laserové technologie budoucnosti

Laserový paprsek je velice výhodné využít pro přesné řezání i těch nejodolnějších kovových i nekovových materiálů. Tím, že je možné zaostření pouze na určité místo, vznikne řezná spára minimálních rozměrů. Tím pádem nedochází k plýtvání materiálem.


Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

KOVONA SYSTEM, a.s.

Kovové regály pro firmy i domácnosti na špičkové úrovni

Regálové systémy jsou nepostradatelné všude tam, kde je potřeba přehledně uskladnit jakékoli věci či zboží. Najdou své uplatnění nejen v domácnostech, ale i ve skladech, firmách, obchodech, průmyslových provozech a tak dále. Společnost KOVONA SYSTEM, a.s. vyrábí regálové systémy z kvalitních, ale cenově dostupných materiálů.


Zakružování trubek a spirál

Přidal s.r.o.

Zakružování trubek a spirál

Strojírenský, automobilový, letecký a další průmysl vyžaduje pouze kvalitní a profesionálně vyrobené komponenty, díky kterým je zajištěna funkčnost i dlouhá životnost strojů i dalších produktů. K takovým profesionálním činnostem patří například i zakružování trubek či spirál, které provádí i firma Přidal s.r.o., Kralice na Hané.


Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

TESPON s.r.o. - Nástrojárna Kolín

Vstřikovací formy nejen pro český průmysl

Práce s plasty je mnohdy velice náročná. Především, pokud se jedná o výrobu forem, které musejí mít naprosto přesné parametry, jenž jsou dané zadavatelem. Vstřikovací formy společnosti TESPON s.r.o. Využívají nejen české, ale i zahraniční firmy.


Firemní články
Kompletní zámečnické práce Velké Pavlovice

Kompletní zámečnické práce Velké Pavlovice

Potřebujete sehnat firmu, která nabízí kvalitní, spolehlivé a kompletní zámečnické práce v okolí Velkých Pavlovic a má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Potom se obraťte na společnost Kovo Fůkal, s.r.o., která má v oboru zámečnických prací dlouholeté zkušenosti a provádí veškeré zámečnické a svářečské práce. Montujeme jak na provozovně tak i u zákazníka. Nabízíme svařování oceli, nerezu a hliníku. Mezi naše další služby patří také výkresová dokumentace. U kompletních zámečnických prací mezi naše hlavní produkty především patří: -zábradlí, ploty, mříže, ocelové konstrukce(např. schodiště), vrata a podobně. A zajistíme pro Vás také lakování a zinkování. Pro více informací nás můžete navštívit na provozovně ve Velkých Pavlovicích, kontaktovat či navštívit naše webové stránky.


CNC řezání plechu Velké Pavlovice

CNC řezání plechu Velké Pavlovice

Potřebujete si nechat nařezat plech na CNC stojích od kvalitní firmy, která nabízí CNC řezaní plechů. Kontaktujte proto společnost Kovo Fůkal, s.r.o. se sídlem ve Velkých Pavlovicích, která se tímto oborem zabývá. Řežeme přesné tvarové výpalky laserem TRUMPF TLF 3200, o výkonu 3200W. Tato špičková technologie je ideální pro řezání složitých tvarových dílců v té nejvyšší kvalitě s tolerancí + - 0,1 mm bez dalšího opracování. Možnosti řezání: - konstrukční ocel 20 mm - nerezová ocel 12 mm - slitiny hliníku 6 mm. Připravíme výkresovou dokumentaci a očistíme výpalky pro následné zpracování. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás přímo kontaktujte. Věříme že budete s naší prací spokojeni.


CNC řezání laserem TRUMPF TLF 3200, Kovo Fůkal, s.r.o.

CNC řezání laserem TRUMPF TLF 3200, Kovo Fůkal, s.r.o.

Hledáte-li rychlou a kvalitní firmu, která provádí CNC řezání laserem TRUMPF TLF 3200 za pomocí CNC strojů? Potom se obraťte na společnost Kovo Fůkal, s.r.o. sídlící ve Velkých Pavlovicích, která tyto služby nabízí. Je v oblasti kovovýroby, CNC řezání laserem TRUMPF TLF 3200 naprostý profík. CNC řezání laserem značky TRUMPF TLF 3200: - výkon 3200W - rozměr stolu 2x4m - pálení dílců až do délky 4m. Tolerance řezání + - 0,1 mm bez dalšího opracování. - ocel 20mm - nerez 12mm - hliník 6mm. Součástí procesu je příprava výkresové dokumentace a očištění výpalků pro následné zpracování. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti Kovo Fůkal, s.r.o. naleznete na webových stránkách.


CNC ohraňování na ohraňovacím lisu|Břeclav|Jihomoravský kraj

CNC ohraňování na ohraňovacím lisu|Břeclav|Jihomoravský kraj

Pokud hledáte firmu, která se zabývá CNC ohraňováním? a používá k tomu ohraňovací lis? Neváhejte využit společnost Kovo Fůkal, s.r.o. se sídlem ve Velkých Pavlovicícch v okrese Břeclav na jižní Moravě, která se tímto oborem zabývá. Ohraňování výpalků nebo materiálů provádíme na ohraňovacím lisu SAFAN s lisovací sílou 200kN(220tun) a ohýbací délkou 4000 mm. Jsme schopni zajistit velkou škálu ohybů. CNC OHRAŇOVÁNÍ -přesnost polohování +- 0,05 mm -velké množství variant kombinace ohýbacích nástrojů -možnost přípravy rozvinutých tvarů pro ohraňování a pálení laserem. V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na info@kovofukal.cz nebo na tel. +420604106543. Více informací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Ohraňovací lis SAFAN, Kovo Fůkal, s.r.o.

Ohraňovací lis SAFAN, Kovo Fůkal, s.r.o.

Potřebujete-li sehnat firmu, která pracuje s ohraňovacím lisem Safan obraťte se na Jihomoravskou společnost Kovo Fůkal, s.r.o., která nabízí služby v oblasti kovovýroby, dělení materiálů plechů a kovu laserem, CNC ohraňování. K ohraňování výpalků, plechů a dalších materiálů provádíme na ohraňovacím lisu SAFAN 220 tun, 4 m. Ohraňovací lis SAFAN: -lisovací síla 2200kN (220tun) -ohýbací délka 4m -materiál od 0, 2-15 mm. -přesnost polohování se pohybuje v rozmezí +- 0,05 mm -široká škála ohybů. Parametry ohraňovacího stroje najdete na našich webových stránkách. Spracovávané materiály železo, ocel, nerez, pozink, hliník, HARDOX, DOMEX, CREUSABRO Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu ve Velkých Pavlovicích.


Řezání laserem Břeclav, Jihomoravský kraj

Řezání laserem Břeclav, Jihomoravský kraj

Řezání laserem Břeclav, Jihomoravský kraj. Společnost Kovo Fůkal, s.r.o. se sídlem ve Velkých Pavlovicích, okres Břeclav, nabízí služby v oblasti kovovýroby - řezáním laserem. CNC řezání laserem TRUMPF TLF 3200, o výkonu 3200W. Touto technologií lze řezat složité tvarové dílce v té nejvyšší kvalitě s tolerancí + - 0,1 mm bez dalšího opracování. Možnosti řezání laserem: - konstrukční ocel 20 mm - nerezová ocel 12 mm - slitiny hliníku 6 mm - sériová i kusová výroba - vysoká kvalita řezných hran. V případě zájmu o spolupráci nás můžete kontaktovat na info@kovofukal.cz nebo na tel. 604106543. Více informací o možnostech řezání laserem naleznete na webových stránkách.


CNC laserové pálení, řezání,  CNC ohraňování , KOVO Fůkal s.r.o.

CNC laserové pálení, řezání, CNC ohraňování , KOVO Fůkal s.r.o.

Dobrý den, jako obchodní zástupce firmy KOVO Fůkal s.r.o. Velké Pavlovice bych Vás rád informoval o námi nabízených službách a případně nabídnul trvalejší spolupráci, volné kapacity a zajímavé ceny. Nabízíme služby - laserové CNC dělení materiálu na řezacím stroji laser TRUMPF 4030 s parametry stolu 4000 x 2000 mm a řezáním materiálů do tl.: ocel 20 mm – nerez 12 mm – hliník 6 mm - CNC ohranění (ohraňování) na ohraňovacím lisu SAFAN 220 tun a to: do tl. 10mm - 4000 mm, do tl. 12 mm- 3000 mm a silnější materiály tl. 20 mm do délky 500 mm. Jako přidruženou výrobu provádíme: - svařování - lakování - montáž Ceny a materiál: Materiál dodáváme vlastní, případně dle dohody zpracujeme i Váš. Ceny materiálu jsou zajímavé a tvořené na základě sjednaných dlouhodobých dohod s dodavateli. Ceny za dělení a ohranění jsou pro nové zákazníky určitě zajímavé z hlediska nízkých nákladů na provoz firmy, protože se firma úzce specializuje a odpadají vedlejší náklady. Pro každého zákazníka vypracujeme cenovou nabídku kterou obdrží elektronickou formou nejpozději do 2 dnů. Podklady je potřebné zaslat ve formátu DXF, DWG nebo DFT a měřítku 1:1. Jiné formáty lze překreslit a zpracovat za paušální poplatek za zpracování. Doprava: dopravu Vám ochotně zajistíme přepravní službou, případně malé zakázky přivezeme vlastním vozidlem Ford Tranzit nebo Ford – valník 4 m a taky přívěsem délky 4 m Kontakt: pro vypracování nabídky prosím odesílejte vaše žádosti a dokumentaci e-mailovou poštou na technologii Karel Krejčíř mob: +420 604 106 543 laser@kovofukal.cz do kopie na obchod: Stanislav Sovič mob: +420 605 891 709 sovic@kovofukal.cz Budeme se těšit na Váš zájem a novou spolupráci. S pozdravem Stanislav Sovič obchodní zástupce KOVO Fůkal s.r.o. Úvoz 5 VELKÉ PAVLOVICE 691 06 IČO: 29279615, DIČ: CZ29279615 provozovna: Pod Břehy 79, Velké Pavlovice 691 06 mob: +420 605 891 709 e-mail: sovic@kovofukal.cz web: www.kovofukal.cz