Projekční ateliér Ing. Tomáš Kostohryz


Rubešova 566/23, Plzeň - Východní Předměstí 326 00

Projekční kancelář Ing. Tomáš Kostohryz se specializuje na projektování rekonstrukcí a sanací historických budov. Provedeme dokumentaci a průzkum stávající stavby, zhotovíme projekt, včetně návrhu atypických prvků, historických interiérů či terénních úprav. Najdete nás v Plzni, ulice Rubešova.

Služby našeho ateliéru:
- projekce rekonstrukcí historických budov, zámků, kostelů, hradů
- dokumentace historických památek
- stavebně-historický průzkum
- stavebně-technický průzkum
- návrhy atypických klempířských prvků
- odvodnění, odvzdušnění objektů
- návrhy historických interiérů včetně mobiliáře
- návrhy oken, dveří, vrat
- historická zahradní architektura, terénní úpravy
- výrobní výkresy speciálních profesí
- inženýrská činnost
- konzultace.

Činnosti se věnujeme již od roku 1999 za tuto dobu se naše firma stala spolehlivým partnerem pro investory i realizační firmy. Ukázky námi realizovaných zakázek si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

IČ: 62669192
DIČ: CZ6607280977
Okres: Plzeň-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Tomáš Kostohryz

Další produkty a služby
  • projekt rodinných domů, projektová dokumentace, digitalizace technické dokumentace, projekce a stavební dozor, projekty bytových domů, developerská činnost

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Související články
Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu
Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své desáté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Stavební firma v regionu Třebíč
Stavební firma v regionu Třebíč

Projektování, instalace, zateplování, klasické stavební práce, prodej stavebnin, výstavba krbových kamen nebo stavba novostavby, to všechno jsou služby, které každý den zahrnujeme do naší práce. Naše stavební firma Vesas s.r.o., působí v oblasti Třebíče. Zaměřujeme se na bytovou výstavbu a průmyslové stavby a máme za sebou již mnoho zrealizovaných zakázek. Naší vizitkou jsou spokojení klienti.


Stavba beze všech starostí
Stavba beze všech starostí

Stavby takzvaně „na klíč“ se staly už běžnou záležitostí, kterou nabízí řada stavebních firem. Právě proto, že je jich dostatek, můžeme si vybrat tu nejlepší. Společnost D-BAU s.r.o. Semily získala už několik ocenění ve svém oboru.