Golf Academy Praha - Pavel Nič


U Sluncové 618, Praha 8 180 00
Společnost GolfAcademy je rodinná golfová akademie působící v Praze od roku 1993 jejímž zakladatelem je
výrazná osobnost českého golfu pan PAVEL NIČ.

Představujeme Vám nejznámější akademií, která vychovala takové hráče jako je Klára Spilková či Petr Nič.

V současné době pořádáme individuální, skupinové, pro začátečníky i pokročilé, pro dospělé i děti nebo pro celé rodiny golfové tréninky a kurzy.
K dispozici je Vám vždy profesionální trenér, který Vás naučí
vše o tomto nádherném sportu včetně přípravy na zkoušky HCP.
Pomocí našich kurzů Vám pomůžeme tento sport přiblížit a připravit Vás na zkoušku k získání HCP, která opravňuje její držitele ke hře na golfových hřištích.

Samozřejmostí jsou po náročném tréninku fyzioterapeutické služby, sportovní masáže a v neposlední řadě i možnost
sportovního psychologa.

Golf Centrum Čechie je největším tréninkové centrum v České republice, najdete na Praze 8.
Toto centrum je vybavené simulátory, vnitřním odpalištěm a patovacím greenem, dvoupatrovým vnějším odpalištěm i vnějším areálem pro tréning krátké hry.
K dispozici je také fittingové centrum, které provozuje společnost Golfsmith CZ&SK.
Provozní doba areálu je 8:00 - 21:00 hodin.

Zajistíme Vám výběr sportovního vybavení jako například:
- golfové hole
- míče, sety
- vozíky
- bagy, kryty
- oblečení a další doplňky.

Jsme partneři všech světových golfových značek.

Produkty
  • sportovní služby, rekreační služby, sportovní lekce, služby sportovních trenérů, půjčovna sportovního vybavení, prodej sportovních doplňků
  • sportovní kluby, sportovní hřiště, kolektivní sporty, sporty pro jednotlivce, sportovní výchova mládeže, příprava pro vrcholové sportovce
  • rekreační střediska, wellnes centra, relaxační programy, fitness studia, pobyty v přírodě, turistické trasy, sportovní účely
  • kurzy pro veřejnost, výtvarné kurzy, kurzy hudební výchovy, kurzy vaření, kurzy sebeřízení, kurzy alternativní medicíny, kurzy masáží

Komplexní řešení akustiky na klíč, akreditované měření akustiky prostorů.

Komplexní řešení akustiky na klíč, akreditované měření akustiky prostorů

Obchod je určen zejména podnikatelským osobám a společnostem, které pro svou činnost používají prvky systémů instalace vytápění, chlazení, rozvodů pitné vody, páry, vzduchu a dalších médií.


Související články
Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.


Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské lázně Karlova Studánka

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Firemní články
Z Golf Academy Pavel Nič vycházejí hvězdy českého golfu

Z Golf Academy Pavel Nič vycházejí hvězdy českého golfu

Máte-li talent, vytrvalost, chuť učit se od těch nejlepších a hlavně vyhrávat, svěřte se golfové škole, ze které vyšly opravdové hvězdy českého golfu. Za přibližně 20 let od vzniku Golf Academy dosáhli hráči pod vedením Pavla Niče 45 mezinárodních, národních, juniorských a dorosteneckých mistrovských titulů.


Profesionální golfový trenér Praha

Profesionální golfový trenér Praha

Golf Academy Praha pod vedením pana Pavla Niče nabízí komplexní golfové služby včetně dalších trenérských služeb. V tréninkovém centru v Praze jsou k dispozici prostory pro golfisty všech výkonností, od začátečníků po velmi zkušené hráče. Naši profesionální trenéři Vám se vším poradí a domluví se s Vámi na dlouhodobém plánu. Poradí a vylepší techniku i pokročilým golfistům. Nabízíme výuku golfu a poradenství s využitím moderních technologií. K výuce poskytujeme kvalitní tréninkové pomůcky jako jsou hole, drivingové míče a speciální odpalovací rohože. Máme k dispozici moderní zařízení pro sledování a měření Vašeho výkonu. Chcete se naučit hrát golf a sháníte golfového trenéra? Jste u nás správně! Neváhejte nás kontaktovat!


Lekce golfu pro děti a dospělé Praha

Lekce golfu pro děti a dospělé Praha

Golf Academy Praha nabízíme kromě výuky golfu pro dětí rovněž výuku pro dospělé hráče. Naše Academie nabízí celou škálu kurzů golfu pro úplné začátečníky i pro zkušené hráče. Zaměřujeme se na nejmodernější učební metody a náš výukový program hravou formou přibližuje základy golfové hry široké veřejnosti. Dětem poskytujeme výhodné podmínky pro vstup do klubu a mají výborné možnosti pravidelně trénovat pod vedením profesionálních trenérů. Vychovali jsme již mnoho dětských a dospělých talentů a zdokonalili hru stovkám našich klientů. Hráči naší akademie získali dodnes 45 mezinárodních, juniorských a dorosteneckých mistrovských titulů. Proč si vybrat nás? Klademe důraz na maximální profesionalitu!


Golfové tréninky a kurzy Praha

Golfové tréninky a kurzy Praha

Golf Academy Praha pod vedením pana Pavla Niče si Vám dovoluje nabídnout skupinové, dětské a individuální golfové tréninky a kurzy včetně přípravy na zkoušky na HCP. Něco málo o golfu: - golf je venkovní sport, ve kterém samotný hráč nebo malá skupinka hraje malým golfovým míčkem do jamky a používá přitom různé hole. Tento sport, tak jak ho známe, pochází ze Skotska a byl hrán na Britských ostrovech. V golfu existují dva hlavní typy hry. Tou známější a častěji hranou na turnajích je takzvaná hra na rány. Druhým typem je takzvaná hra na jamky. Díky dlouholetým trenérským zkušenostem jsme připraveni nabídnout individuální trénink golfu začátečníkům i pokročilým golfistům. Přijďte si k nám zahrát golf!


Škola golfu, kurzy golfu pro děti a dospělé, Praha

Škola golfu, kurzy golfu pro děti a dospělé, Praha

Golf je vznešený sport, který se stal populárním po celém světě a hrát ho může každý. Tedy každý, kdo ví, jak na to. Golf se může zdát jako jednoduchá hra, ale zdání klame. Vyžaduje soustředění a koordinaci pohybů. Nemusíte zoufat, vše se dá naučit. A kde? No přece na kurzech golfu v GolfAcademy! GolfAcademy Praha je rodinná škola profesionála Pavla Niče, který působil mnoho let jako trenér české golfové reprezentace. Golfu se věnuje spoustu let a za tu dobu získal několik ocenění. Pokud se chcete naučit hrát golf, nebo pokud chcete zdokonalit svou techniku, tým Akademie je Vám k dispozici s následujícími službami: - individuální, skupinové a dětské tréninky - rozbor techniky švihu pomocí video analýzy počítačového systému cswing - tvarování ran (punch, fade, draw, vysoké a nízké rány) - course management (hra na hřišti) - příprava hráče na zkoušku HCP včetně závěrečné zkoušky. A jak poznáte, že GolfAcademy je ideální místo pro první lekce či zdokonalování techniky? Třeba tím, že hráči naší golfové akademie získali celkově už 45 mezinárodních, národních, juniorských a dorosteneckých mistrovských titulů!