Horská chata Peklo


Josefův Důl 18, Josefův Důl 468 44
Horské chaty PEKLO se nacházejí v Josefově Dole v Jizerských horách, který je nejlepším výchozím bodem Jizerských hor pro pěší, cyklisty i lyžaře. Jsou ideálním místem nejen pro rodinnou zimní či letní rekreaci, ale také například pro sportovní soustředění. K využití vám nabízíme dvě chaty v těsné blízkosti postavené v typicky horské architektuře. Kapacita ubytování je až 40 míst v dvou až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech s kuchyňkami. Nabízíme prostorné pokoje s příslušenstvím po rekonstrukci, vybavené kuchyně a dvě společenské místnosti. Součástí je také dětský koutek a venkovní dětské hřiště. Vedle chaty najdete také grily a ohniště. Samozřejmostí je připojení na WiFi. Odpočinou po náročné turistice si můžete v privátním wellness centru se saunou, infrasaunou, vířivkou a posilovnou.
V chatách najdete také kolárny a lyžárny a 100 m od chaty se nachází privátní dětský vlek. Pro úpravu svahu a lyžařských stop máme rolbu.

Nabídka:
- ubytování ve dvou horských chatách
- kapacita celkem až 40 míst
- kuchyňky
- společenská místnost
- dětský koutek
- venkovní dětské hřiště
- venkovní ohniště
- WiFi připojení
- wellness - sauna
- vířivka
- posilovna
- kolárna a lyžárna
- dětský vlek
- rolba pro úpravu sněhu.

Naše chaty najdete v obci Josefův Důl 18.

Produkty
  • prodej chat, pronájem chat a obytných zařízení, rekreační zařízení, možnost ubytování, ubytování blízko přírody, táboření

Komplexní stavby a rekonstrukce koupelen Brno, rekonstrukce bytových jader na klíč.

Komplexní stavby a rekonstrukce koupelen Brno, rekonstrukce bytových jader na klíč

Zdravá výživa, prodej čerstvě pražené kávy a čaje Žďár nad Sázavou, sypané čaje, chutná káva.

Zdravá výživa, prodej čerstvě pražené kávy a čaje Žďár nad Sázavou, sypané čaje, chutná káva

Související články
Sloganem: „Klidné ubytování v srdci Valašské přírody“, to teprve začíná

Chata U KRMELCA

Sloganem: „Klidné ubytování v srdci Valašské přírody“, to teprve začíná

Kde se ovšem nacházíme? Tato malebná chalupa, samozřejmě s prvky venkova, se nachází uprostřed panenské přírody a to poblíž Vsetína. Leží blízko vesničky Jesenná, což je severovýchodním směrem od města Vizovice, které je také v mnohých ohledech vyhlášené, zejména svými festivaly.


Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

ELMAR group spol. s r.o.

Navrhováním a instalováním systémů měření a regulace v oblasti vytápění, chlazení nebo vzduchotechniky, tím se vyznačuje společnost ELMAR group spol. s r.o.

Hledáte v oblasti řídící techniky toho pravého partnera? Pak se můžete obrátit právě na tuto firmu, která se řídí heslem, že každý problém má své řešení. Zajistí kvalitní vzduchotechniku, navrhnou projekt, nainstalují zařízení a provedou i následný servis.


Technologie pro mlékárenský průmysl

Global Servis, spol. s r.o.

Technologie pro mlékárenský průmysl

Potravinářská oblast má velice blízko k průmyslové automatizaci. Jakmile se tato dvě odvětví spojí nebo propojí, vznikají nové technologie. Ty se týkají také mlékárenského průmyslu, který se v naší vlasti stále drží na vysoké úrovni.


Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

BETOSAN s.r.o.

Stavební chemie od sanace betonu po hydroizolaci

Společnost BETOSAN vznikla již na počátku 90. let s cílem nabídnout v tuzemsku vyrobené profesionálně formulované stavební hmoty a stavební chemii, které budou výhodnou alternativou k hmotám do České republiky dováženým, a záhy se v oboru stavební chemie stala největším českým výrobcem. Již více než 20 let tak vyrábí cenově přijatelné a po technické stránce naprosto srovnatelné produkty z oblasti stavební chemie.