Ing. Jiří Novotný
KASKO


Hlohová 2094/50, Praha 10 106 00
Telefon: +420 604 230 974

Naše společnost nabízí svým zákazníkům komplexní služby ve vývoji, konstrukci a výrobě jednoúčelových strojů, obráběcích strojů a zařízení s vysokým stupněm automatizace a s minimálními požadavky na obsluhu. Pro všechny stroje a zařízení zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Na základě dlouholetých zkušeností navrhujeme a vyrábíme obráběcí stroje a zařízení především dle požadavků zákazníka. Vyrábíme například jednoúčelové brusky a provádíme generální opravy, automatizace a modernizace sériových brousících strojů. Díky modernizaci dosahují stroje vyšší přesnost a jsou spolehlivější. Zabýváme se také automatizací nových i stávajících obráběcích strojů, jednoúčelových strojů a zařízení.


Vývoj, výroba, konstrukce, servis, automatizace:
- jednoúčelové stroje a zařízení (např. brusky, frézky, stroje a další stroje)
- jednoúčelové obráběcí stroje
- jednoúčelové brusky vč. automatizace a modernizace sériových brousících strojů
- brusky

Sídlíme v Praze Záběhlicích na ulici Hlohová 2094/50.

IČ: 12626937
DIČ: CZ5607160130
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 3 mil. až 5 mil. Kč

Telefon:
+420 604 230 974
+420 272 655 220

Email:
info@kaskopraha.cz

Web:


GPS: 50°3′21.74″ N, 14°30′6.16″ E

QR kód firmy Ing. Jiří Novotný KASKO

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

BRIO Hranice s.r.o.

Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

Firma BRIO Hranice s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení. Mezi takovéto zařízení rozhodně patří také vibrační stolky. Co dále tato firma poskytuje? Vibrační stůl na cementy a malty, míchačku na cementové a maltové směsi, sušárnu kameniva, třídiče kameniva, lisy, drtiče, mlýny a mnoho dalšího.


Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech

VPS J&M s.r.o.

Dřevěné bedny a palety mohou perfektně posloužit i v domácnostech

Myslíte si, že palety se hodí pouze k přepravě a skladování zboží? Omyl! V poslední době se čím dál víc rozmáhá móda využívání těchto produktů úplně jinak! Dřevěné bedny a palety všeho druhu lidé hojně využívají pro výrobu nápaditého nábytku či dekorací. Pokud si naopak na takovéto originality a inovace sami nepotrpíte, ale máte k dispozici pro vás nepotřebné palety, můžete je prodat. Výkup a prodej palet má nyní zelenou.


Odborník na vytlačovací nástroje a linky pro zpracování plastů

COMPUPLAST s.r.o.

Odborník na vytlačovací nástroje a linky pro zpracování plastů

Firma COMPUPLAST s.r.o. je jedním z předních výrobců a dodavatelů vytlačovacích nástrojů na míru pro plastikářský průmysl. Má dlouholeté zkušenosti s návrhy nástrojů a linek v oblasti vytlačovaní plastů. Nabízí širokou škálu vytlačovacích nástrojů pro měkké i tvrdé profily, trubky a hadičky, ploché fólie a desky, koextrudované profily nebo filmy. Současně také vyvíjí a vyrábí přístroje na míru podle individuálních potřeb zákazníků.


Výrobce a dodavatel vytlačovacích nástrojů a linek pro plastikářský a gumárenský průmysl

COMPUPLAST s.r.o.

Výrobce a dodavatel vytlačovacích nástrojů a linek pro plastikářský a gumárenský průmysl

Česká společnost COMPUPLAST s.r.o. ze Zlína se již od roku 1991 zabývá výrobou a dodávkou vytlačovacích nástrojů a linek pro zpracování plastů a kaučuků. Díky své dlouholeté zkušenosti, kvalitě a inovativnosti a také díky tomu, že disponuje moderním technologickým vybavením, si vybudovala silnou pozici na trhu. Svým zákazníkům nabízí komplexní řešení, od návrhu a konstrukce nástrojů a linek, přes dodání a instalaci zařízení, až po servis a poradenství.