Hospůdka u Kotyků


Naše ekofarma se nachází na úpatí Krkonoš v nadmořské výšce 450 m, v těsné blízkosti města Jilemnice, které je právem nazýváno branou Krkonoš. Naše rodinná farma vznikla v roce 1992. Ve snaze produkovat co nejkvalitnější potraviny a chovat se co nejšetrněji k přírodě, začali jsme v roce 1997 hospodařit ekologicky a o 2 roky později jsme získali certifikát ekologického chovu na veškerou produkci farmy. Zabýváme se chovem masného skotu a chovem ovcí. Obhospodařujeme cca 100 ha půdy, převážně pastvin, v nádherné nenarušené přírodě. Nabízíme celoroční ubytování přímo na farmě, kdy jsou Vám k dispozici tři pokoje s vlastní kuchyňkou, koupelnou a toaletou. WIFI připojení k internetu je k dispozici jak pro ubytované hosty, tak pro hospůdku, kde si během návštěvy můžete vyřídit vše potřebné. V naší hospůdce naleznete pokrmy z produktů z naší farmy. Vaříme z vyzrálého hovězího masa z ekologického chovu plemene Aberdeen Angus.

Služby:
- ekofarma s ubytováním, možnost zapojení se do prací na farmě
- restaurace s pokrmy z našich zemědělských plodin a užitkových zvířat v BIO kvalitě
- chov ovcí, masný skot
- prodej - vyzrálé maso, BIO produkty z farmy.

Zveme Vás k návštěvě naší Ekofarmy, pro klid, který zde najdete nebo pro "silný horský vzduch", který umí udělat v hlavě pořádný kyslíkový průvan, ale také i pro rodinný a individuální přístup ke každému, kdo nás navštíví. Naši Ekofarmu najdete na adrese Roztoky u Jilemnice, čp. 82.

Štítky:

ekofarma, ubytování, restaurace, chov ovcí, masný skot, bio produkty, vyzrálé maso, Jilemnice

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Ekofarma s domácí kuchyní a vlastními produkty v Jilemnici

Ekofarma s domácí kuchyní a vlastními produkty v Jilemnici
Ekologicky pěstovaný skot a ovce, zážitek z agroturistiky, skvělé jídlo z domácích a čerstvých surovin, autentická hospůdka s ubytováním, prodej masa a produktů v Ekofarma U Kotyků.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Hospůdka u Kotyků
WEBOVÁ STRÁNKA
Hospůdka u Kotyků
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Roztoky u Jilemnice 82
Roztoky u Jilemnice 512 31

kotyk@ekofarmaukotyku.cz
+420 721 096 135


Najdete nás také zde:

ARES
captcha