CI2, o.p.s.


Ke Školce 1319/5f, Rudná 252 19

CI2, o.p.s. je nestátní nezisková organizace zaměřená na udržitelný rozvoj, vzdělávání, publikační činnost a vědu a výzkum. Jejím cílem je prosazovat udržitelný rozvoj ve spolupráci s veřejnou správou, soukromou sférou, vzdělávacími institucemi a veřejností.

Zaměřujeme se zejména na následující oblasti:

- sledování indikátorů udržitelnosti
- stanovování uhlíkové a ekolgické stopy
- environmentální reporting

CI2, o.p.s. vznikla transformací neziskové organizace Iris, o.p.s. v lednu 2013. Její činnost vychází z více než patnáctileté zkušenosti představitelů organizace – Mgr. Josefa Nováka, Ph.D. a RNDr. Viktor Třebického, Ph.D. - z působení v neziskové sféře - v Ústavu pro ekopolitiku, o.p.s. a zejména v Týmové iniciativě pro místní udržitelný rozvoj, o.s. (TIMUR). Zde se významným způsobem podíleli na realizaci neziskových projektů a spoluvytvářeli základní směr fungování obou organizací.

Organizace CI2, o.p.s. tak přebírá aktivity spojené se sledováním a hodnocením místní udržitelnosti měst a obcí ČR. Jedná se zejména o indikátory ze sady ECI a ekologickou i uhlíkovou stopu.

IČ: 26415585
DIČ:
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Uhlíková stopa

Uhlíková stopa

Stanovení uhlíkové stopy.Další produkty a služby
  • ekologizace kotlů na pevná paliva, projekce spalovny odpadu, využití a recyklace odpadů, projekce FVE


Související články
Odstranění legionelly pomocí úpravny vody
Odstranění legionelly pomocí úpravny vody

Legionella není jenom název zákeřné nemoci používaný v historii, protože se s ní můžeme setkat i v dnešní době. Bakterie Legionelly se běžně vyskytují ve vodě a vodních systémech nejčastěji v bojlerech, teplovodních potrubích nebo klimatizacích. A právě díky kvalitním úpravnám vody se již běžně s touto chorobou nesetkáme. Společnost GORO spol., s.r.o. je na trhu již 27 let a moc dobře ví, co je v této oblasti důležité.


TOPAS - čistírny odpadních vod
TOPAS - čistírny odpadních vod

Komplexní řešení čištění odpadních vod nabízí firma TopolWater, s.r.o. Tato společnost vyrábí kontejnerové čistírny TOPAS. Výroba se uskutečňuje v Čáslavi, odkud firma pochází. Mají vlastní originální řešení a speciální technologické řešení, které je chráněno patentem.


EIA či IPPC? Poradí vám společnost E-expert!
EIA či IPPC? Poradí vám společnost E-expert!

Plánujete nový záměr nebo změnu stávajícího provozu? Nevíte, která povolení bude váš projekt vyžadovat, zda EIA nebo IPPC? Obraťte se na společnost E-expert, spol. s r.o., která poskytuje poradenství v oblasti životního prostředí při přípravě a realizaci vašich záměrů. Čerpáme také z nejnovějších poznatků z Environmentální konference, na které se řešila právě problematika dokumentace EIA a IPPC. Další ročník konference se bude konat na podzim na Slovensku.


Třídění odpadu je pro 72% Čechů běžná záležitost
Třídění odpadu je pro 72% Čechů běžná záležitost

Třídění odpadu je nyní pro většinu lidí nyní naprosto běžné a papír či plastové lahve již do obyčejné popelnice vyhazuje bez rozmyslu jen málokdo. To však neznamená, že tomu tak bylo vždy, za 15 let prošla oblast recyklace a třídění odpadu velkým vývojem.