Ing. Jana Hladíková


Nerudova 3532/13, Jablonec nad Nisou 466 01

Výroba a prodej bižuterie, originální vzory, ruční práce, prvotřídní kvalita, široký sortiment, možnost výroby na zakázku.
Marketingové služby
Velkoobchod se svítidla, zprostředkování výroby svítidel na zakázku

IČ: 74803018
DIČ: CZ8456058072
Okres: Jablonec nad Nisou
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jana Hladíková

Originální bižuterie - dárek který potěší a zaujme

Originální bižuterie - dárek který potěší a zaujme

Zabýváme se výhradně ručně vyráběnou originální bižuterií v prvotřídní kvalitě s použitím nejkvalitnějších komponentů na trhu. Dovolujeme nabídnout bižuterii jak pro běžné nošení, tak i do společnosti na významné či jedinečné události. Nabízíme také výrobu bižuterie na zakázku. Bližší informace a nabídku najdete na našem e-shopu "bijou-levinska.cz". Jsme z Jablonce nad Nisou, regionu, kde má výroba bižuterie dlouholetou tradici.Další produkty a služby
  • hodiny a hodinky, briliantové náušnice, zlaté prsteny, řetízky a přívěsky, stříbrné doplňky

Oční optik Mezírka - Mgr. Zdeněk Mezírka www.optikmezirka.cz

Související články
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice
Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlaté šperky patří od nepaměti k těm nejkrásnějším a nejžádanějším. Šperky nejen ze žlutého, ale také z červeného a bílého zlata jsou pořád moderní a oblíbené a díky výrobě na zakázku si můžete nechat vyrobit šperk přímo podle svých představ. Svoje produkty a služby již léta poskytuje Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů
Velkoobchod a výroba bižuterie a bižuterních komponentů

Bižuterie a její komponenty vyžadují při výrobě nejen kvalitu, ale také pečlivost, profesionalitu a zkušenosti. Pokud hledáte spolehlivou společnost zaměřenou na výrobu bižuterie a jejich komponentů, tak to je celkem jistě řeč o firmě P.P.Trading – Ing. Lumír Paldus.


Snubní prsteny podle vašich představ
Snubní prsteny podle vašich představ

Tak jako si nevěsta vybírá svatební šaty, tak důležitou roli hrají snubní prsteny. Jejich role bude totiž důležitá nejen v den svatební, ale po celý život. Proto si zaslouží pozornost a výběr podle představ snoubenců. A právě o vaše představy se v tomto směru postará Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů
Nechejte si vyrobit snubní prsten svých snů

Kde Vám snubní prsten vyrobí dle Vašich požadavků a Vašich přání? Přece ve firmě Zlatnictví a svatební salon ADONIS. Zlatnická dílna se zaměřuje na výrobu snubních prstenů přímo na míru, zatímco ve svatebním salonu Vás na svatbu krásně obléknou. Ve Frenštátě pod Radhoštěm pořídíte také veškeré doplňky, kytice a mnoho dalšího.