Ing. Jiří Novotný
KASKO


Hlohová 2094/50, Praha 10 106 00
Naše společnost nabízí svým zákazníkům komplexní služby ve vývoji, konstrukci a výrobě jednoúčelových strojů, obráběcích strojů a zařízení s vysokým stupněm automatizace a s minimálními požadavky na obsluhu. Pro všechny stroje a zařízení zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Na základě dlouholetých zkušeností navrhujeme a vyrábíme obráběcí stroje a zařízení především dle požadavků zákazníka. Vyrábíme například jednoúčelové brusky a provádíme generální opravy, automatizace a modernizace sériových brousících strojů. Díky modernizaci dosahují stroje vyšší přesnost a jsou spolehlivější. Zabýváme se také automatizací nových i stávajících obráběcích strojů, jednoúčelových strojů a zařízení.


Vývoj, výroba, konstrukce, servis, automatizace:
- jednoúčelové stroje a zařízení (např. brusky, frézky, stroje a další stroje)
- jednoúčelové obráběcí stroje
- jednoúčelové brusky vč. automatizace a modernizace sériových brousících strojů
- brusky

Sídlíme v Praze Záběhlicích na ulici Hlohová 2094/50.

Produkty
  • stroje pro speciální aplikace, stroje pro automobilový průmysl, automatické obráběcí linky, konstrukce strojů na zakázku
  • těžké svislé soustruhy, opravy obráběcích strojů, modernizace hydraulických lisů, výroba jednoúčelových strojů, CNC karusely

Profesionální služby v oblasti projektové a inženýrské přípravy občanských, bytových i průmyslových staveb.

Kompletní projektová dokumentace

Služby v oblastech nezávislého ověřování, certifikace, testování, inspekce, vzdělávání a homologace.


Související články
Profesionální zrcadlové leštění, laserové navařování a gravírování od NOVAPAX CZ s.r.o.

NOVAPAX CZ s.r.o.

Profesionální zrcadlové leštění, laserové navařování a gravírování od NOVAPAX CZ s.r.o.

Společnost NOVAPAX CZ s.r.o. se specializuje na poskytování špičkových služeb v oblasti zrcadlového leštění, mikronavařování, laserového navařování a gravírování. Nabízí širokou škálu zařízení pro dokončování, opracování povrchů a opravy, včetně nástrojů pro nástrojárny a lisovny plastů. Mezi její odborné činnosti patří také řezání laserem, opravy různých druhů materiálů a široký sortiment produktů pro leštění forem a nástrojů.


Přední český výrobce precizních nástrojů pro zpracování kovů

WALTER CZ s.r.o.

Přední český výrobce precizních nástrojů pro zpracování kovů

Společnost WALTER CZ s.r.o. se sídlem v Kuřimi je významným hráčem na trhu s nástroji pro zpracování kovů. Je součástí globální skupiny WALTER AG, která je jedním z největších světových výrobců přesných nástrojů pro zpracování kovů. Zákazníky WALTER AG jsou renomované firmy z více než 80 zemí z oblasti všeobecné výroby a strojírenství, automobilového a energetického průmyslu a dále leteckého a kosmického průmyslu. Společnost WALTER CZ neustále investuje do výzkumu a vývoje s cílem navrhovat a vyrábět stále lepší a výkonnější nástroje schopné zvládat náročné obráběcí operace vysokorychlostního obrábění.


CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

CZ.TECH Čelákovice, a.s.

CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

S více než 25 lety zkušeností v CNC obrábění, CZ.TECH Čelákovice, a.s., stojí v čele inovací ve výrobní technologii. Specializujeme se na poskytování pokročilých řešení od počátečního vývoje až po finální výrobu, která nejenže definují současnost, ale také směřují k budoucnosti průmyslu. Naše technologie a služby jsou navrženy tak, aby vyhověly i těm nejnáročnějším výrobním požadavkům, což zákazníkům umožňuje zvýšit efektivitu, snížit náklady a dosáhnout vynikajících výsledků.


Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

V chemické a syntetické oblasti šplhají stále výš, podnikli nové obchodní aktivity. Zprostředkovávají kompozitní materiály pro automobilový průmysl a spotřební elektroniku. V oblasti robotiky řeší veškeré problémy, konzultace, plánování, vývoj technologií, řízení kvality. Řeší zařízení pro veškerá odvětví.


Firemní články
Výroba jednoúčelových strojů Praha 10 – pro přesné a jemné broušení

Výroba jednoúčelových strojů Praha 10 – pro přesné a jemné broušení

Sháníte výrobce jednoúčelových strojů na přesné broušení, který má dlouholeté zkušenosti, a navíc poskytuje záruční i pozáruční servis? Tak to jste na správné adrese.


Jednoúčelové obráběcí stroje Praha, montážní a lisovací stroje, sériové stroje, automatizace

Jednoúčelové obráběcí stroje Praha, montážní a lisovací stroje, sériové stroje, automatizace

Jednoúčelové obráběcí stroje Praha, montážní a lisovací stroje, sériové stroje, automatizace, vyvrtávačky, CNC frézky, dvoukotoučová pila, brousící stroje.