ROLIZO, spol. s r.o.


Žabeň 216, Žabeň 739 25

Společnost Rolizo spol. s r.o. působí již od roku 1995 v oblasti realizací staveb a stavebních úprav vedoucích k úspoře energie. Ve své činnosti se firma Rolizo spol. s r.o. soustředí především na zakázkovou výrobu a montáž polykarbonátových staveb - skleníků, světlíků, bazénových krytů, zimních zahrad a přístřešků. Zabývá se dodávkami zateplovacích prosvětlovacích panelů, solárních kolektorů, kanadských stěn a tepelných čerpadel.
Společnost Rolizo spol. s r.o. poskytuje kompletní dodávky na klíč a to s možností čerpání dotace z programu Zelená úsporám.

Zastřešení bazénů
- nerezové systémy - obloukový, jednostranně ukloněný odsouvatelný teleskop
- otočné kopulovité, odnosné, sklopné kryty

Polykarbonátové stavby
- světlíky
- skleníky
- zimní zahrady
- přístřešky z polykarbonátu

Fólie
- solární, termální, bezpečnostní, automobilové

Tepelná čerpadla
- návrh optimalizované sestavy - tepelné čerpadlo, zásobník
- tepelná čerpadla vzduch-voda
- tepelná čerpadla voda-voda

Solární kolektory
- "Sluneční hala Rolizo" - demonstrace prvků vedoucích k ekonomickému provozu budov
- soustavy s plochými a trubicovými kolektory

Svařování hliník, nerez

Prodej materiálu
- polykarbonátové desky
- polykarbonátové profily
- plexisklo PMMA
- hliníkové profily
- nerezové profily

Zámečnická výroba na zakázku - schodiště, plošiny, nádrže, konstrukce, držáky..)

IČ: 63321491
DIČ: CZ63321491
Okres: Frýdek-Místek
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jaroslav Vlk

Akce - prodej polykarbonátu Ostrava, Frýdek-Místek, polykarbonátové desky LEXAN, ARLA

Akce - prodej polykarbonátu Ostrava, Frýdek-Místek, polykarbonátové desky LEXAN, ARLA

Společnost ROLIZO se sídlem ve Frýdku-Místku a působností zejména v Ostravském kraji Vám jako specialista na realizaci staveb a stavebních úprav vedoucích k úspoře energie exkluzivně nabízí prodej polykarbonátových desek značek LEXAN, ARLA a MAKROLON. Polykarbonát vyniká výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi, díky čemuž je dokonalým materiálem pro zasklívání, které je nerozbitné a odolné vlivům počasí a krupobití. Dlouhou životnost polykarbonátových desek dokazuje 10-ti letá záruka, kterou výrobce poskytuje. Polykarbonátové desky, jejichž prodej Vám společnost Rolizo nabízí, se vyznačují množstvím skvělých vlastností - odolnost proti přímému slunečnímu záření (oboustranná UV ochrana) - odolnost proti nárazům, vlivu otevřeného klimatu (hrubnutí, křehnutí..) - stabilní fyzikální a mechanické vlastnosti v rozmezí teplot od -40 do 115°C - tepelné a protihlukové izolační vlastnosti - nízká hmotnost - dobrá propustnost světla - jednoduchá opracovatelnost a tvarovatelnost Společnost ROLIZO dodává polykarbonátové desky o síle 10mm a šířce 2,1m nyní i v délkách 2, 3, 4, 5, 6 a 7, za cenu celých tabulí. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.rolizo.cz


Kryté, zastřešené stání pro auto, přístřešek Ostrava, Frýdek-Místek

Kryté, zastřešené stání pro auto, přístřešek Ostrava, Frýdek-Místek

Společnost ROLIZO, spol. s r.o. s působností nejen na Severní Moravě, ale po domluvě v celé České republice Vám jako specialista na realizace staveb a stavebních úprav vedoucích k úspoře energie exkluzivně nabízí dodání zastřešených stání pro Váš automobil. Na základě individuálních přání a požadavků každého zákazníka Vám společnost ROLIZO, spol. s r.o. vyrobí přístřešek různého tvaru, velikosti i provedení. Přístřešky s nerezovou konstrukcí - použití v nejnáročnějších podmínkách - odolnost vůči mechanickému, fyzikálnímu i chemickému poškození, vlivům špatného počasí - architektonicky i designově zajímavé řešení - možnost volby mezi typovým druhem přístřešku či výrobou na míru Přístřešky s hliníkovou konstrukcí - samonosné doplňky staveb montované na stěnu - vyrobeno z nosného hliníkového profilu a polykarbonátu - možnost opatření konstrukce práškovou vypalovanou barvou - možnost volby mezi typovým druhem přístřešku či výrobou na míru Řešíte-li otázku krytého stání pro Vaše vozidlo, neváhejte se obrátit na odborníky ve firmě ROLIZO, spol. s r.o., kteří Vám pomohou najít to nejlepší řešení právě pro Vás!


Zakrytí bazénu polykarbonátem, zastřešení a přístřešky Frýdek, Ostrava

Zakrytí bazénu polykarbonátem, zastřešení a přístřešky Frýdek, Ostrava

Společnost ROLIZO Vám jako specialista na zakázkovou výrobu polykarbonátových staveb exkluzivně nabízí zhotovení zastřešení Vašeho bazénu dle individuálních přání. Toužíte-li po prodloužení koupací sezóny na téměř celý rok, je pro Vás zakrytí bazénu tím nejideálnějším řešením. Realizací přístřešku od firmy ROLIZO získáte tyto výhody: - snížení znečištění vody - menší spotřeba chemických prostředků - s použitím polykarbonátového krytu prodloužení koupací sezóny až na 200°C (při dohřevu vody lze bazén provozovat i v zimě) - získání intimity a soukromí Společnost ROLIZO dodává nerezové zastřešení bazénů dle tvaru bazénu – jako obloukový nebo jednostranně ukloněný odsouvatelný teleskop - polykarbonátový kryt plní funkci plnoplošného kolektoru na principu skleníkového efektu - možnost elektrického odsunu a odklápění včetně dálkového ovládání Využijte investici do Vašeho bazénu naplno a těšte se z celoročního koupáni s přístřeškem od firmy ROLIZO!Další produkty a služby
  • prodej měkčeného PVC, distribuce prvoplastů, prodej plastových drtí, prodej plastových aglomerátů, distribuce odpadních plastových pytlů
  • zámečnické služby, služby kovovýroby, výroba plotů, výroba mříží, výroba zábradlí, výroba schodišť, úprava kovů
  • pájení a navařování, svařování nerezu, pevnostní svařování, svařování hliníku, svařování vrat a plotů, svářečská škola
  • solární systémy, sluneční kolektory, čističky odpadních vod, zkušební zařízení, temperační tunely, stripovací jednotky
  • montážní haly, schodiště a zábradlí, vrata a oplocení, zámečnické konstrukční prvky, městský mobiliář, kovové konstrukce výroba


Související články
Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.
Hledáte firmu, která vám postaví velkou halu, sklad nebo rozlehlou firmu? Pak se spolehněte na společnost Ruchstav Building a.s.

Zaměřujeme se na všestrannost. Pomůžeme vám v každém ohledu a mnoho z daných staveb stavíme kompletně na klíč. Můžete se spolehnout na odborníka v oboru, který vás nezklame. Realizace stavebních záměrů nebyla nikdy jednodušší.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě
Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.