René Mikuš
Hrejte.cz


28.řijna 102/243, Ostrava - Mariánské Hory 709 00

Firma Hrejte.cz z Ostravy poskytuje servis, prodej, opravy a úpravy herních konzolí Xbox 360, Xbox one, Playstation 4 (PS4), Playstation 3 (PS3), Sony PSP, PS vita a Nintendo wii. Současně se zabývá výkupem herních konzolí, her, ovladačů a příslušenství. Nabízí odborné poradenství při potížích a prodej náhradních dílů, příslušenství a her.

IČ: 73176231
DIČ:
Okres: Ostrava-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: p. Mikuš René

Hry, herní konzole a příslušenství – bazar,  prodej, eshop

Hry, herní konzole a příslušenství – bazar, prodej, eshop

Pokud si přejete herní konzoli, hru či její příslušenství, ale nechcete za ně příliš utrácet, není nic výhodnějšího než využít bazaru na eshopu firmy Hrejte.cz. V našem bazaru můžete najít konzole, které jsou sice použité, ale všechny procházejí naším odborným servisem a jsou pečlivě kontrolovány. Vešekeré konzole v této sekci jsou plně funkční. Vybírat můžete z těchto konzolí: - Xbox 360, - Xbox one, - Sony PSP, - PS vita, - Playstation 3 (PS3), - Playstation 4 (PS4), - Nintendo. Zakoupit u nás můžete také bazarové hry, které jsou opět kontrolovány a zajišťujeme Vám jejich funkčnost. Máme zde hry pro: - Nintendo, - Playstation 2 (PS2), 3 (PS3), 4 (PS4), - PS Vita, - Sony PSP, - Xbox 360, One. Sháníte přímo příslušenství k herním konzolím? I s tímto Vám můžeme pomoci. V bazarovém zboží na našem eshopu naleznete také různé příslušenství jako jsou: - ovladače, - kinect sensor, - volanty, - kabely, - AC adaptéry, - zdroje. Naše příslušenství je kompatibilní s herními konzolemi: - Playstation 2, 3, 4, - Xbox 360, - Xbox one, - Sony PSP, - PS vita, - Nintendo. Proč platit více, když můžete ušetřit a využívat stejně kvalitních a funkčních konzolí, her a příslušenství. Neváhejte a navštivte náš eshop, kde naleznete aktuální zboží, které máme na skladě. Pokud nenajdete, co jste hledali, nezoufejte, kontaktujte nás a my se pro Vás pokusíme daný výrobek zajistit.


Výkup, prodej bazarových herních konzolí, her, příslušenství

Výkup, prodej bazarových herních konzolí, her, příslušenství

Pokud hledáte firmu, která vykupuje nebo se naopak zabývá prodejem bazarových herních konzolí, her či příslušenství, právě jste ji našli, firma Hrejte.cz pro Vás právě tento výkup i prodej zajistí. Při výkupu máte možnost vybrat si z finanční hotovosti nebo tuto částku odečíst při nákupu nové herní konzole. Provádíme výkup herních konzolí: - Xbox 360, - Xbox one, - Plystation 4 (PS4), - Playstation 3 (PS3), - Playstation 2 (PS2), - PS one, - PSX, - Sony PSP, - PS Vita, - Nintendo. Za tyto herní konzole jsme Vám schopni nabídnout nejvyšší částku, která bude v daném případě možná. Vykupujeme navíc také konzole, které již nejsou funkční a to pro náhradní díly. Finanční hotovost vyplatíme hned jakmile konzoli odzkoušíme. Dalším sortimentem, který vykupujeme za stejných podmínek a následně prodáváme jsou nepoškozené hry pro konzole v původním obalu: - Xbox 360, - Xbox one, - Playstation 4 (PS4), - Playstation 3 (PS3). Pokud nechcete nebo nemůžete koupit novou herní konzoli, nabízíme Vám také možnost koupě bazarových konzolí, které opravujeme a provádíme na nich servis, aby byly naprosto v pořádku a zákazníci byly spokojeni. V případě, že na našich stránkách nenajdete konzoli, kterou jste hledali, napište nám a my se pokusíme pro Vás konzoli zajistit. U nás najdete také funkční bazarové příslušenství k herním konzolím: - Kinect sensor, - volanty, - kabely, - AC adaptery, - zdroje, - ovladače (wireless controller, dualshock 3, 4). Neváhejte a navštivte naše internetové stránky i Vy!


Servis, oprava herních konzolí, příslušenství, Xbox, Playstation

Servis, oprava herních konzolí, příslušenství, Xbox, Playstation

Se servisem a opravou Vašich herních konzolí jako je Xbox one, Xbox 360, Playstation (PS2, PS3, PS4, PSP) a jejich příslušenství se neváhejte obrátit na firmu Hrejte.cz, která se zabývá mimo jiné i výkupem a prodejem konzolí a her. Zajišťujeme: prozkoumání a odhalení poruchy (po dohodě možnost provést ihned) řešení oprav do 24 hodin (možnost provést ihned) servisování po záruce v naší prodejně v Ostravě výhodné ceny při koupi starých, či nových náhradních dílů poradenství bonusy pro stálé zákazníky i podnikatele záruku na námi provedé služby   Opravy a servis: Xbox one Xbox 360 Playstation 4 Playstation 3 Playstation 2 Sony PSP PS Vita Nintendo Wii, WiiU, DS, DSL, DSI, DS XL, 3DS.   Svěřte opravy i servis své herní konzole do našich rukou, s jejich odbornými opravami máme dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti.Další produkty a služby
  • "stolní PC, notebooky do 15"", notebooky nad 15"", paměťové kabely do PC, nabíječky na notebooky, brašny na notebooky, optické myši, PC kabely"


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Servis, kompletní dodávky infrastruktury, vybavení kancelářskou technikou
Servis, kompletní dodávky infrastruktury, vybavení kancelářskou technikou

K nákupu kancelářské a další techniky je potřebné vybrat si nejen profesionálního prodejce, ale také kompletní servis a poradenství. A všechno v jednom je tím nejlepším řešením pro provoz vaší kanceláře a firmy. Požadovaný komfort vám zajistí firma FBT-Bräuer Tomáš se sídlem v Olomouci.