Ing. Petr Novák - OZT Chrášťany


Plzeňská 6, Chrášťany 252 19
Firma Ing. Petr Novák - OZT Chrášťany působí v oblasti výroby a servisu zemědělské techniky. Zaměřujeme se na výrobu a servis postřikovačů pro prostorové kultury, rosiče do sadů a vinic dle poždavků zákazníka, strojů na posklizňové zpracování ovoce a zeleniny jako jsou baličky, vyklápěče, přebírací stoly, paletovačky či dopravníky, dále opravy a přestavby postřikovačů.
Provádíme také servis traktorů značky Zetor všech řad, opravy sklízecích mlátiček, sklízecích strojů na řepu a ostatního návěsného a přívěsného zemědělského nářadí a strojů. Součástí naší nabídky služeb je také prodej náhradních dílů pro postřikovače, rosiče a další zemědělskou techniku.
Ve spolupráci s firmou AKP dodáváme náhradní díly různých značek jako je např. Arag, Annovi Reverberi, Hypro, Albuz, Polmac a další.
Naší další činností, kterou vykonáváme je kontrolní testování prostředků na ochranu rostlin a to buď přímo v naší provozovně v Chrášťanech u Prahy nebo u provozovatele postřikovačů pomocí mobilního testovacího zařízení. Pokud se při testování postřikovače najdou závady, navrhneme Vám vhodný způsob opravy tak, aby odpovídal normám a požadavkům, které stanoví Státní rostlinolékařská správa.
Dále se zabýváme výrobou a montáží ocelových konstrukcí, zámečnickými pracemi, nabízíme třískové obrábění kovů, soustružení, frézování a svařování v ochranné atmosféře MIG.

Výroba, servis, opravy, přestavby zemědělské techniky
- postřikovače, rosiče dle požadavků zákazníka
- zemědělské stroje na posklizňové zpracování ovoce a zeleniny: baličky, vyklápěče, přebírací stoly, paletovačky, dopravníky
- opravy, servis sklízecí mlátičky E 512-517, sklízecí stroje na řepu.

Dodávka, prodej náhradních dílů:
- náhradní díly pro postřikovače, rosiče a další zemědělskou techniku.

Služby:
- kontrolní testování prostředků na ochranu rostlin
- po testování vydáváme protokol o funkční způsobilosti mechanizačního prostředku.

Zámečnické práce:
- výroba a montáž ocelové konstrukce
- stavební zámečnictví, výroba: ploty, vrata, zahradní přístřešky, čekárny
- třískové obrábění kovů, soustružení, frézování
- svařování v ochranné atmosféře MIG, svářečské práce.

Naše firma navázala na tradici výroby postřikovačů z předcházejících let, máme bohaté zkušenosti s výrobou zemědělské techniky a nabízíme profesionální služby.

Další produkty a služby
  • zakázková kovovýroba, schodiště a zábradlí, brány a ploty, ocelové konstrukce, zámečnická výroba, služby zámečnictví
  • strojírenská výroba, obrábění a soustružení, frézování kovových součástek, soustružnické automaty, zakázková kovovýroba
  • odborné posudky a zkušebnictví, certifikace výrobků, autorizovaná a notifikovaná osoba, zkoušení a ověřování, požární zkoušky
  • strojní součásti, příslušenství manipulační technika, součástky pro transportní systémy, díly pro průmyslové stroje
  • distribuce zemědělských strojů, obraceče píce, lisy na kulaté balíky, mulčovače a drtiče, příkopové vyžínače, kombajny a sklizňové linky
  • nerezová zábradlí a přístřešky, příjezdové plošiny a rampy, konstrukce pro ustájení koní, schodišťové stupně
  • kovové konstrukce vrat, montáž kovového oplocení, příslušenství plotů a bran, kovové plotové dílce, kovové brány a branky
  • navařování a pájení, svářecí služby, svařování oceli a hliníku, pevnost sváru, svářečská škola, výroba svařenců

Římskokatolická farnost Pečky

Související články
Generální opravy motorů

MOTORSERVIS Švec, s.r.o.

Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.


Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Zekof, s.r.o.

Kompletní strojírenská výroba – soustružení, kovoobrábění, frézování

Firma Zekof se nachází v Lošticích u Šumperka. Jejich práce je však známá po celé České republice. Zpracovávají zakázky také pro Slovenskou republiku i do ostatních zahraničních států. Hlavním cílem je spokojenost zákazníků a také dobrá výsledná kvalita každého kousku, který od nich odchází.


Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

ILTEGRO, spol. s r.o.

Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Stěhování strojů je naší doménou

MONTEMA, spol. s r.o.

Stěhování strojů je naší doménou

Společnost Montema Otrokovice provádí nejrůznější montážní práce, jako je například stěhování strojů, montáže ocelových konstrukcí, technologických celků a výrobních linek v rozličných odvětvích průmyslu. Nejčastěji se jedná o gumárenství, strojírenství nebo stavební, chemický a potravinářský průmysl.


Další produkty a služby
Postřikovací technika, výroba postřikovačů, přestavby a servis, díly od renomovaných značek

Postřikovací technika, výroba postřikovačů, přestavby a servis, díly od renomovaných značek

Postřikovače dle Vašich individuálních požadavků Vám vyrobí společnost Ing. Petr Novák - OZT Chrášťany z okresu Benešov. Opravíme a přestavíme Váš postřikovač tak, aby Vám posloužil ještě mnoho let.


Postřikovače, rosiče do sadů a vinic, výroba, prodej náhradních dílů

Postřikovače, rosiče do sadů a vinic, výroba, prodej náhradních dílů

Postřikovače s manuálními či hydraulickými rameny, rosiče do sadů a vinic, náhradní díly mechanizace vyrábí a prodává společnost Ing. Petr Novák - OZT Chrášťany.