ROLIZO, spol. s r.o.


Žabeň 216, Žabeň 739 25
Společnost Rolizo spol. s r.o. působí již od roku 1995 v oblasti realizací staveb a stavebních úprav vedoucích k úspoře energie. Ve své činnosti se firma Rolizo spol. s r.o. soustředí především na zakázkovou výrobu a montáž polykarbonátových staveb - skleníků, světlíků, bazénových krytů, zimních zahrad a přístřešků. Zabývá se dodávkami zateplovacích prosvětlovacích panelů, solárních kolektorů, kanadských stěn a tepelných čerpadel.
Společnost Rolizo spol. s r.o. poskytuje kompletní dodávky na klíč a to s možností čerpání dotace z programu Zelená úsporám.

Naše služb:
- zastřešení bazénů
- polykarbonátové stavby
- fólie (solární, termální, bezpečnostní, automobilové)
- tepelná čerpadla
- návrh optimalizované sestavy - tepelné čerpadlo, zásobník
- tepelná čerpadla
- soustavy s plochými a trubicovými kolektory
- svařování hliník, nerez
- prodej materiálu
- polykarbonátové desky
- polykarbonátové profily
- plexisklo PMMA
- hliníkové profily
- nerezové profily
- zámečnická výroba na zakázku - schodiště, plošiny, nádrže, konstrukce, držáky..).

Produkty
  • dělení a ohýbání materiálů, broušení a vrtání, zámečnické výrobky, výměna kování dveří, montáž zámků
  • svařování vrat, svařování bran, svařování zábradlí, svařování schodišť, svařování regálů, opravy svařováním, svařování konstrukcí velkých hal, svářečské práce
  • výroba obalové techniky, pytle na odpadky, plastové sáčky a folie, průmyslové balicí folie, bublinkové folie
  • kovové hroty, kované tyče pro zábradlí, kovová madla, kovové válcované pruty, kovové sloupky
  • výroba obrobků plasty, trubky a desky plastové, profily z plastů, formátované přířezy, plastové díly
  • plastové trubky pro rozvod vody, plastová okna, plastové podlahové krytiny, plastová izolační pěna, pružný a odolný materiál
  • postřiky a chemie, fólie, textilie, sítě, ploty, hnojiva, obaly a květináče, osiva, substráty a mulče

Obec Pržno, Beskydské předhůří, mikroregion Frýdlantsko-Beskydy.

Obec Pržno, Beskydské předhůří, mikroregion Frýdlantsko-Beskydy

Kvalitní auta z německých autobazarů na zakázku - spolehlivý a rychlý dovoz.
Spolehlivý dovoz aut s garancí, na splátky z Německa, EU.


Související články
Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


Zahradní hliníkové pergoly pro ochranu před slunečními paprsky i deštěm

Anděl CZ, s.r.o.

Zahradní hliníkové pergoly pro ochranu před slunečními paprsky i deštěm

Přemýšlíte o pořízení zahradní pergoly, která je ideálním místem pro setkávání s rodinou a přáteli, kde budete chráněni před přímými slunečními paprsky i deštěm? Firma Anděl CZ nabízí kvalitní hliníkové pergoly od renomovaných výrobců za výhodné ceny, jejichž montáž zvládne i méně zkušený uživatel.


Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Šnekové a kuželové převodovky, transformátory, axiální ložiska i technické plasty skvělé kvality

Sháníte transformátory, převodovky, technické plasty, a podobně? Obraťte se na nás. Firma STAPI – Stanislav Pípal, s.r.o., nabízí kvalitní a precizně zpracované produkty z oblasti plastů, transformátorů, ložisek, převodovek a dalších výrobků.


Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

ILTEGRO, spol. s r.o.

Fasádní konstrukce ILTEGRO pro větrané fasády

Podíváme se, co vlastně fasádní konstrukce společnosti ILTEGRO, spol. s r.o. představuje, jaké má výhody a kde se používá. Jedná se především o hliníkové profily, které jsou nosnou konstrukcí pro větrané fasády. Uplatnění najdou pro obytné domy, rodinné stavby, panelové byty, obchodní centra a pro mnohé další objekty. Velice snadno se přizpůsobí a mají variabilní možnosti použití.


Firemní články
Akce - prodej polykarbonátu Ostrava, Frýdek-Místek, polykarbonátové desky LEXAN, ARLA

Akce - prodej polykarbonátu Ostrava, Frýdek-Místek, polykarbonátové desky LEXAN, ARLA

Společnost ROLIZO se sídlem ve Frýdku-Místku a působností zejména v Ostravském kraji Vám jako specialista na realizaci staveb a stavebních úprav vedoucích k úspoře energie exkluzivně nabízí prodej polykarbonátových desek značek LEXAN, ARLA a MAKROLON. Polykarbonát vyniká výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi, díky čemuž je dokonalým materiálem pro zasklívání, které je nerozbitné a odolné vlivům počasí a krupobití. Dlouhou životnost polykarbonátových desek dokazuje 10-ti letá záruka, kterou výrobce poskytuje. Polykarbonátové desky, jejichž prodej Vám společnost Rolizo nabízí, se vyznačují množstvím skvělých vlastností - odolnost proti přímému slunečnímu záření (oboustranná UV ochrana) - odolnost proti nárazům, vlivu otevřeného klimatu (hrubnutí, křehnutí..) - stabilní fyzikální a mechanické vlastnosti v rozmezí teplot od -40 do 115°C - tepelné a protihlukové izolační vlastnosti - nízká hmotnost - dobrá propustnost světla - jednoduchá opracovatelnost a tvarovatelnost Společnost ROLIZO dodává polykarbonátové desky o síle 10mm a šířce 2,1m nyní i v délkách 2, 3, 4, 5, 6 a 7, za cenu celých tabulí. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.rolizo.cz


Kryté, zastřešené stání pro auto, přístřešek Ostrava, Frýdek-Místek

Kryté, zastřešené stání pro auto, přístřešek Ostrava, Frýdek-Místek

Společnost ROLIZO, spol. s r.o. s působností nejen na Severní Moravě, ale po domluvě v celé České republice Vám jako specialista na realizace staveb a stavebních úprav vedoucích k úspoře energie exkluzivně nabízí dodání zastřešených stání pro Váš automobil. Na základě individuálních přání a požadavků každého zákazníka Vám společnost ROLIZO, spol. s r.o. vyrobí přístřešek různého tvaru, velikosti i provedení. Přístřešky s nerezovou konstrukcí - použití v nejnáročnějších podmínkách - odolnost vůči mechanickému, fyzikálnímu i chemickému poškození, vlivům špatného počasí - architektonicky i designově zajímavé řešení - možnost volby mezi typovým druhem přístřešku či výrobou na míru Přístřešky s hliníkovou konstrukcí - samonosné doplňky staveb montované na stěnu - vyrobeno z nosného hliníkového profilu a polykarbonátu - možnost opatření konstrukce práškovou vypalovanou barvou - možnost volby mezi typovým druhem přístřešku či výrobou na míru Řešíte-li otázku krytého stání pro Vaše vozidlo, neváhejte se obrátit na odborníky ve firmě ROLIZO, spol. s r.o., kteří Vám pomohou najít to nejlepší řešení právě pro Vás!


Zakrytí bazénu polykarbonátem, zastřešení a přístřešky Frýdek, Ostrava

Zakrytí bazénu polykarbonátem, zastřešení a přístřešky Frýdek, Ostrava

Společnost ROLIZO Vám jako specialista na zakázkovou výrobu polykarbonátových staveb exkluzivně nabízí zhotovení zastřešení Vašeho bazénu dle individuálních přání. Toužíte-li po prodloužení koupací sezóny na téměř celý rok, je pro Vás zakrytí bazénu tím nejideálnějším řešením. Realizací přístřešku od firmy ROLIZO získáte tyto výhody: - snížení znečištění vody - menší spotřeba chemických prostředků - s použitím polykarbonátového krytu prodloužení koupací sezóny až na 200°C (při dohřevu vody lze bazén provozovat i v zimě) - získání intimity a soukromí Společnost ROLIZO dodává nerezové zastřešení bazénů dle tvaru bazénu – jako obloukový nebo jednostranně ukloněný odsouvatelný teleskop - polykarbonátový kryt plní funkci plnoplošného kolektoru na principu skleníkového efektu - možnost elektrického odsunu a odklápění včetně dálkového ovládání Využijte investici do Vašeho bazénu naplno a těšte se z celoročního koupáni s přístřeškem od firmy ROLIZO!