Pavel Michalica


6, Louňovice pod Blaníkem 257 06

Lektor olejomalby metodou Bob Ross® a přímý dovozce uměleckých potřeb Bob Ross®

Malovat umí každý, stačí k tomu jen chuť a odvaha zkusit to.
Věříte, že se dá naučit malovat olejovými barvami za jeden den? A že jediné co k tomu potřebujete, je mít chuť to zkusit? Jsem certifikovaný lektor CRI Bob Ross® a provedu Vás malbou krok za krokem.


Díky technice mokré do mokrého se naučíte a pochopíte, jak jednoduše zvládnete namalovat kompletní obraz a to úplně každý, i když drží štětec v ruce poprvé a říká umím namalovat jen prasátko z čárek .
Po mém jednodenním kurzu je každý nucen si přiznat, že přestože si myslel, že mu naprosto chybí nadání a talent, je schopen namalovat obraz. Malovat totiž umí každý, stačí k tomu jen chuť a odvaha zkusit to. Po namalování obrazu si budete více všímat krajiny a říkat si, jak se to dá jednoduše namalovat.
Tento kurz Vám zvedne sebevědomí, a když Vám doma nebudou věřit, že jste to malovali, ukážete jim fotky z kurzu jako důkaz.
Přestaňte potlačovat svojí kreativitu, narodili jste se s tím, že umíte vše. Je to ve Vás, je to přirozené. Věra M.
Na našich stránkách naleznete v e-Shopu umělecké malířské potřeby. Můžete si u nás objednat kvalitní olejové barvy Bob Ross®, kvalitní ručně vyráběné štětce Bob Ross®, malířská plátna a mnoho dalších potřeb pro malování technikou Boba Rosse. K objednání jsou v e-Shopu i výuková DVD nebo brožury, která obsahuje postup a návod pro začátečníky.

Přijít mohou všichni bez omezení věku, vhodné i pro rodiče s dětmi od 12 let. Malujeme technikou mokré do mokrého - Alla Prima a obraz si odnášíte s sebou. Na veškerých kurzech, budete mít vždy vše potřebné k dispozici, stačí si vzít něco pracovního nebo odpočinkového na sebe.

Kurzy pořádám po celé ČR a budou vždy minimálně týden před uskutečněním všem zájemců telefonicky potvrzeny a bude upřesněno místo konání kurzu. Obraz si odnášíte s sebou, a tak doporučujeme na kurz přijet autem, nebo si zajistit odvoz hotového obrazu.

IČ: 69365938
DIČ: CZ7705290857
Okres: Benešov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: p. Michalica Pavel

Další produkty a služby
  • plátna pro malíře, výtvarnické zboží, rámovací materiály, barvy a štětce, modelovací hmoty, papíry a skicáře
  • kurzy pro veřejnost, výtvarné kurzy, kurzy hudební výchovy, kurzy vaření, kurzy sebeřízení, kurzy alternativní medicíny, kurzy masáží

Zlatnictví Barbora Vodová

Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Naučte se, jak vést účetnictví a EET ve vaší firmě
Naučte se, jak vést účetnictví a EET ve vaší firmě

Jste živnostník nebo vlastníte obchodní společnost? Pak vám naše kurzy účetnictví přináší šanci, jak se naučit vše potřebné, abyste se dokázali samostatně vést daňovou evidenci, znali základní pravidla vedení účetnictví, nebo byli schopni provádět nestandardní a náročné účetní operace. Kromě toho pořádáme kurzy EET (elektronická evidence tržeb), které poskytují ucelený přehled o všem, co se EET týká.


Výchova nemá dítěti uškodit
Výchova nemá dítěti uškodit

Být dobrým rodičem není jednoduché. Pokud si nejste zcela jisti, jestli jdete tou správnou cestou, pak je nejlepším řešením navštívit odbornou poradnu, ve které zjistíte, kam máte své kroky směrovat. Paní Libuše Jíšová se mezilidskými vztahy zabývá už dlouhou dobu.


Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně
Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.