Hotel Gong Štramberk
Hotel Gong ve Štramberku

Hotel Gong ve Štramberku je tou nejlepší možností ubytování a relaxace v romantické atmosféře malebné krajiny, která se nachází v okolí Kopřivnice. Kromě komfortního ubytování na Vás čeká také nekuřácká stylová restaurace Valašská jizba a Hotelová restaurace, kde si můžete vychutnat valašské speciality a jinou zážitkovou gastronomii. Náš hotel je vhodný také pro pořádání firemních akcí, školení i oslav, pro které máme k dispozici krásný salónek.

Při volbě ubytování můžete vybírat z těchto dvoulůžkových typů pokojů, kterých máme k dispozici celkem 21:
- business,
- economy,
- lowcost.

Dále pro vás máme možnost 2 apartmánů a to Prezidentský apartmán a Wellness apartmán. Oba apartmány hostům umožňují naprostý komfort a soukromí. Ve Wellness apartmánu si navíc můžete dle libosti užít infrasaunu a vířivou vanu, která je přímo součástí pokoje.

V celém hotelu nechybí ani wifi připojení a v každém pokoji na vás čeká LCD televize se spoustou programů, lednice, trezor i vlastní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou.
Pro ubytované hosty i návštěvníky restaurace je k dispozici v 1. patře našeho hotelu dětská herna.

Pokud budete chtít uspořádat jakoukoli oslavu či akci, pak nás neváhejte kontaktovat a rádi pro Vás připravíme náš salónek s kapacitou 20 osob, kde je dispozici flipchart, projektor i připojení k wifi. Tento salónek můžete využít pro:
- malé hostiny,
- rodinné oslavy,
- školení,
- firemní akce.

Celková kapacita Valašské jizby a Hotelové restaurace je 60 míst, přičemž se zde můžete spolehnout na nadstandardní servis, příjemný personál a široký výběr valašských specialit za příjemné ceny. Pro letní měsíce jsme pro Vás připravili také možnost posezení na romantické venkovní terase.

Příjemně Vás překvapí nejen poskytovaný komfort v rámci ubytování a stravování, ale také ceny.

K samotnému hotelu se jednoduše dostanete autem i veřejnou dopravou a navíc se nacházíme také 15 km od mezinárodního letiště Leoše Janáčka v Ostravě.

Malebné městečko Štramberk si prostě zamilujete, ochutnat zde můžete i místní specialitu perníkové Štramberské uši, které jsou známé po celé České republice. Máme pro Vás také tipy na výlety v okolí:
- kulturní památka Trúba, dominanta města, která je součástí samotného hradu Štramberk,
- jeskyně Šipka,
- Muzeum Zdeňka Buriana,
- zřícenina hradu Hukvaldy a Starý Jičín,
- Valašské muzeum v přírodě (Skanzen),
- technická a naučná muzea v Kopřivnici,
- ski areál a horské středisko Pustevny,
- Minigolf a tenis na Libotíně.

Využít můžete další zábavy a sportu, kterých se v okolí nachází velká spousta.

Hoďte starosti všedních dnů za hlavu a načerpejte nové síly právě u nás! Těšíme se na Vaši návštěvu!


Katalog firem:    

Hotely

,  

Kongresová a firemní turistika

,  

Restaurace

,  
Štítky:

Ubytování, restaurace, salónek Kopřivnice, firemní akce, školení, oslavy, valašské speciality