Zuzana Pěkná


Sedlecká 46, Chotoviny 391 37

Provozujeme tiskárnu s více jak 25-ti letou tradicí. Mezi naše služby patří digitální, ofsetový a velkoformátový tisk, knihtisk a grafické práce. Velkou výhodou oproti ostatním tiskárnám je možnost tisku online - díky této službě je celý proces objednávky a kalkulace velmi rychlý!

Mezi hlavní produkty se řadí tisk novin, letáků, plakátů, vizitek, obálek, bloků či samopropisovacích formulářů, firemních tiskopisů, zpravodajů a brožur, nebo také kalendářů a mnoho dalšího. Vše včetně knihařského zpracování, perforace, bigování, číslování či výseku.

Vyrábíme mimo jiné i produkty velkoformátového tisku: reklamní polepy = polepy aut, výloh, magnetické fólie, řezaná reklama, papírové samolepky, PVC samolepky, výroba reklamních plachet, billboardů a Roll Up systémů.

Zpracováváme Vaše návrhy v našem vlastním DTP studiu.
Poskytneme kompletní reklamu pro Vaši společnost. Nově působíme po celé ČR.

IČ: 88354326
DIČ: CZ6858170759
Okres: Tábor
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Zuzana Pěkná

Další produkty a služby
  • montáž světelných panelů, zhotovení firemních štítů, neonové reklamy, trojrozměrná reklama, výroba propagačních materiálů
  • sítotisk a ofset, tamponový a digitální tisk, výroba vizitek a plakátů, barevný potisk
  • příprava souborů na tisk, grafické práce, tiskařské služby, výroba plakátů a vizitek, výroba propagačních materiálů, desktop publishing

ADVAMED s.r.o.

Související články
Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy
Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Značení interiérů budov od tabulek na dveřích přes stolní jmenovky až po centrální panely. To vše a mnohé další pro vás zajistí firma Zapp Infosystémy. Zabýváme se výrobou informačních systémů do budov i exteriérů, specializujeme se na vitríny a prezentační skříně.


Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu
Potisk triček Praha: Široký sortiment reklamního a sportovního textilu

Firemní trička pro všechny vaše zaměstnance, potisk triček na speciální událost, týmová trička pro váš sportovní tým nebo trika s potiskem pro školní třídy a mnoho dalšího. Tak vypadá část nabídky potisku textilu naší obchodní a reklamní agentury, která byla založena již roku 1990 jako jedna z prvních tiskáren v České republice, zabývající se potiskem trik.


Reklama, která jde s dobou
Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin
Běžná norma dva dny, zázraky do tří hodin

Každý, kdo se opravdu pečlivě věnuje vytvoření své diplomové, bakalářské nebo disertační práci, chce mít dokonalý nejen obsahový, ale i vizuální výsledek. Proto se mnoho studujících obrací na profesionální tiskárny, které se vazbou a tiskem těchto materiálů zabývají.