Reality Španělsko
Ing. Ivan PEKAŘ, CSc.


Ciolkovského 856/4, Praha 6 - Ruzyně 161 00

Realitní kancelář Španělsko:
Zprostředkujeme Vám koupi i prodej rekreačních a rezidenčních nemovitostí na pobřeží Středozemního moře ve Španělsku, také na Mallorce a na Kanárských ostrovech, zásadně do osobního vlastnictví. Po dohodě i v jiných částech Španělska.
Na trhu s nemovitostmi tam působíme více než 20 let, od r. 1993, a to bez jediné reklamaci nebo stížnosti klientů. Spolupracujeme tam s ověřenými profesionálními partnery, kteří mají výborné kontakty na tamní úřady, banky a notáře - proto nemáme ve své činnosti problémy. Našim klientům poskytujeme po vzájemné dohodě poprodejní servis.
Se zájemci pracujeme individuálně tak, že pro každého vyhledáme nemovitosti podle zadaných kritérií a teprve pak mu předložíme konkrétní nabídky nemovitostí, které odpovídají jeho požadavkům a možnostem.
Zajistíme pomoc a podporu při jednáních o koupi, nezbytnosti s tamní spolehlivou bankou včetně příp. hypotéky na část kupní ceny, osvědčeného notáře, který je ve Španělsku garantem dané koupě, přihlášení a připojení energií a tlumočení při všech jednáních do češtiny!
Naše činnost je registrována v Hospodářské a obchodní kanceláři velvyslanectví Španělska, Štěpánská ul. č. 10, Praha 2.

IČ: 68852380
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing., CSc. Ivan Pekař

Kupte si kousek Španělska!

Kupte si kousek Španělska!

Nabízíme zprostředkování koupě rekreační nebo rezidenční nemovitosti nebo pozemků do osobního vlastnictví na pobřeží Středozemního moře ve Španělsku. Nemovitost Vám vyhledáme a nabídneme podle Vašich přání a možností. Předjednáme hypotéku na část kupní ceny od španělské banky. Můžeme zajistit i poprodejní servis. Působíme zde více než 20 let, bez reklamací a stížností, naše činnost je registrována v Hospodářské kanceláři velvyslanectví Španělského království v Praze.Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, servis při koupi bytu, developerské projekty, služby realitního makléře

Přední dodavatel zařízení a systémů pro skladování, výdej ropných produktů a kapalin obecně.

Související články
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete přečíst i zkušenosti našich předchozích klientů.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby
Prodej a odhady nemovitostí pro právnické i fyzické osoby

Nákup i prodej nemovitosti s sebou vždy přináší mnoho starostí. Je cena přiměřená? Vyplatí se nákup dané nemovitosti? Nebylo by dobré s prodejem ještě chvíli počkat? Tyto a mnohé další otázky trápí snad každého, kdo se nemovitostmi nějakým způsobem zabývá. Odborníci z firmy CONSULT VK Litomyšl, s.r.o. jsou tu pro všechny právnické i fyzické osob, které chtějí nejenom poradit, ale také efektivně prodat a zhodnotit.