Ab - TROM s.r.o.

CZKDistribuce, montáž aktivních hromosvodů a počítadel blesků

Společnost Ab - TROM s.r.o. zajišťuje distribuci zařízení WAT FRANKLINPLUS, počítadel blesků ATR-1 a poradenskou činnost v oblasti aktivních hromosvodů.

Aktivní hromosvod je atmosférické vysokonapěťové zařízení vyrobené z nerez oceli, neobsahuje žádné radioaktivní nebo elektrické napěťové zařízení. Air terminál vysílá vysokonapěťový signál s přesně určenou a řízenou frekvencí a amplitudou. Během bouřky získává svou energii z okolního elektrického pole. Výsledkem této činnosti je zachycení výboje blesku a jeho řádné svedení do určitého místa uzemnění a vytvoření ochranného prostoru nad chráněnými objekty.

Díky robustní konstrukci jsou aktivní hromosvody WAT Franklinplus schopny bezchybné funkce i ve velice nepříznivých klimatických podmínkách po celou dobu životnosti minimálně 50 let.

Čítač úderů blesků ATR 1 lze montovat jak na soustavy klasických, tak i aktivních hromosvodů. Je to záznamové zařízení, které slouží k orientaci o počtu svedených proudů zásahů blesku do hromosvodové soustavy.


Katalog firem:    

Elektroinstalační materiál

,
Štítky:

aktivní hromosvody WAT FRANKLINPLUS, počítadla úderů blesků ATR 1