GOODWILL - vyšší odborná škola, s.r.o.


Prokopa Holého 400, Frýdek-Místek 738 01
Na GOODWILL – vyšší odborné škole, s.r.o. je možné studovat obory:
- Zahraniční obchod
- Cestovní ruch, zaměření Podnikání
- Cestovní ruch, zaměření Animace

Zahraniční obchod
Cítíš se dobře v obleku či kostýmku? To je fajn, protože to teď bude Tvůj pracovní oděv, když budeš uzavírat business.
Budeš mít sebevědomí při jednání s klienty z celého světa, dokážeš se v klidu domluvit i v obchodní angličtině.
Jsi kreativní, máš cit pro grafiku? Po Tvých nápadech skočí v reklamních i marketingových agenturách.
S úsměvem na rtech si napíšeš business plán, založíš třeba svůj e-shop a můžeš podnikat.

Cestovní ruch, zaměření Podnikání
Rád(a) cestuješ a poznáváš nové země? To je dobře, protože s námi můžeš procestovat celý svět!
Můžeš pracovat jako delegát(ka) a žít v zahraničních destinacích, můžeš průvodcovat nejen v ČR, ale po celém světě. Máš rád(a) hory i adrenalin? Buď horský průvodce! Můžeš sestavovat zájezdy na míru od low cost až po nadstandard, anebo zájezdy prodávat v cestovní kanceláři, třeba v té tvé.
Líbí se ti v hotelu? Není problém, ukážeme ti nejen jak funguje recepce, ale celé zázemí hotelu.

Cestovní ruch, zaměření Animace
Bavíš společnost a strháváš na sebe pozornost? Máš rád(a) lidi? Tak to jsi tady správně, jsi rozený animátor, aniž o tom víš!
Naučíme Tě, jak tvořit program a bavit děti, dospěláky, ale i babičky s dědou. Všichni budou vyhledávat Tvou společnost.
A proč to také nezkusit v zahraničním hotelu a bavit nejen Čechy, ale i cizince? Na velkých výletních lodích můžeš být hvězdou hlavního programu a křižovat oceán. Tak si pojď hrát a zároveň studovat!

To všechno Tě naučíme a především kvalitní odbornou praxí tě protlačíme!


A pro absolventy vyšších odborných škol nabízíme ve spolupráci se zahraničním partnerem vysokoškolské studium prvního i druhého stupně.

Další produkty a služby
  • vysokoškolské vzdělání, vyšší odborné vzdělání, bakalářský stupeň, magisterský stupeň, doktorský stupeň, titul diplomovaný specialista

Dovoz ověřených vozů BMW, Volkswagen, Audi, Ford z Německa rychle a bez rizika

Související články
Hotelová škola Opava – učební a maturitní obory i navazující vyšší odborná škola

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace

Hotelová škola Opava – učební a maturitní obory i navazující vyšší odborná škola

Zajímá vás vaření, stolničení, baristika nebo vznešené řemeslo sommeliérství? Střední hotelová škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola v Opavě vám dá v těchto oblastech potřebné vzdělání. Pro absolventy základních škol nabízíme dva zajímavé maturitní obory, navazující VOŠ, ale i řadu učebních oborů.


Vyšší odborná škola potravinářská v Kroměříži poskytuje komplexní vzdělání v oblasti potravinářství

Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž

Vyšší odborná škola potravinářská v Kroměříži poskytuje komplexní vzdělání v oblasti potravinářství

Historie Vyšší odborné školy potravinářské sahá až do počátku 20. století. Již tehdy bylo cílem zajistit kvalifikované vzdělání v oblasti potravinářství a mlékárenství. Tato filozofie zůstala nezměněna, po více než 110 letech působení se škola pyšní celkovým počtem přes 5500 absolventů. Škola v současnosti nabízí maturitní, vyšší odborné i bakalářské vzdělání, které je profilované do oblasti výroby bezpečných potravin a jejich kontroly.


Zaostřete do Opavy a Karviné. Slezská univerzita se otvírá i Vám!

Slezská univerzita

Zaostřete do Opavy a Karviné. Slezská univerzita se otvírá i Vám!

Je mladá, ale každým coulem dáma. Je otevřená lidem i nápadům. Je svá a jde si vlastní cestou. To je Slezská univerzita v Opavě. Šance studovat na jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících českých veřejných vysokých škol se otevírá právě teď i Vám.


Slezská univerzita v Opavě na prahu dalšího čtvrtstoletí

Slezská univerzita

Slezská univerzita v Opavě na prahu dalšího čtvrtstoletí

Slezská univerzita v Opavě v loňském roce oslavila své dvacáté páté narozeniny. Stala se tak mladou dámou. Dámou plnou života, neboť univerzita je opravdu živý organismus. Tvoří ji především studenti, pedagogové, vědečtí pracovníci a další živí lidé, kteří se v ní vzdělávají, pracují, bádají… Právě oni dávají své alma mater život a tvář, vytvářejí její image na veřejnosti a jsou nositeli odkazu těch, kteří stáli u jejího vzniku.


Další produkty a služby
Vyšší odborné vzdělání v oboru zahraničního obchodu a cestovního ruchu, moderní škola

Vyšší odborné vzdělání v oboru zahraničního obchodu a cestovního ruchu, moderní škola

Pokrokové vyučovací metody, zahraniční stáže i rozšířenou výuku cizích jazyků umožňuje studium na vzdělávací instituci GOODWILL - vyšší odborná škola, s.r.o. z Frýdku-Místku.


Studium bez příjímacích zkoušek Frýdek-Místek

Studium bez příjímacích zkoušek Frýdek-Místek

Chcete pokračovat ve studiu, ale máte strach z příjímacích zkoušek? Ve Vyšší odborné škole GOODWILL s dvacetiletou tradicí příjmeme studenty bez příjímacích testů. U nás můžete studovat zahraniční obchod, animace cestovního ruchu nebo podnikání v cestovním ruchu formou denního studia nebo dálkově. Absoloventi najdou uplatnění v ekonomické, finanční, marketingové, obchodní oblasti. Studium vysokoškolskou formou je na 3. roky. A proč si vybrat studium v GOODWILL-vyšší odborné škole, s.r.o.? - studium vedené kvalitními pedagogy - úspěšná kariéra našich studentů - praxi absolovujete v kvalitních firmách, bankách a cestovních kancelářích - zahraniční stáže - naučíte se 4 světové jazyky - pro naše studenty zajistíme ubytování - výuka u nás probíhá dopoledne s volnými pátky Naši Vyšší odbornou školu GOODWILL můžete kdykoliv navštívit.