BAG Health Care GmbH - organizační složka


Na Hlinách 555/17, Praha 8 - Kobylisy 182 00
Společnost BAG Health Care GmbH je významným dodavatelem diagnostických pomůcek a dalšího zdravotnického sortimentu. V naší nabídce naleznete systémy kontroly parní sterilizace, chemické a biologické indikátory, chemické testy pro kontrolu mytí a čištění chirurgických nástrojů, sterilizační kontejnery, diagnostické soupravy, ABO - séra, Anti - Rh- séra a další produkty. Sídlíme na adrese Na Hlinách 555/17, Praha 8.

Dodávka:
- diagnostické pomůcky
- ABO - séra
- Anti - Rh- séra
- Coombsova séra (antihumánní globuliny)
- pomůcky pro typizaci krevních skupin
- diagnostické soupravy
- systémy kontroly parní sterilizace
- chemické indikátory pro parní, formaldehydovou, ethylenoxidovou sterilizaci
- bilogické indikátory pro všechny druhy strilizace
- chemické testy pro kontrolu mytí a čištění chirurgických nástrojů
- sterilizační kontejnery Hard Top Box
- ochranné pytle, plomby, štítky
- ochranné pomůcky.

Pokud Vás naše široká nabídka produktů zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Další produkty a služby
  • lékařské přístroje, chirurgické nástroje, zdravotnická technika, lékařské potřeby
  • pomůcky pro vozíčkáře, polohovací lůžka, bandáže, berle, gynekologické zrcátka, inhalátory, injekční jehly

Jiří Šimon - Zemní a výkopové práce

Související články
Zpřístupněné prostory jsou pro nechodící úleva

MANUS Prostějov, spol. s r.o.

Zpřístupněné prostory jsou pro nechodící úleva

Být celoživotně nebo dočasně odkázaný na pomoc druhých, tak kdo to nezažil, asi nepochopí, jak těžké to je. Všude kolem jsou bariéry, které jsou složité překonat i pro zdravého člověka. Naštěstí společnost MANUS Prostějov spol. s r.o. myslí na všechny a umožňuje život lidem usnadnit pomocí plošin, schdodolezů i nájezdových ramp.


Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Ergona Opava s.r.o.

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Vojtův rehabilitační stůl

Laboratorní a zdravotnická technika

Vojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.


Tísňová péče pro aktivní i zdravotně omezené seniory

Anděl Strážný, z.ú.

Tísňová péče pro aktivní i zdravotně omezené seniory

Člověk nikdy neví, jakou překážku mu postaví život do cesty. Je proto dobré být ve střehu a umožnit vašemu Strážnému Andělovi, aby vás mohl co nejlépe opatrovat. Začněte využívat služby Strážného Anděla, které se budou podílet na ochraně vašeho zdravotního stavu.


Další produkty a služby
Diagnostické soupravy a testy do sterilizátorů mají jméno BAG Health Care

Diagnostické soupravy a testy do sterilizátorů mají jméno BAG Health Care

Napadlo vás někdy, s jakými výrobky se pracuje v lékařských laboratořích a nemocnicích? Jsou to mimo jiné diagnostika a další sortiment pro zdravotnictví společnosti BAG Health Care. Působíme po celém světě a pomáháme všude tam, kde je lidské zdraví v ohrožení a samozřejmě se zaměřujeme na prevenci infekcí spojených s poskytováním zdravotní péče.


Stanovení krevních skupin dosud nebylo jednodušší

Stanovení krevních skupin dosud nebylo jednodušší

Stanovení krevní skupiny je u pacienta při léčbě nebo dárcovství jedním z hlavních kritérií. Vzhledem k tomu, že dosud užívané sérologické metody začínají dosahovat svých limitů, musíme i v tomto odvětví postupovat kupředu. K tomu může pomoci diagnostický systém využívající přístroj MR. SPOT, který stanovuje krevní skupiny na molekulárně genetickém základě. Mohou ho využívat jak nemocnice, tak krevní banky a pacienti.


Diagnostické soupravy pro zdravotnictví, indikátory sterilizace

Diagnostické soupravy pro zdravotnictví, indikátory sterilizace

Diagnostické soupravy pro indikaci sterilizace zdravotnických nástrojů a pomůcek, indikátory na chemické či biologické bázi, testy pro čistotu nástrojů dodává BAG Health Care GmbH.


Ochranné obličejové masky a štíty Praha  - pro ochranu zdravotníků před infekcemi - pomůcky Crosstex

Ochranné obličejové masky a štíty Praha - pro ochranu zdravotníků před infekcemi - pomůcky Crosstex

Ochranné obličejové masky a štíty pro ochranu zdravotníků před infekcemi nabízí společnost BAG Health Care GmbH.


Automatické systémy pro stanovení HLA - HISTO SPOT -  rychlé výsledky za cca 3 hodiny

Automatické systémy pro stanovení HLA - HISTO SPOT - rychlé výsledky za cca 3 hodiny

Po letech vývoje testů pro sérologickou i molekulární typizaci jsme vyvinuli ucelený systém pro rychlou, přesnou a uživatelsky příjemnou PCR SSO typizaci HLA.


Sterilizační kontejnery Hard Top Box pro vaši laboratoř Praha - několik barevných variant ve velikostech S- XL.

Sterilizační kontejnery Hard Top Box pro vaši laboratoř Praha - několik barevných variant ve velikostech S- XL.

Sterilizační kontejnery Hard Top Box jsou moderního vzhledu, obstojí i v té nejlepší laboratoři a nabízejí stoprocentní sterilní prostředí, kde bakterie nemají žádnou šanci!


Chemické a biologické indikátory pro sterilizace a mytí | Praha

Chemické a biologické indikátory pro sterilizace a mytí | Praha

Indikátory pro sterilizaci a mytí nabízí společnost BAG Health Care. Máme pro Vás systémy pro parní, ethylenoxidovou i formaldehydovou sterilizaci a biologické indikátory. Pro kontrolu účinnosti mytí chirurgických nástrojů vyberte chemické testy TOSI. Tyto testery jsou rychlé mytí zaschlé krve a skvrn. Pokud žádáte vysoce sterilní uchování nářadí, máme na skladě kontejnery Hard Top Box a k jejich uzavření štítky a plomby SEALable. Pokud uzavřená nádoba sráží vodu, dodejte k ní systém AquaVap, který přebytečnou vlhkost odstraní. Lehké vyhledávání a kontrolu zajistí opakovatelně nalepovací etikety a kleště pro jejich aplikaci.


Ery Spot Systém pro zpracování krve na molekulárně genetické úrovni

Ery Spot Systém pro zpracování krve na molekulárně genetické úrovni

ERY SPOT SSO Systém stanovuje větší množství krevních skupin na molekulárně genetické úrovni V transfuzní medicíně se v současnosti ke klasickým sérologickým metodám stále více přidávají metody molekulární biologie, které umožňují přesnější typizaci i a dávají odpovědi i tam, kde z rozličných důvodů klasická imunohematologie selhává. SSP Testy jako je BAGene jsou vhodné pro jednotlivé typizace problematických vzorků, nebo menší pracoviště, kde se genotypizace provádí jen příležitostně. V roce 2015 jsme proto uvedli na trh novou řadu výrobků typu SSO ERY SPOT. Oproti výrobkům řady BAGene je časová náročnost zpracování vzorku minimální a systém je z větší části plně automatický. ERY SPOT využívá již na trhu zavedený přístroj MR. SPOT, výsledky jsou interpretovány softwarem Histo Match. Využití těchto komponent umožňuje spolu s typizací erytrocytů i typizace HLA.


BAGene - PCR SSP metoda pro genotypizaci krevních skupin pacientů a dárců

BAGene - PCR SSP metoda pro genotypizaci krevních skupin pacientů a dárců

Nabízíme BAGene, PCR SSP metodu pro genotypizaci krevních skupin pacientů a dárců. V mnoha případech nejsou pro typizaci krevních skupin vhodné klasické imunologické metody. Pokud chce laboratoř pouze příležitostně vyšetřit menší množství takovýchto vzorků, je PCR SSP metoda ideální, neboť nevyžaduje žádné speciální přístroje. Pomoci souprav BAGene tak lze u polytransfundovaných pacientů, pacientů s nejasnou sérologií, u pupečníkové krve, nebo tam kde je potřeba přesnější určení, stanovit skupiny AB0 a jejich varianty, Rh systém a slabé i parciální D, MNS a KKD systémy. Nabízíme i soupravy pro typizaci trombocytů a neutrofilů. Pro větší počet vzorků a rutinní genotypizaci je určen náš systém ERY SPOT.


Identifikační systém bakterií a kvasinek MERLIN

Identifikační systém bakterií a kvasinek MERLIN

Systém MERLIN pro identifikaci bakterií a kvasinek a jejich testování nabízí společnost BAG Health Care GmbH. Náš systém se hodí pro běžnou laboratorní práci. Díky jeho flexibilitě je možné vytvořit desky s antibiotiky přímo podle zadání zákazníka. MERLIN zvládá několik stylů identifikací Micronaut: E, IDS, NF, RPO, STAPH a Candida. Umí také testovat citlivost MIC Strip: ESBL, MRSA, PEN, VAN a Micronaut:S MRSA/IFSG gram+, S beta, S a AM. V balíčku systému se nachází fotometr a software k vyhodnocování výsledků. Dále osmikanálová pipeta s objemem až 1200ul, 5 000 špiček k pipetě a zásobník a 1050 jedno, dvou a čtyř kanálových zásobníků pro inokulaci. K sadě si můžete doobjednat množství doplňkových reagencií dle Vašich potřeb. Pokud máte zájem si naše produkty důkladněji prohlédnout a popřípadě objednat, navštivte naše internetové stránky.


Ochranné pracovní pomůcky pro vaši bezpečnou práci - Praha

Ochranné pracovní pomůcky pro vaši bezpečnou práci - Praha

Pracujete v prostředí, kde hrozí riziko nákazy a přenosu některých chorob? Pak je velice důležité zajistit zaměstnancům i klientům kvalitní ochranné pracovní pomůcky. Právě o to se stará společnost BAG Health Care GmbH, odborník na prodej sortimentu pro zdravotnictví. Ať už hledáte obličejové masky, roušky nebo plastové štíty, u nás seženete vše. Záleží nám na kvalitě prodávaných výrobků, a tak mají naše ochranné pomůcky veškeré bezpečnostní testy a certifikáty. Zajistěte vašim zaměstnancům bezpečné pracovní prostředí a pořiďte jim ochranné pracovní pomůcky od nás. Jaké mají naše ochranné pracovní pomůcky výhody? - kvalitní materiál (masky jsou vyrobené z měkké, ale netrhavé textilie) - dobré těsnění (nosník z hliníkového plíšku umožňuje dobré utěsnění na nose a tvářích) - pohodlné připevnění (uchycení pomocí gumiček zabraňuje zbytečnému dráždění pokožky) - vysoký stupeň ochrany (ochrana proti chřipce, TBC a dalším onemocněním) - dlouhá trvanlivost (pomůcky vydrží až 3 roky od data výroby) - bezpečnost (vnější vrstva je odolná proti postřiku kapalinami) - příjemné provedení (vnitřní vrstva je z celuózy a také hypoalergenní) Na bezpečném pracovním prostředí velice záleží, nepodceňujte proto riziko nákazy a vsaďte na kvalitního a prověřeného prodejce. Jsou pro vaše zaměstnání nezbytné ochranné pracovní pomůcky? Pak si vyberte z široké nabídky od společnosti BAG Health Care GmbH a neuděláte chybu.