Zlínská krajská asociace Sport pro všechny, z.s.


Národních bojovníků 1016/12, Holešov 769 01

Zlínská krajská asociace Sport pro všechny je dceřiným spolkem České asociace s celorepublikovým působením. Svoji činnost provádí především ve Zlínském kraji, organizuje sportovní aktivity pro cvičence všech věkových skupin od nejmenších dětí, cvičicích s rodiči přes předškoláky, mladší a starší žactvo, dorost, muže, ženy až po seniory. Pořádá sportovní soutěže a odborné semináře nejen pro své členy, ale i pro zájemce z řad široké veřejnosti. Využívá k tomu znalostí svých vyškolených odborných trenérů a lektorů. Zaměřuje se na soutěže jako jsou volejbal, pohybové skladby, atletika, gymnastika, cvičení a pohyb v přírodě, venkovní hry jako Woodball, Kubb a Mölkky, stolní tenis, badminton, halová kopaná, pohybové hry a soutěře seniorů a jiné. Ve svých odborných seminářích se zaměřuje na metodiku cvičení rodičů a dětí, zdravotní tělesnou výchovu a cvičení seniorů. Členové Zlínské krajské asociace jsou vysíláni na republikové soutěže, semináře a školení, pořádané Českou asociací v Praze. Účastní se také nácviku našich skladeb pro hromadná vystoupení na sokolských Sletech a na mezinárodních světových gymnaestrádách. Zlínská asociace má zájem o přijímání nových členů a trenérů do svých řad rada jim poskytne bližší informace o své činnosti.

IČ: 26681871
DIČ:
Okres: Kroměříž
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Oto Kubíček

Další produkty a služby
  • svaz ekologických zemědělců, okresní hasičské jednoty, občanská sdružení a spolky, obecně prospěšné společnosti


Související články
Co vlastně znamená Fairtrade? Třeba férový život s vůní třtiny
Co vlastně znamená Fairtrade? Třeba férový život s vůní třtiny

Zapomeňme na suché definice. Fairtrade vysvětlíme úplně jinak…


VÁNOČNÍ POHLEDNICE KONTA BARIÉRY
VÁNOČNÍ POHLEDNICE KONTA BARIÉRY

Možná si jí na poště hned nevšimnete, ale měla by tam být a pokud tam náhodou není a vy si ji chcete koupit, musíte se ozvat.


Výrobky studené kuchyně v Prostějově - chlebíčky, aspiky, obložené mísy
Výrobky studené kuchyně v Prostějově - chlebíčky, aspiky, obložené mísy

Tradiční i netradiční chlebíčky jsou zkrátka k nakousnutí, když jsou čerstvé a lahodné. Proto se snažíme připravit a dovézt je na Váš stůl až těsně před akcí. U nás si přijdou na své milovníci klasiky, experimentátoři ale i vegetariáni.


Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie
Pokládka asfaltových směsí, asfaltová technologie

V případě, že potřebujete spolupracovat s profesionály v oblasti stavebnictví, komerčního a rezidenčního developmentu a PPP projektů, staveb silničních a železničních, tak svoje cíle spojte se společností, která působí nejen u nás, ale i v zahraničí. Jedná se o velkou a významnou společnost Skanska a.s. divize Morava, oblast AT a speciálních prací.