Cerebrum - Sdružení osob po poranění mozku a jejich rodin


Křižíkova 56/75, Praha 8 - Karlín 186 00

CEREBRUM - Sdružení osob po poranění mozku a jejich rodin je občanské sdružení, jehož posláním je přispívat k porozumění problematice poranění mozku, poskytovat informace a zejména podporovat občany, kteří utrpěli traumatické či jiné poškození mozku, nebo jejich rodinné příslušníky a pečující. CEREBRUM je od roku 2007 aktivním členem Evropské konfederace národních asociací osob po poranění mozku (Brain Injured and Famillies – European Confederation) a zároveň členem Society for Cognitive Rehabilitation, která sdružuje profesionály zabývající se kognitivní rehabilitací.
Hlavním cílem CEREBRA je podporování občanů po poranění mozku a jejich rodin a to v oblasti následní rehabilitační péče, poradenství a poskytování informací a podpůrné služby pro postižené osoby. Pro osoby po úrazu mozku nabízí CEREBRUM trénink kognitivních funkcí, pohybovou terapii, podpůrnou/edukační skupinu, fyzioterapii, ergoterapii, základy práce s počítačem, pracovní poradenství osobám po poškození mozku

IČ: 22665421
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Praha - rehabilitace horních končetin

Praha - rehabilitace horních končetin

Pro lidi, kteří trpí následky úrazů nebo onemocnění pohybového aparátu nabízíme cvičení na unikátním rehabilitačním přístroji Armeo Boom, který je vhodný na cvičení horních končetin a obnovování hybnosti rukou. Přístroj má visutý závěsný systém, který umožňuje nastavit stupeň podpory hmotnosti paže a dovoluje pacientovi provádět pohybová cvičení v trojrozměrném rozsahu. Je vhodný po úrazu mozku,CMP i ortopedické problémy. Výsledky cvičení jsou měřitelné a viditelné jak pro pacienta, tak pro terapeuta. Doporučená terapie 10 cvičení po 30 minutách.Terapii vede zkušený ergoterapeut.Další produkty a služby
  • neziskové organizace, odborové organizace, profesní sdružení, asociace profese učitelství

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti výměny a opravy autoskel. Kontaktujte nás na bezplatné NONSTOP infolince 800 117 556!

Související články
Co vlastně znamená Fairtrade? Třeba férový život s vůní třtiny
Co vlastně znamená Fairtrade? Třeba férový život s vůní třtiny

Zapomeňme na suché definice. Fairtrade vysvětlíme úplně jinak…


VÁNOČNÍ POHLEDNICE KONTA BARIÉRY
VÁNOČNÍ POHLEDNICE KONTA BARIÉRY

Možná si jí na poště hned nevšimnete, ale měla by tam být a pokud tam náhodou není a vy si ji chcete koupit, musíte se ozvat.


Vážicí elektronické systémy
Vážicí elektronické systémy

Vels vážící elektronické systémy s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí a mnohými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balicích zařízení. Vážicí elektronické systémy se používají v chemickém a potravinářském průmyslu.


Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu
Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu

Výrobě betonových stropů, schodišť, balkónů a mnohých dalších výrobků právě z betonu, se věnuje společnost PLASTBETON s.r.o., která se zabývá především výrobou, prodejem a montáži betonových stavebnicových dílců jako jsou: stropy Spiroll, betonové schodiště, filigrány, podesty, balkóny a RZP překlady. Další součástí jejich práce je zpracování betonářské oceli.