Elektroinstalace ELEMI
Petr Minařík


Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá elektroinstalacemi, jste na správném místě. Elektroinstalace ELEMI - Petr Minařík je firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru.

Nabízíme vám kompletní elektroinstalace včetně revizí, montáže, opravy, rekonstrukce a údržbu elektrických zařízení. Ať už potřebujete osvětlení, zásuvky, vypínače, rozvaděče, klimatizaci nebo jiné elektrické prvky, my vám je dodáme a nainstalujeme s maximální profesionalitou a zárukou.

Nejen to, ale také se specializujeme na montáže anténních, telefonních, počítačových a EZS rozvodů. Pokud chcete mít doma nebo v kanceláři moderní a bezpečnou komunikační síť, my vám ji vybudujeme podle vašich požadavků. A pokud potřebujete zabezpečit svůj objekt proti nežádoucím návštěvníkům, my vám dodáme a namontujeme elektronický zabezpečovací systém (EZS), který vás ochrání před vloupáním nebo požárem.

Všechny naše služby jsou prováděny s ohledem na platné normy a předpisy. Zajistíme veškeré revize elektrických zařízení, které jsou povinné pro každého majitele nebo provozovatele. Pokud se vám stane nějaká havárie nebo porucha, můžete se spolehnout na náš EXPRESS SERVIS, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Rychle a efektivně odstraníme každý problém s vaší elektroinstalací.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme vám nabídky a konzultace zdarma. Rádi vám poradíme a navrhneme optimální řešení pro váš projekt. S námi budete mít jistotu kvality, spolehlivosti a bezpečnosti.

Elektroinstalace ELEMI je vaším partnerem pro elektro.

Štítky:

elektroinstalace, elektromontáže, montáže anténních, telefonních, počítačových a EZS rozvodů

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Elektroinstalace ELEMI Petr Minařík
WEBOVÁ STRÁNKA
Elektroinstalace ELEMI
elemi.webnode.cz
Adresa

Adresa

Pod Borkem 919
Mladá Boleslav 293 01

petr-minarik@seznam.cz
+420 777 149 348


Najdete nás také zde:

ARES
captcha