ESTER z.s.
Ekocentrum Rychleby


Bílý Potok 152, Javorník 790 70
Telefon: +420 584 440 211

Ekocentrum Rychleby je moderní vzdělávací komplex v jedinečné přírodě Rychlebských hor.

Díky své poloze a sofistikovanému řešení je vhodné pro vzdělávací i volnočasové aktivity pro různé cílové skupiny.

Pořádáme semináře a workshopy, organizujeme volnočasové aktivity pro různé cílové skupiny. V naší nabídce jsou i konkrétní vzdělávací programy, ale i poznávací výlety po okolí.

Poskytujeme hned několik vzdělávacích aktivit pro děti z mateřských a základních škol, a rovněž pro studenty středních i vysokých škol. Pod vedením zkušených lektorů nabízíme především environmentálně zaměřené programy.
Dále se také zaměřujeme na poskytování vzdělání EBUO - proprava spojená s udržováním životního prostředí.

Ekologická poradna - cílem je zajistit veřejnosti přístup k relevantním informacím z oblasti ochrany životního prostředí, udržitelného rozvoje a environmentální výchovy a jejich dopadu na celou společnost a její rozvoj.

Ekocentrum Rychleby poskytuje informace a dlouhodobě propaguje lokální bohatství Rychlebských hor i Olomouckého kraje. Rádi podpoříme lokální produkty a služby, a to formou distribuce turistických průvodců, map a propagačních materiálů pro české i zahraniční návštěvníky.

Ekocentrum rovněž nabízí možnost pronájmu prostor pro pořádání konferencí, teambuildingů, školení, seminářů, výstav, relaxačních i sportovních akcí atd.

IČ: 70599963
DIČ: CZ70599963
Okres: Jeseník
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 mil. až 30 mil. Kč
Kontaktní osoba: Abraham Staněk

Telefon:
+420 584 440 211
+420 604 261 942

Email:
ester.zalesi@seznam.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Abraham Staněk
funkce: výkonný ředitel

Michaela Matoušová
funkce: výkonná ředitelka


GPS: 50°24′31.93″ N, 16°59′25.58″ E

QR kód firmy ESTER z.s. Ekocentrum Rychleby

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Flexibilní vůči rodičům a individuální k dětem - to je Mateřská škola AJORODINKA

RODINKA rodinné centrum

Flexibilní vůči rodičům a individuální k dětem - to je Mateřská škola AJORODINKA

Potřebujete jít do práce nebo děláte rekvalifikační kurz či studujete a máte malé dítě? Máte raději menší kolektiv rodinného typu? Upřednostňujete domácí stravu? Nebo máte dlouhou pracovní dobu mezi 6 až 18 hodinou? Potřebujete poradit s výchovou Vašeho dítěte? Pak je tady pro Vás dětská skupina AJORODINKA!


Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

BETOSAN s.r.o.

Spolehlivý partner v oblasti sanace železobetonu, hydroizolace a maltoviny

Jejich sortiment zahrnuje materiál pro sanaci betonu, sanaci železobetonu, hydroizolaci, sanační omítky, průmyslové podlahy, tmelení, těsnění, injektáž a další druhy speciální maltoviny. Jsou také členy několika sdružení a držiteli nejrůznějších certifikátů ISO.


Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

RDAutomobil s.r.o.

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Společnost RDAutomobil s.r.o. Martina Švancera vám zajistí přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení v České republice. Nabízíme skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa.


Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

SCASERV a.s.

Hliníkové přechodové lávky pro přemostění výkopů až do šířky 6 metrů

Na stavbě se pracovníci setkávají s celou řadou rizik, kvůli kterým je potřeba bezpodmínečně dodržovat zásady bezpečnosti práce. Není asi potřeba příliš vysvětlovat, proč je například takové přeskakování výkopů doslova nepřípustné. Z tohoto důvodu je velmi důležité u každé stavby zajistit stabilní přechodovou lávku přes výkop. Není ale lávka jako lávka - také v přechodových lávkách totiž mohou existovat rozdíly, a to nejen z hlediska materiálu. Pojďme si o této problematice říci pár slov.