Penzion a vinný sklep Moravský sommelier
ubytování Valtice

CZKUbytování v penzionu s vinným sklípkem Valtice, Pálava

Komfortní a klidné ubytování v penzionu v okolí Valtic a Pálavy poskytne rodinný penzion Ubytování Valtice - Penzion Moravský Sommelier. Vychutnejte si pobyt v Lednicko-Valtickém areálu v penzionu s vlastním vinným sklípkem na jižní Moravě.

V našem rodinném penzionu poskytujeme ubytování v 5 komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích s moderně zařízenou koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem.
Každý pokoj je vybaven LCD televizorem, klimatizací a chladničkou. Hosté mají k dispozici jídelnu s kuchyňskou linkou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, elektrickým sporákem a mikrovlnou troubou.

Nově máme k dispozici ubytování v apartmánu pro 4 osoby s plně vybavenou kuchyňkou. Samozřejmostí je i bezplatné WIFI připojení na každém pokoji. Hosté si také mohou dokoupit snídaně formou bufetu.
K penzionu patří i oplocené parkoviště hlídané kamerovým systémem a úschovna jízdních kol. K penzionu náleží i venkovní posezení pod pergolou umožňující podávání snídaně i příjemné večerní posezení při vínečku.

Součástí penzionu je i vlastní vinný sklípek. Sklípek pochází z roku 1890 a má kapacitu 16 osob. Náš vinný sklípek je skvělým místem pro posezení s přáteli nebo pro konání firemních akcí. Hostům můžeme zajistit i řízenou degustaci vína až pro 8 a více osob. Během degustace ochutnáte 8-10 vzorků vína a zajistíme vám teplou večeři nebo studený raut. Degustací Vás bude provázet výklad sommeliéra. Posezení ve sklípku může být doprovázeno cimbálovou muzikou, kterou Vám na Vaše přání rádi zajistíme.


Slogan:

Moravský sommelier ve Valticích


Katalog firem:    

Cykloturistika

,  

Penziony

,  

Vinárny a vinné sklípky

,  

Vinařská turistika

,  
Štítky:

Penziony Valtice, Pálava, Ubytování Lednicko-Valtický areál, vinné sklepy jižní Morava