SUD - studentské universitní divadlo, České Budějovice


Hroznová 322/8, České Budějovice 1 370 01

Autorské divadlo, výstavy, besedy, workshopy, autorská čtení, dramaťák... tohle je hlavní směr SUDu. Ale fantazii meze rozhodně neklademe.

SUD je o studentech a pro studenty. Akce pořádáme ve vlastním prostoru, technické vybavení máme. Sami si sestavujeme program – vlastní či hostující produkce, staráme se o technické a organizační zajištění akcí, propagaci i shánění peněz, zkrátka vše, co je potřeba. SUD je totiž spolek, který vznikl před 15 lety z nadšení univerzitních studentů, ale nespadá pod Jihočeskou univerzitu.

IČ: 26616271
DIČ:
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Dana Skálová

Travesti show Sin Queens - Dračí show aneb Proletíme celý svět

Travesti show Sin Queens - Dračí show aneb Proletíme celý svět

21.3./pátek/20.00/Travesti show Sin Queens Předprodej: rezervace@divadlo-sud.cz Zveme vás na vystoupení světoznámé travesti skupiny SIN QUEENS do divadla SUD! Travesti skupinu tvoří 4 členky. Seznámily jsme se v roce 2003 a na základě našeho vzájemného přátelství a společných zájmů vznikla 5. dubna 2003 travesti skupina SIN QUEENS ve složení Mischel Primavera, Melanie Colmenaresová a Sisi De Lario. Začátky nebyly snadné, avšak díky společné píli a nápadům jsme se postupně zařadili mezi skupiny, které tvoří vrchol české travesti scény. V současné době patříme k vyhledávaným travesti show. Naším publikem jsou diváci nejen v České a Slovenské republice, ale máme i několik stálých scén v Německu a Rakousku. Vstupné: 200Kč, předprodej: rezervace@divadlo-sud.czDalší produkty a služby
  • kulturní pořady, odpolední představení pro děti, divadelní představení, koncerty, operní představení, předprodej vstupenek
  • zábavní parky, zajištění narozeninových party, firemní večírky, plesy, realizace koncertních představení, festivaly


Související články
Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz
Rychlé, spolehlivé a pohodlné mezinárodní převody peněz

Společnost SPORTTURIST - SPECIAL, spol. s r.o. je nejstarším agentem firmy Western Union v České republice. Nabízí transfer peněz do a z více než 200 zemí světa a kromě mezinárodních převodů peněz se zabývá i předprodejem vstupenek na kulturní akce.


Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.


Srdce i duše Olomouce patří baroku
Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.