Komíny a kouřovody – dodání a montáž, vymazání komínů, kontroly a čištění
Komplexním řešením spalinových cest, odborným poradenstvím, návrhem, dodáním a montáží komínů a kouřovodů včetně vypracování revizní zprávy se zabývá firma Luboš Czyž KOMÍNY-KRBY, která zajistí i kontroly a čištění komínů, vymazání komínů i vyvrtání komínů v celém Moravskoslezském kraji.
Kominické práce, stavba komínu včetně řešení spalinových cest
Firma Luboš Czyž KOMÍNY-KRBY je členem Společenstva kominíků ČR a od roku 2013 je členem Moravského kominického společenstva Brno. Díky odborným zkušenostem vám nejenže dobře poradí, ale vypracuje návrh na stavbu nového komínu včetně řešení spalinových cest dle ČSN a stávajících předpisů.
Kompletní řešení spalinových cest, stavba komínů
Montáž komínů a kouřovodů, vložkování, frézování a vymazání komínů
Kromě montáže komínů a kouřovodů vám nabídneme také vložkování komínů ohebnými nerezovými vložkami pro plynná, kapalná a tuhá paliva. Provádíme výměnu komínových dvířek, pokud je nutné i frézování komínů. Při obnově komínu provádíme vymazání speciální směsí se skelnými vlákny Keratech.
Montáž komínů a kouřovodů, vložkování komínů
Pravidelné kontroly a čištění komínů nejlépe před začátekm topné sezony
Zbytečným škodám předejdete pravidelnou kontrolou a čištěním komínů. Podle nového vládního nařízení musí každý používaný komín alespoň jednou ročně zkontrolovat kominík, který vypracuje zprávu o kontrole, anebo čištění spalinové cesty. Obraťte se na nás, o vaše komíny se odborně postaráme!
Pravidelné kontroly a čištění komínů, zprávy o kontrole
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře