Otočné archivační skříně na pořadače do kanceláří, archivů, skladů

Kovo Praktik s.r.o.

Otočné archivační skříně na pořadače do kanceláří, archivů, skladů

Patrové archivační skříně na šanony jsou ideálním řešením pro kanceláře a archivy, kde lze ušetřit díky otočným regálům až 44% prostoru. Prohlédněte si v našem e-shopu otočné archivační skříně a vyberte pro svoji kancelář tu pravou.

BAG Diagnostics GmbH - organizační složka


Na Hlinách 555/17, Praha 8 - Kobylisy 182 00
Společnost BAG Diagnostics GmbH je významným dodavatelem diagnostik a přístrojů pro imunohematologické, imunogenetické, PCR a mikrobiologické laboratoře. Věnujeme se výrobě diagnostických prostředků, dodáváme HLA PCR diagnostika, testy pro diagnostiku celiakie, narkolepsie B27, PCR SSP diagnostika krevních skupin a imunohematologická séra. Dodáváme RT PCR testy na COVID-19.

Dodávka:
- diagnostické přístroje
- diagnostické testy
- rychlé RT-PCR testy na diagnostiku SARS-CoV-2
- testy na diagnostiku koronaviru, COVID-19
- RT PCR diagnostika HLA, celiakie, B27 a krevních skupin
- automatický systém MR.SPOT/HISTO SPOT
- automatiská SSO typizace HLA a HLA protilátek
- SSP PCR typizace HLA a krevních skupin
- AB0 - séra
- Anti - Rh- séra
- Coombsova séra (antihumánní globuliny)
- vzácná séra
- enzymy, doplňkové reagencie a pomůcky pro typizaci krevních
skupin
- PCR diagnostika celiakie
- certifikáty a bezpečnostní listy

BAG Diagnostics GmbH - organizační složka sídlí na adrese Na Hlinách 555/17, Praha 8.

Produkty
  • technika do laboratoří, laboratorní armatury, laboratorní nádoby, laboratorní míchadla, laboratorní odměrky, laboratorní přístroje, laboratorní porcelán, laboratorní teploměry
  • bandáže, obvazový materiál, berle, gynekologická zrcátka, francouzské a podpažní berle, plenkové kalhotky


Související články
Defektoskopie, RTG přístroje a příslušenství od PAPco

PAPco, s.r.o.

Defektoskopie, RTG přístroje a příslušenství od PAPco

Společnost PAPco se specializuje na spotřební materiál, přístroje, zařízení a ostatní pomůcky pro firmy zabývající se defektoskopií a pro útvary kontrol ve výrobních firmách. Zastupuje řadu zahraničních i tuzemských společností pro Českou republiku a vyrábí také doplňky pro rentgenová pracoviště. Protože je PAPco přímým dovozcem, odpovídá také za provádění servisu dodávaných zařízení. Povězme si o produktech a službách z oblasti defektologie od této společnosti něco více.


Mikroskopy moderní doby

RNDr. Karel Martyčák

Mikroskopy moderní doby

Holandská firma Euromex za dobu své existence prodala už více jak 1 000 000 mikroskopů. A to od těch nejjednodušších až po ty nejsofistikovanější pro náročné laboratorní aplikace. Proto se jedná o známou a proslulou značku, která rozhodně má co nabídnout.


Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Ergona Opava s.r.o.

Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Analýza vody: Analytické přístroje nakupujte v e-shopu přímo od výrobce

Hanna Instruments Czech s r.o.

Analýza vody: Analytické přístroje nakupujte v e-shopu přímo od výrobce

Spolehlivost, kvalita a originální řešení. Americká rodinná firma Hanna Instruments už 20 let zajišťuje i českým zákazníkům prvotřídní produkty z oblasti analýzy vody, půdy a potravin. Přístroje určené například pro titraci, elektrochemii a fotometrii firma nejen dodává, ale i vyvíjí a vyrábí ve vlastních výrobních závodech. Můžete se proto spolehnout na bezpodmínečnou, kontrolovanou kvalitu všeho, co nakoupíte, v e-shopu firmy.


Firemní články
Diagnostické soupravy a testy do sterilizátorů mají jméno BAG Health Care

Diagnostické soupravy a testy do sterilizátorů mají jméno BAG Health Care

Napadlo vás někdy, s jakými výrobky se pracuje v lékařských laboratořích a nemocnicích? Jsou to mimo jiné diagnostika a další sortiment pro zdravotnictví společnosti BAG Health Care. Působíme po celém světě a pomáháme všude tam, kde je lidské zdraví v ohrožení a samozřejmě se zaměřujeme na prevenci infekcí spojených s poskytováním zdravotní péče.


Stanovení krevních skupin dosud nebylo jednodušší

Stanovení krevních skupin dosud nebylo jednodušší

Stanovení krevní skupiny je u pacienta při léčbě nebo dárcovství jedním z hlavních kritérií. Vzhledem k tomu, že dosud užívané sérologické metody začínají dosahovat svých limitů, musíme i v tomto odvětví postupovat kupředu. K tomu může pomoci diagnostický systém využívající přístroj MR. SPOT, který stanovuje krevní skupiny na molekulárně genetickém základě. Mohou ho využívat jak nemocnice, tak krevní banky a pacienti.


Virologická diagnostika Praha, virologie, řada výrobků ViroQ, RT PCR testy na COVID-19

Virologická diagnostika Praha, virologie, řada výrobků ViroQ, RT PCR testy na COVID-19

Společnost BAG Diagnostics GmbH je významným dodavatelem diagnostik a přístrojů pro zdravotnictví, sídlíme v Praze.


Diagnostika a sortiment pomůcek pro zdravotnictví do nemocnic, lékaren a laboratoří

Diagnostika a sortiment pomůcek pro zdravotnictví do nemocnic, lékaren a laboratoří

V naší nabídce najdete bohatý sortiment diagnostických pomůcek pro zdravotnictví, diagnostické přístroje a soupravy pro nejrůznější použití do nemocnic, laboratoří a do dalších oborů zdravotnictví.


Diagnostické soupravy pro zdravotnictví, indikátory sterilizace

Diagnostické soupravy pro zdravotnictví, indikátory sterilizace

Diagnostické soupravy pro indikaci sterilizace zdravotnických nástrojů a pomůcek, indikátory na chemické či biologické bázi, testy pro čistotu nástrojů dodává BAG Health Care GmbH.


Ochranné obličejové masky a štíty Praha  - pro ochranu zdravotníků před infekcemi - pomůcky Crosstex

Ochranné obličejové masky a štíty Praha - pro ochranu zdravotníků před infekcemi - pomůcky Crosstex

Ochranné obličejové masky a štíty pro ochranu zdravotníků před infekcemi nabízí společnost BAG Health Care GmbH.


Automatické systémy pro stanovení HLA - HISTO SPOT -  rychlé výsledky za cca 3 hodiny

Automatické systémy pro stanovení HLA - HISTO SPOT - rychlé výsledky za cca 3 hodiny

Po letech vývoje testů pro sérologickou i molekulární typizaci jsme vyvinuli ucelený systém pro rychlou, přesnou a uživatelsky příjemnou PCR SSO typizaci HLA.


Sterilizační kontejnery Hard Top Box pro vaši laboratoř Praha - několik barevných variant ve velikostech S- XL.

Sterilizační kontejnery Hard Top Box pro vaši laboratoř Praha - několik barevných variant ve velikostech S- XL.

Sterilizační kontejnery Hard Top Box jsou moderního vzhledu, obstojí i v té nejlepší laboratoři a nabízejí stoprocentní sterilní prostředí, kde bakterie nemají žádnou šanci!


Chemické a biologické indikátory pro sterilizace a mytí | Praha

Chemické a biologické indikátory pro sterilizace a mytí | Praha

Indikátory pro sterilizaci a mytí nabízí společnost BAG Health Care. Máme pro Vás systémy pro parní, ethylenoxidovou i formaldehydovou sterilizaci a biologické indikátory. Pro kontrolu účinnosti mytí chirurgických nástrojů vyberte chemické testy TOSI. Tyto testery jsou rychlé mytí zaschlé krve a skvrn. Pokud žádáte vysoce sterilní uchování nářadí, máme na skladě kontejnery Hard Top Box a k jejich uzavření štítky a plomby SEALable. Pokud uzavřená nádoba sráží vodu, dodejte k ní systém AquaVap, který přebytečnou vlhkost odstraní. Lehké vyhledávání a kontrolu zajistí opakovatelně nalepovací etikety a kleště pro jejich aplikaci.


Ery Spot Systém pro zpracování krve na molekulárně genetické úrovni

Ery Spot Systém pro zpracování krve na molekulárně genetické úrovni

ERY SPOT SSO Systém stanovuje větší množství krevních skupin na molekulárně genetické úrovni V transfuzní medicíně se v současnosti ke klasickým sérologickým metodám stále více přidávají metody molekulární biologie, které umožňují přesnější typizaci i a dávají odpovědi i tam, kde z rozličných důvodů klasická imunohematologie selhává. SSP Testy jako je BAGene jsou vhodné pro jednotlivé typizace problematických vzorků, nebo menší pracoviště, kde se genotypizace provádí jen příležitostně. V roce 2015 jsme proto uvedli na trh novou řadu výrobků typu SSO ERY SPOT. Oproti výrobkům řady BAGene je časová náročnost zpracování vzorku minimální a systém je z větší části plně automatický. ERY SPOT využívá již na trhu zavedený přístroj MR. SPOT, výsledky jsou interpretovány softwarem Histo Match. Využití těchto komponent umožňuje spolu s typizací erytrocytů i typizace HLA.


BAGene - PCR SSP metoda pro genotypizaci krevních skupin pacientů a dárců

BAGene - PCR SSP metoda pro genotypizaci krevních skupin pacientů a dárců

Nabízíme BAGene, PCR SSP metodu pro genotypizaci krevních skupin pacientů a dárců. V mnoha případech nejsou pro typizaci krevních skupin vhodné klasické imunologické metody. Pokud chce laboratoř pouze příležitostně vyšetřit menší množství takovýchto vzorků, je PCR SSP metoda ideální, neboť nevyžaduje žádné speciální přístroje. Pomoci souprav BAGene tak lze u polytransfundovaných pacientů, pacientů s nejasnou sérologií, u pupečníkové krve, nebo tam kde je potřeba přesnější určení, stanovit skupiny AB0 a jejich varianty, Rh systém a slabé i parciální D, MNS a KKD systémy. Nabízíme i soupravy pro typizaci trombocytů a neutrofilů. Pro větší počet vzorků a rutinní genotypizaci je určen náš systém ERY SPOT.


Identifikační systém bakterií a kvasinek MERLIN

Identifikační systém bakterií a kvasinek MERLIN

Systém MERLIN pro identifikaci bakterií a kvasinek a jejich testování nabízí společnost BAG Health Care GmbH. Náš systém se hodí pro běžnou laboratorní práci. Díky jeho flexibilitě je možné vytvořit desky s antibiotiky přímo podle zadání zákazníka. MERLIN zvládá několik stylů identifikací Micronaut: E, IDS, NF, RPO, STAPH a Candida. Umí také testovat citlivost MIC Strip: ESBL, MRSA, PEN, VAN a Micronaut:S MRSA/IFSG gram+, S beta, S a AM. V balíčku systému se nachází fotometr a software k vyhodnocování výsledků. Dále osmikanálová pipeta s objemem až 1200ul, 5 000 špiček k pipetě a zásobník a 1050 jedno, dvou a čtyř kanálových zásobníků pro inokulaci. K sadě si můžete doobjednat množství doplňkových reagencií dle Vašich potřeb. Pokud máte zájem si naše produkty důkladněji prohlédnout a popřípadě objednat, navštivte naše internetové stránky.


Ochranné pracovní pomůcky pro vaši bezpečnou práci - Praha

Ochranné pracovní pomůcky pro vaši bezpečnou práci - Praha

Pracujete v prostředí, kde hrozí riziko nákazy a přenosu některých chorob? Pak je velice důležité zajistit zaměstnancům i klientům kvalitní ochranné pracovní pomůcky. Právě o to se stará společnost BAG Health Care GmbH, odborník na prodej sortimentu pro zdravotnictví. Ať už hledáte obličejové masky, roušky nebo plastové štíty, u nás seženete vše. Záleží nám na kvalitě prodávaných výrobků, a tak mají naše ochranné pomůcky veškeré bezpečnostní testy a certifikáty. Zajistěte vašim zaměstnancům bezpečné pracovní prostředí a pořiďte jim ochranné pracovní pomůcky od nás. Jaké mají naše ochranné pracovní pomůcky výhody? - kvalitní materiál (masky jsou vyrobené z měkké, ale netrhavé textilie) - dobré těsnění (nosník z hliníkového plíšku umožňuje dobré utěsnění na nose a tvářích) - pohodlné připevnění (uchycení pomocí gumiček zabraňuje zbytečnému dráždění pokožky) - vysoký stupeň ochrany (ochrana proti chřipce, TBC a dalším onemocněním) - dlouhá trvanlivost (pomůcky vydrží až 3 roky od data výroby) - bezpečnost (vnější vrstva je odolná proti postřiku kapalinami) - příjemné provedení (vnitřní vrstva je z celuózy a také hypoalergenní) Na bezpečném pracovním prostředí velice záleží, nepodceňujte proto riziko nákazy a vsaďte na kvalitního a prověřeného prodejce. Jsou pro vaše zaměstnání nezbytné ochranné pracovní pomůcky? Pak si vyberte z široké nabídky od společnosti BAG Health Care GmbH a neuděláte chybu.