Richard Vevera


Jana Masaryka 1601/32, Jihlava 586 01

Naše společnost byla založena roku 1991, v roce 2012 jsme převzali pohřební službu pana Koutníka. Našim klientům se snažíme vyjít vstříc ve všech směrech, abychom jim ulehčili jejich nelehkou chvíli. Díky dlouhodobým zkušenostem můžeme nabídnout ty nejkvalitnější služby. Zajistíme komplexní služby od vystavení úmrtního listu, zajištění smutečního obřadu, vytisknutí parte a mnoho dalšího až po samotný pohřeb či kremaci.

Služby námi poskytované:
-non-stop služby pro převoz zesnulých po celé ČR, ale i ze zahraničí či do zahraničí
-jakýkoliv druh smutečního rozloučení
-zajištění hudby, řečníka i faráře
-vykopání hrobu
-ekonomické, smuteční obřady
-vyhotovení parte na počkání
-rozsáhlý výběr z rakví, uren, květinové výzdoby a hrobového zboží
-pohřby do země, žehem, v tichosti bez obřadu
-předání podkladů matrice k vydání úmrtního listu
-profesionální a citlivý přístup
-smuteční hostiny
-smuteční vazby aj.

IČ: 62871404
DIČ: CZ7603204378
Okres: Jihlava
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Richard Vevera

Pohřební služba Richard Vevera Jihlava podá pomocnou ruku v těžkém období

Pohřební služba Richard Vevera Jihlava podá pomocnou ruku v těžkém období

Pohřební služba Richard Vevera se sídlem v Jihlavě podává pomocnou ruku všem pozůstalým na Vysočině, kteří se chtějí důstojně rozloučit se svými blízkými. Tato jihlavská pohřební služba pro vás zajistí veškeré služby týkající se kremace nebo pohřbu. Vyřízení převozu zesnulého, zařízení kremace nebo pohřbu v Jihlavě či jinde na Vysočině, tisk parte, vystavení úmrtního listu, a vůbec vše, co byste od seriózní pohřební služby mohli čekat, pro vás vyjedná Pohřební služba Richard Vevera se sídlem v Jihlavě. Hlavní prioritou naší pohřební služby je slušné a citlivé jednání za každých okolností.


Pohřeb Jihlava

Pohřeb Jihlava

Hledáte spolehlivou pohřební službu s citlivým a profesionálním přístupem? Naše Pohřební služba Richard Vevera je Vám k dispozici nonstop. Převážíme zesnulé po celé ČR. Pohřební ústav najdete ve městě Jihlavě. Snažíme se poskytovat kvalitní kompletní pohřební služby. Dále zařídíme vykopání hrobu, odkrývání i přikrytí náhrobní desky. Zajistíme autobus na přepravu osob účastnících se smutečního obřadu. Našim klientům se snažíme splnit všechna přání. Jednáme slušně a citlivě. Více informací najdete na webových stránkách.


Pohřební služba Jihlava

Pohřební služba Jihlava

Umřel Vám někdo z blízkých v rodině a sháníte kvalitní pohřební službu v Jihlavě, která Vám v těžké chvíli pomůže? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše pohřební služba se nachází přímo v Jihlavě. Jsme k dispozici nonstop. Převážíme zesnulé po celé ČR, ale také i ze zahraničí či do zahraničí. Pomůže s vyřízením úmrtního listu, vytiskneme parte na počkání. Postaráme se o zajištění smutečního obřadu, řečníka, faráře i hudbu. Zajistíme vykopání hrobu. Pohřeb můžete zvolit buď do země nebo rozprachem. Veškeré podklady předáváme matrice, poté se vystaví úmrtní list. Více informací nás neváhejte kontaktovat či se podívejte na naše webové stránky.


Pohřební ústav Jihlava

Pohřební ústav Jihlava

Pohřební ústav Jihlava Náš pohřební ústav byl založen v roce 1991. Zajišťujeme komplexní služby jako je vystavení parte, zajištění smutečního obřadu, řečníka, faráře, hudby, ale i vyřízení formalit na matrice aby mohlo být parte vystaveno ad. Jen abychom pozůstalým co nejvíce ulevili v jejich přetěžké chvíli. Díky dlouholetým zkušenostem si dovolujeme tvrdit že naše služby patří k nejkvalitnějším. Disponujeme 24 hodinovou pohotovostní službou k přepravě zesnulých po celé Čr ale i ze zahraničí a do něj. Nabízíme široký sortiment rakví, uren, květinové výzdoby a doplňků. Pro jakýkoli dotaz nás neváhejte kontaktovat.


Pohřební služba, kremace, pohřeb Brtnice, Batelov

Pohřební služba, kremace, pohřeb Brtnice, Batelov

Pohřební služba Richard Vevera, funguje 24hod denně, převáží zesnulé po celé ČR. Převážíme zesnulé do i ze zahraničí, zajistíme smutečních rozloučení, pohřeb do země, kremace, církevní rozloučení,tiskneme parte za počkání, zajistíme hudbu, řečníka, faráře, zajistíme vykopání hrobu, květinové vazby, máme velký výběr rakví, hrobové zboží. Dodáme podklady matrice k vydání úmrtního listu, máme citlivý a profesionální přístup. Klientům se snažíme splnit jejich veškerá přání. Pohřební služba,kremace,pohřeb Brtnice, Batelov. Více informací najdete na webových stránkách.


Pohřební služba, pohřebnictví, kremace Vysočina

Pohřební služba, pohřebnictví, kremace Vysočina

Pohřební služba Richard Vevera, funguje nepřetržitě. Převážíme zesnulé po celé ČR. Pohřební ústav najdete ve městě Jihlavě. Může Vám nabídnout kvalitní kompletní pohřební služby. Vyřídí úmrtní list,vytiskne parte, zajistí smuteční obřad, řečníka, pohřeb či kremaci. Klientům se snažíme splnit všechna přání, nabízíme citlivý, profesionální přístup. Pohřební služba, pohřebnictví, kremace Vysočina. Více informací najdete na webových stránkách.


Pohřební služba, kremace, přeprava zesnulých, pohřebnictví Jihlava

Pohřební služba, kremace, přeprava zesnulých, pohřebnictví Jihlava

Firma Pohřební služba Richard Vevera, funguje 24 hodin denně a zajišťuje převoz zesnulých po celé ČR. Pohřební ústav má sídlo v Jihlavě, a poskytuje kompletní pohřební služby. Pohřební služba Vám pomůže s vyřízením úmrtního listu, vytiskne parte, zajistí smuteční obřad, řečníka, pohřeb či kremaci. Našim cílem je splnit všechna přání. Najdete u nás citlivý,profesionální přístup. Pohřební služba, kremace, přeprava zesnulých, pohřebnictví Jihlava. Více informací najdete na webových stránkách.


Pohřební služba, kremace, pohřeb Třešť, Počátky

Pohřební služba, kremace, pohřeb Třešť, Počátky

Pohřební služba Richard Vevera, funguje nepřetržitě, převáží zesnulé po celé ČR. Pohřební ústav se nachází v Jihlavě, a nabízí kompletní pohřební služby. Vyřídíme úmrtní list,vytiskneme parte, zajistíme smuteční obřad, řečníka, pohřeb či kremaci.Zákazníkům se snažíme splnit všechna přání,nabízíme citlivý,profesionální přístup.Pohřební služba, kremace, pohřeb Třešť, Počátky. Více informací najdete na webových stránkách.


Pohřební služba, kremace, pohřeb Horní Cerekev, Havlíčkův Brod

Pohřební služba, kremace, pohřeb Horní Cerekev, Havlíčkův Brod

Firma Pohřební služba Richard Vevera, je služba, která funguje nepřetržitě, převážíme zesnulé po celé ČR. Převážíme zesnulé do i ze zahraničí, zajištění smutečních rozloučení, pohřeb do země, kremace, církevní rozloučení,tiskneme parte za počkání, zajistíme hudbu, řečníka, faráře, zajistíme vykopání hrobu, květinové vazby, velký výběr rakví, hrobové zboží. Předáme podklady matrice k vydání úmrtního listu, máme citlivý a profesionální přístup. Klientům se snažíme ve všem vyhovět. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • odvoz zesnulého, pohřby do země, zpopelnění zesnulého, prodej rakví, pronájem sálů na pohřby, pronájem pohřebního vozu

SEFEN, spol. s r.o.

Související články
Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.
Pomáháme při posledním rozloučení - Pohřební služba Křelina, s.r.o.

Pohřební služba Křelina, s.r.o. sídlí v Turnově. Bohužel i služby pohřebního ústavu patří do lidského života. Zármutek, který cítíte, nedokážeme zmírnit, ale alespoň se vám pokusíme se všemi náležitostmi a starostmi okolo pohřbu blízké osoby pomoci.


Pohřební služba POSPA – ekonomický pohřeb a další služby, které uleví v těžkých chvílích
Pohřební služba POSPA – ekonomický pohřeb a další služby, které uleví v těžkých chvílích

Ztráta blízkého člověka je vždy těžkým a smutným obdobím v životě. Kromě vyrovnávání se s bolestí je také nutné zajistit veškeré záležitosti ohledně pohřbu. Pro pozůstalé jde o velmi náročné chvíle, ve kterých jim pomůže Pohřební služba POSPA Uherský Brod. Postaráme se o důstojné poslední rozloučení podle jejich přání. Zajistíme pohřeb bez obřadu nebo cenově dostupný ekonomický pohřeb, který je však stále důstojnou variantou rozloučení.


Pohřební služba Trutnov s nonstop pohotovostí 24 hodin denně
Pohřební služba Trutnov s nonstop pohotovostí 24 hodin denně

Rozloučit se s milovanou osobou je pro člověka tím nejtěžším. Buďte si proto alespoň stoprocentně jistí, že to proběhne seriózně, na úrovni, soukromě, pietně, a zkrátka tak, jak by si to zesnulý přál. Pohřební ústav S.R.G. zajišťuje komplexní služby, díky kterým budete mít, co se týče organizace, co možná nejméně starostí.


Výroba ekologických rakví
Výroba ekologických rakví

Je těžké vyrovnat se s bolestnou ztrátou blízké osoby. Každý pohřeb doprovází nepopsatelný smutek v srdcích příbuzných, rodinných příslušníků, přátel a dalších blízkých. Berte život z té lepší stránky. Firma KOMES spol. s.r.o., vyrábí ekologické rakve různých typů i druhů. Základem je kvalitní rakev, která je vyrobena podle zákonných předpisů.