SPETRA CZ s.r.o.


Třanovice 278, Třanovice 739 53

Přepravní společnost SPETRA CZ s.r.o. se zaměřuje na logistiku, vnitrostátní a mezinárodní spedici. Provozujeme nákladní silniční dopravu, k dispozici máme plachtové návěsy, chladírenské vozy s certifikací určené na přepravu potravin, nízkotonážní vozy do 9 tun značek AVIA a IVECO, sklápěcí návěsy a silo vozy i kamionové soupravy značky SCAN.
Nabízíme zasilatelství pro malé dopravce, autobusovou dopravu tuzemskou i zahraniční. Autobusy značky SCANIA pronajímáme pro zájezdové, poznávací, pobytové i jednodenní účely. Poskytujeme ruční mytí a myčku aut pro pro osobní a nákladní vozidla, kamiony a autobusy. Přímo v areálu společnosti můžete v naší čerpací stanici také natankovat kvalitní paliva od společnosti MOL.
Dále pronajímáme sklady o rozloze 5500 m2 pro skladování palet i atypického materiálu s možností překládky.

Nákladní silniční doprava, přeprava, autodoprava:
- mezinárodní, vnistrostátní kamionová doprava
- spedice
- mezinárodní, vnitrostátní zasilatelství
- logistika.

Autobusová doprava:
- tuzemská i zahraniční autobusová doprava.

Mycí linka, myčka:
- ruční mytí
- myčka kamionů, nákladních aut, autobusů i osobních vozidel
- tel. 606 773 899, 558 638 924
- otevírací doba: pondělí až pátek 6.00 - 22.00, soobota 6.00 - 14.00.

Čerpací stanice:
- prodej paliva
- provozní doba: pondělí až pátek 5.30 - 20.00, sobota 7.00 - 17.00, neděle 8.00 - 17.00.

Skladování, skladovací prostory:
- pronájem skladu o rozloze 5 500 m2.

Naše společnost pravidelně obměňuje nákladní vozidla i autobusový park a rádi vám pomůžeme s přepravou Vašeho nákladu. Jestli hledáte spolehlivého dopravce, neváhejte nás kontaktovat. Sídlíme na adrese Třanovice 278, okres Frýdek-Místek.

Telefon:
+420 558 440 011
+420 606 773 896
+420 558 440 016

Fax:
+420 558 440 029

Email:
info@spetra.cz

Web:
http://www.spetra.cz

Kontaktní osoby:

Tadeáš Barteczek
funkce: jednatel

Ing. Robert Barteczek
funkce: jednatel

Iveta Barteczková
funkce: jednatelka

Josef Drholec
funkce: dispečer
tel: +420 558 440 016, +420 606 773 896
email: josef@spetra.cz


GPS: 49°42′46.26″ N, 18°31′52.21″ E

QR kód firmy SPETRA CZ s.r.o.

Plánování trasy
Výběr blízké firmy zde


Naše stavební firma zajišťuje vše od vytvoření investičních záměrů, přes zajištění financování, projekci až po samotnou realizaci a s ní spojenou inženýrskou činností.

Související články
Možná se budete divit, ale Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták poskytuje nejlevnější PHM - benzín, naftu v širokém okolí.
Možná se budete divit, ale Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták poskytuje nejlevnější PHM - benzín, naftu v širokém okolí.

Zemědělství je závislé na mnoha divizích, které fungují díky zemědělské technice, kterou je třeba udržet v chodu. Proto potřebuje Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták svou vlastní čerpací stanic.


Prodej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů
Prodej písku a štěrku, odvoz odpadu a vyklízení objektů

K provádění výkopových prací a demolicí je zapotřebí speciální techniky. Tato technika však vyžaduje vyškolenou obsluhu, která dokáže provést terénní úpravy velmi přesně a co nejrychleji, což platí i o demoličních pracích. O všechny tyto a mnohé další činnosti, například v podobě vyklízení objektu před rekonstrukcí či bouráním se stará firma Robert Sál – SPV s více jak dvacetiletou zkušeností.


Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS
Rychlá a promyšlená přeprava nadrozměrných nákladů – to je GARANTRANS

Potřebuje vaše strojírenská firma přepravit strojírenské vybavení z jednoho místa na druhé? Nevíte si rady s přepravou nějakého technologického celku nebo průmyslového vybavení? S veškerou nadrozměrnou přepravou si hravě a efektivně poradí významná společnost GARANTRANS.


Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího
Zemní a výkopové práce, prodej písku, štěrku zeminy a mnoho dalšího

Hledáte rychlou a spolehlivou firmu, která by vám zajistila zemní a výkopové práce, nakládku a vykládku sypkých materiálů, řezání asfaltu, svoz odpadu, prodej písku, štěrku či zeminy nebo jiné obdobné druhy prací? V tom případě se můžete obrátit na firmu, která provádí veškeré zemní práce a to pod názvem Miroslav Slabihoudek.