TOP ALULIT s.r.o.
Slévárna hliníku Benešov

CZKtenkostěnné a tlakotěsné odlitky

Slévárenská společnost TOP ALULIT s.r.o. se specializuje na tenkostěnné a tlakotěsné odlitky přesných tvarů i rozměrů v úzkých tolerancích. Naše odlitky nachází uplatnění v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském a potravinářském průmyslu. Při výrobě využíváme dvě základní technologie, nejčastěji se jedná o gravitační lití do kokil pro výrobu velmi namáhaných součástí jako jsou písty, hlavy spalovacích motorů a podobně. Dále nízkotlaké lití, tedy vytlačování taveniny přetlakem či lisování tekutého kovu.
Zajišťujeme také vlastní konstrukce a vývoj licích i obráběcích zařízení včetně softwaru.

Slévárna hliníku, tavírna, výroba:
- hliníkové kokilové odlitky
- gravitační lití do kokil
- nízkotlaké lití, vytlačování taveniny přetlakem
- lisování tekutého kovu.

Společnost TOP ALULIT s.r.o. poskytuje svým zákazníkům komplexní řešení. Zabýváme se konstrukcí, výrobou nářadí i odlitků, dále nabízíme výrobu pískových jader, provádíme mechanické opracování a případné povrchové úpravy včetně montáže.
Disponujeme kvalitním a moderním vybavením, při výrobě používáme slitiny hliníku a využíváme tavící pece, licí zařízení, tryskací a CNC stroje. Zaručujeme špičkovou kvalitu našich výrobků a dodržování termínů. Sídlíme na adrese Křižíkova 2207, Benešov.


Katalog firem:    

Slévárny

,  
Štítky:

výroba odlitků, hliníkové kokilové odlitky, gravitační lití, tavírna