BIŽU-NOVA, s.r.o.


náměstí T. G. Masaryka 584, Smržovka 468 51
Společnost BIŽU-NOVA, s.r.o. se specializuje nejen na výrobu bižuterních polotovarů ale i samotné bižuterie. Zhotovujeme stále nové kolekce a pružně reagujeme na přání a poptávky našich zákazníků. V našem sortimentu naleznete náhrdelníky, náramky a také náušnice. Z produkce bižuterních polotovarů Vám můžeme nabídnout šatonové kuličky, řetězy, rondelky či kotlíky. Sídlíme ve městě Smržovka na adrese náměstí T. G. Masaryka 584, okres Jablonec nad Nisou.

Výroba, e-shop:
- bižuterie
- šperky pro každou příležitost
- náušnice
- soupravy
- náramky
- brože
- plesové a společenské šperky
- prsteny
- šperky ze skleněných voskových perlí
- kreativní potřeby.

Bižuterní komponenty, polotovary:
- šatonové řetězy
- šatonové kuličky
- kovová borta
- rondelky
- kotlíky
- voskové perle
- bižuterní polotovary.

Další služby:
- odmaštění polotovarů kovové bižuterie a jiných drobných výrobků z barevného kovu
- drátořez.

Jsme ryze českým výrobce jablonecké bižuterie a na tuzemském i zahraničním trh úspěšně působíme již od počátku 90. let. Vyrábíme šperky elegantní, společenské, extravagantní ale i pro denní nošení.

Produkty
  • zlaté šperky, stříbrné šperky, úprava šperků, zmenšení prsenu, zvětšení prstenu, šperky s diamanty


Související články
Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků

Zlatnická dílna

Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků

Prsteny, které jsou na běžné nošení, výjimečné nebo luxusní, nosí ženy opravdu rády. Vybírají si podle svého vkusu a také stylu. Ještě raději je však dostávají jako dárek, který pokaždé moc potěší. Snubní prsteny mají svůj specifický význam a mají podněcovat naši lásku a také jsou symbolem blížícího se manželství. Pokud si nějaké jdete vybírat, pak rozhodně dbejte na kvalitu, aby vám dlouho vydržely, protože mají symbolizovat vaši lásku, v tom lepším případě, do konce života.


Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlatnická dílna

Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Zlaté šperky patří od nepaměti k těm nejkrásnějším a nejžádanějším. Šperky nejen ze žlutého, ale také z červeného a bílého zlata jsou pořád moderní a oblíbené a díky výrobě na zakázku si můžete nechat vyrobit šperk přímo podle svých představ. Svoje produkty a služby již léta poskytuje Zlatnická dílna, zlatnictví Radka Horníčková z Ivančic.


Tradiční čínská medicína proti stresu a zdravotním problémům

Bylinky Ludmila Pavlíková

Tradiční čínská medicína proti stresu a zdravotním problémům

Stres je problémem dnešní doby a může způsobit i řadu zdravotních problémů. Pomoci může tradiční čínská medicína, na kterou se specializuje firma Bylinky Ludmila Pavlíková. Nabízíme byliny a bylinné produkty, ale také přírodní kosmetiku a polodrahokamy.


Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnická dílna

Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích nabízí výjimečné zlaté, stříbrné i ocelové šperky. Vybírat můžete z krásných prstenů, náušnic, přívěšků, souprav či náramků. Originální šperky vyrábíme, ale v nabídce jsou i pečlivě vybrané šperky od našich prověřených dodavatelů. S důvěrou se na nás můžete obrátit také v případě, že si váš šperk žádá úpravu, čištění či opravu. Kromě šperků se zabýváme prodejem hodinek, hodin i budíků a zajišťujeme kompletní hodinářský servis.


Firemní články
Výroba pravé jablonecké bižuterie, šperky, rondelky, bižuterní polotovary, kovové borty

Výroba pravé jablonecké bižuterie, šperky, rondelky, bižuterní polotovary, kovové borty

Krásné šperky z tradiční jablonecké bižuterie pořídíte u společnosti BIŽU-NOVA, s.r.o. ze Smržovky. Moderní šperky a ozdoby z kvalitních materiálů od největších mistrů ve svém oboru.