Penzion U Šírků a Jihočeská restaurace
Vladimír Šírek


Domanín 21, Domanín u Třeboně 379 01
Rodinný Penzion U Šírků s Jihočeskou restaurací vám nabízí ubytování v zrekonstruovaném zemědělském stavení v obci Domanín v blízkosti města Třeboň.

Celková kapacita celoročního ubytování je 34 osob ve dvou až pěti lůžkových apartmánech. Součástí každého apartmánu je koupelna, malý kuchyňský kout a televize. K dispozici jsou také dvě společenské místnosti pro 15-20 osob s kuchyní. Dále mohou hosté využít venkovní posezení s krbem na grilování. A pro děti je připravené dětské hřiště se skluzavkou, trampolínou a v létě také s bazénem.

Dále nabízíme služby naší Jihočeské restaurace, která je zaměřená především na českou klasickou kuchyni a rybí speciality. V nabídce máme např. polední menu, ale také tradiční třeboňské rybí speciality. V létě si mohou hosté posedět pod velkou pergolou a děti využít dětské oplocené hřiště. Posezení máme připraveno pro 40 osob, dále je k dispozici salonek s krbem pro 30 osob a také sál pro až 100 lidí s kompletním ozvučením.
Máme dlouholeté zkušenosti s přípravou rautů, takže naše prostory jsou vhodné např. pro pořádání soukromých akcí, svateb, školení i jiné příležitosti.

Jihočeskou restauraci najdete v blízkosti Penzionu na adrese Domanín 61, Třeboň.

Produkty
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně
  • stylové pokoje a apartmány, ubytování pro celou rodinu, možnost přistýlky, wellnes služby, ubytování se snídaní, polopenze, plná penze

Prodej, montáž a servis mechanických a elektronických vah a nářezových strojů.

Prodej, montáž a servis mechanických a elektronických vah a nářezových strojů

Plynové a elektrické kotle nebo kotle na tuhá paliva - montáže, opravy a servis.

Plynové a elektrické kotle nebo kotle na tuhá paliva - montáže, opravy a servis

Související články
Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

FBA spol.s r.o.

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.


Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o.

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.


Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

FBA spol.s r.o.

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Hledáte místo v okolí pražského letiště Václava Havla, kde byste se mohli dobře najíst? Restaurace AIR CLUB Praha Ruzyně na vás čeká! Najdete nás pár minut od letiště a naše restaurace je snadno dostupná také z centra Prahy.


Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

FBA spol.s r.o.

Restaurace Air Club u letiště Václava Havla – příjemná snídaně v Praze

Odlétáte na dovolenou nebo za prací? Budete trávit časné ranní či dopolední hodiny na letišti? Zpříjemněte si čekání snídaní v reprezentativním prostředí za vynikající ceny. Budeme se na vás těšit v restaurace Air Club u letiště Václava Havla.


Firemní články
Rodinný Penzion U Šírků s Jihočeskou restaurací Vás láka na Třeboňsko

Rodinný Penzion U Šírků s Jihočeskou restaurací Vás láka na Třeboňsko

Útulný rodinný Penzion U Šírků s Jihočeskou restaurací je skvělá destinace pro dovolenou po celý rok. Objevujte krásy Třeboňska a jeho blízkého okolí.