Beauty Body Studio


Kosmická 19, Praha 4 - Háje 149 00
Beauty Body Studio poskytuje svým zákazníkům služby již od roku 2007.

Studio bylo založeno paní Juditou Halvovou a dnes patří pod privátní kliniku krásy Beauty Body Clinic.

Naše profesionální kosmetičky, masérka, kadeřnice a pedikérka se o vás postarají na té nejvyšší úrovni. V rámci kosmetického ošetření používáme přírodní biokosmetiku Annemarie Börlind nebo oblíbenou italskou značku Diego dalla Palma.

Dáváte přednost kosmetice přírodní, klasické, či přístrojovému ošetření? V našem kosmetickém studiu si můžete vybrat všechny varianty.

Dále provádíme permanentní make-up a permanentní prodlužování řas.

Přejete si změnit účes? Potom neváhejte využít služeb našeho kadeřnického salonu. Kromě střihů a barvení rádi poradíme s výběrem účesu a doporučíme styl vhodný k vašemu typu.

Provozujeme také Akreditované školící centrum
Beauty Body Hair Academy. Zaměřujeme se na výuku jak začátečníků (rekvalifikační kurzy dle požadavků MŠMT), tak pokročilých studentů.

Pod vedením naší zkušené školitelky Kamily proniknete naprosto hravě do tajů kadeřnické profese. Během 300 hodinového rekvalifikačního kurzu se dozvíte vše o nejmodernějších střizích, barvení vlasů a péče o ně.

Produkty
  • kadeřnický salon, péče o vlasy, vlasové kúry, mytí a stříhání, šampony a kondicionéry, salon krásy
  • oborové vzdělávání dospělých, doplňkové studium, rozšíření stávající kvalifikace, získání nových znalostí
  • masážní služby, rehabilitační služby, fyzioterapeutické služby, péče o pohybový aparát, rehabilitace po úrazech, masážní pomůcky
  • gelové nehty, akrylové nehty, permanentní make-up, permanentní prodlužování řas, diagnostika pleti, ošetření pleti, barvení a trhání obočí
  • péče o nohy, péče o nehty na rukou, gelové a akrylové nehty, úprava nehtů, kosmetické procedury rukou, lakování nehtů, zábal na ruce

Zakázková výroba ze dřeva od profilových lišt, přes nábytek až po dřevěná okna.

Zakázková výroba ze dřeva od profilových lišt, přes nábytek až po dřevěná okna

Ivana Regina Kupcová Sádlová - astrologie, esoterika, léčitelství okres Plzeň.

Ivana Regina Kupcová Sádlová - astrologie, esoterika, léčitelství okres Plzeň

Související články
Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

MEDICAL POINT s.r.o.

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!


Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Maskérská škola Praha

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.


Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

5R Studio

Chemický peeling pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti

Péče o krásu a zdraví je důležitou součástí života ženy v každém věku. Proto zajisté uvítáte všechny kvalitní metody, díky kterým si dopřejete zdravý a mladistvý vzhled třeba formou chemického peelingu, který omlazuje a vyhlazuje vrásky. Kompletní péči vám poskytne kosmetický salón 5R Studio v Brně.


Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti

Léčení bolesti kloubů – rameno, loket, koleno, kyčel

Problémy s klouby patří k nejčastějšímu onemocnění nejen dospělých, ale i dětí. Onemocnění bývá bolestivé a snižuje nejen možnost pohybu, ale také celkovou kvalitu života. Nejčastějším důvodem těchto potíží bývá artróza. Pokud chcete s touto nepříjemností jednou provždy skoncovat, svoji pomoc vám poskytne Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti v Opavě.


Firemní články
Profesionální kosmetické studio, kosmetika, pedikúra, masáže i kadeřnictví

Profesionální kosmetické studio, kosmetika, pedikúra, masáže i kadeřnictví

Beauty Body Studio z Prahy nabízí profesionální kosmetické služby, včetně masáží, pedikúry, kadeřnictví a přístrojového ošetření pleti.