Dušan Lehocký


Stará Lhota 15, Nýrsko 340 22
Telefon: +420 602 267 983

V okrese Klatovy v obci Stará Lhota již 25 let provozujeme ekologickou rodinnou farmu. Zabýváme se především chovem Šumavské ovce a prodejem jatečních jehňat. Součástí naší farmy jsou také koně, které využíváme především pro rekreační ježdění a pro naše hosty a od roku 2006 také krávy, které chováme pro jejich hovězí maso, které je možné si na farmě objednat. V současnosti máme již cca. 100 kusů hovězího skotu. Naše farma nyní obhospodařuje okolo 140 hektarů zemědělské půdy, především luk, na kterých se pase stádo Šumavských ovcí, hovězí skot a koně. Druhá část farmy se nachází v Bystřici nad Úhlavou,  kde je náš dobytek ustájen přes zimu. V Bystřici nad Úhlavou máme pole, na kterých pěstujeme obilí. Třetí částí naší farmy jsou sady v Zelené Lhotě, kde žije náš skot od jara do podzimu.

Zájemcům nabízíme také na samotě Horní Polánky ubytování, a to buď v apartmánu v domě nebo ve srubu. Obojí slouží pro ubytování 5-ti osob. Součástí je samozřejmě veškeré zázemí, včetně sociálního zařízení se sprchou, kuchyňského koutu a televize. Naše ubytování nabízí celou řadu agroturistických možností. V blízkosti ubytování je obhospodařovaný sad třešní, vlašských ořechů, hrušní a mladých slivoní, kde je možné v létě samosběrem získat dobré ovoce.

IČ: 71213031
DIČ: CZ7603111978
Okres: Klatovy
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: p. Lehocká Stanislava

Telefon:
+420 602 267 983
+420 606 111 063

Email:
ekofarmasumava@seznam.cz
stanik.lehocka@seznam.cz

Web:


Kontaktní osoby:
p. Lehocká Stanislava

p. Lehocký Dušan


GPS: 49°15′55.76″ N, 13°8′41.28″ E

QR kód firmy Dušan Lehocký

Realizace kachlových kamen a krbů Prostějov, plynové krby, moderní krby, kuchyňská kamna.

Realizace kachlových kamen a krbů Prostějov, plynové krby, moderní krby, kuchyňská kamna

Profesionální technické izolace Praha, chladové izolace, tepelné izolace, požární izolace.

Profesionální technické izolace Praha, chladové izolace, tepelné izolace, požární izolace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Penzion Dřevák - Jetřichovice

Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

Bochníčkovi

Rodinná dovolená v České Kanadě, ubytování v našem selském stavení se starožitným nábytkem a ručně vyráběnými kousky připomíná prázdniny u babičky

S námi si však přírody a venkovního stylu užijete plnými doušky! Poskytujeme ubytování pro rodiny s dětmi, ale také pro mladší nebo starší páry. Připravený pro vás máme samostatně stojící vejminek, čili budovu, která má kompletní vybavení.


Nádherná, klidná a romantická příroda a k tomu příjemné, malebné ubytování v penzionu Kamzík ***

Penzion Kamzík - Česká Kamenice

Nádherná, klidná a romantická příroda a k tomu příjemné, malebné ubytování v penzionu Kamzík ***

V dnešní době lidé neustále někam spěchají. Pokud se chcete na chvíli zastavit a podívat se do krásné přírody, ubytovat se v pěkném penzionu, pak rozhodně můžete vyzkoušet penzion Kamzík, který se těší na vaši návštěvu.