Fidoz Alfa, s.r.o.


čp. 210, Nýřany - Kamenný Újezd 330 23

Stavební zámečnictví (stavební), svářečství, manipulační práce, opravy automobilů.

Výroba:
- kotce (pro psy)
- kryty pro bazény
- natahovacích kontejnerů
- plotů a vrat
- zahradního příslušenství
- plošiny a rampy pro vozíčkáře
- myslivecké sklopné posedy za auto.

IČ: 25240480
DIČ: CZ25240480
Okres: Plzeň-sever
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: p. Fišar Václav

Myslivecké sklopné posedy s připojením za auto Plzeň - posedy jsou zateplené

Myslivecké sklopné posedy s připojením za auto Plzeň - posedy jsou zateplené

Myslivecké sklopné posedy v Plzni vyrábí společnost Fidoz Alfa, s.r.o. Snadno je připojíte za osobní automobil. Cena základního posedu se pohybuje od 20.000,-.


Kotec pro psa – bezpečí a pohodlí pro vašeho mazlíčka - Plzeň

Kotec pro psa – bezpečí a pohodlí pro vašeho mazlíčka - Plzeň

Pohodlí a místo pro odpočinek potřebují nejen lidé, ale i naši čtyřnozí psí mazlíčci. O to aby byl váš pes vždy v bezpečí a měl místo jenom pro sebe se proto staráme ve společnosti Fidoz Alfa Plzeň. Jak? Vyrábíme kotce pro psy přesně na míru. Ať už tak máte jezevčíka, velkou dogu nebo chováte větší množství psů, naše kotce zajistí, aby měli potřebné pohodlí. Ne každý pes je zvyklí spávat v posteli nebo na gauči. I v případě, že je pes po většinu roku venku, ale může mít absolutní pohodlí a dostatek prostoru. Stačí se obrátit na naši firmu a nechat si vyrobit kotec pro psa, který bude splňovat nároky rasy, kterou doma chováte. Chcete menší kotec pro psa, kam se váš mazlíček může schovat za špatného počasí? Nebo potřebujete bytelný kotec pro psa, který mu zabrání v útěku? My se vaším přáním zcela přizpůsobíme a vytvoříme vám vše od menší pohodlné boudy až po velkou ohradu. Kotec pro psa přizpůsobíme vašim přáním také v otázce použitých materiálů. Jsme zámečnická firma s letitými zkušenostmi, takže skvěle zvládáme práci s kovem a pro váš kotec můžeme vyrobit pevné mříže, spolehlivé zámky i plechové střechy. Stejně tak ale zhotovíme kotec pro psa z překližky, dřeva nebo dalších materiálů. Víme také, že kreativitě se meze nekladou a váš kotec pro psa rádi ozdobíme barevnou střechou, okénkem, vestavěnou boudou nebo dalšími vychytávkami. Konec uvazování u boudy nebo zavírání doma, pořiďte svému mazlíčkovi nový kotec pro psa, kde najde dostatek prostoru pro pohyb, ale i místo pro odpočinek a posilnění. Jistě se vám za to odvděčí.


Kryt na bazén nadzemní i zapuštěný – Plzeň

Kryt na bazén nadzemní i zapuštěný – Plzeň

Na co je dobrý kryt na bazén? Letní sezona se pomalu blíží a s ní i období koupání. Koupaliště vás ale zrovna nelákají a uvažujete o tom, že byste si pořídili raději bazén domů? A co takhle rovnou krytý, aby voda lépe udržovala teplotu a čištění nebylo tak problematické? Zastřešení bazénů obstará firma Fidoz Alfa, která se výrobou a montáží krytování pro nadzemní i zapuštěné bazény zabývá. A vůbec nezáleží na tom, zda máte bazén kruhový či obdélníkový, Fidoz Alfa zvládá vyrobit krytí pro všechny. Takové krytí bazénu se vám nebude z jednoduchých důvodů hodit pouze na letní sezónu. Praktické využití nalezne také v zimním období při jeho zazimování. Kryt na bazén vám ušetří spoustu práce nejen při aktivním užívání bazénu, ale také mimo hlavní sezónu. Vyberte si kryt na bazén u společnosti Fidoz Alfa a získejte tyto výhody: - pozinkovaná konstrukce - krytí pomocí autoplachty nebo makrolonu - otočné nebo posuvné provedení - jednoduchá montáž a manipulace U společnosti Fidoz Alfa jsou kryty vyrobené z jeklových profilů, které jsou buďto žárově pozinkované nebo z nerezu. Pokud si se zastřešením bazénů nebudete vědět rady, neváhejte firmu kontaktovat. Rádi vám s vaší volbou poradíme a vyrobíme kryt přesně pro váš bazén, který vám bude sloužit mnoho následujících sezon.Další produkty a služby
  • generální opravy automobilů, údržba automobilů, kompletní služby autoservisu
  • kovové vjezdové brány, kovářská výroba, kovové oplocení, příslušenství plotů a bran, kovové konstrukce
  • zakrývací textilie, obruby záhonů, rákosové zástěny, rychlospojky na hadice, postřikovače, dekorační kameny
  • zámečnické služby, služby kovovýroby, výroba plotů, výroba mříží, výroba zábradlí, výroba schodišť, úprava kovů
  • svařování vrat, svařování bran, svařování zábradlí, svařování schodišť, svařování regálů, opravy svařováním, svařování konstrukcí velkých hal, svářečské práce
  • lodní kontejnery, skladové kontejnery, pronájem kontejnerů, obytné kontejnery, sanitární kontejnery, obytné buňky, prodejní stánky


Související články
Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast
Propagační stojany, prodejní regály a jiné reklamní prvky vyrábí firma Feroplast

Firma se snaží vyhovět i zákazníkům, kteří ještě nemají úplně konkrétní představu o daném produktu a proto naše vývojové oddělení může vypracovat hned několik návrhů v podobě skic a zvolená varianta se nadále vypracovává již do konkrétního výkresu.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat
Nepodceňujte výběr kvalitních garážových vrat

Garážová vrata jsou důležitým prvkem, který je lepší nepodceňovat. Jejich účelem je splňovat moderní, estetické, technické, bezpečnostní i kvalitativní požadavky. A zároveň se přizpůsobit přáním i toho nejnáročnějšího zákazníka. S tím vám nejen poradí, ale také zrealizuje firma Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se sídlem v Telči.