Koberce bytové, zátěžové, kusové i v metráži, běhouny, kobercové čtverce

Do Podlahového studia Jegla si můžete přijít vybrat vhodný koberec pro bytové nebo komerční využití. V širokém sortimentu bytových koberců si zvolíte koberec do obývacího pokoje nebo ložnice, máme široký výběr koberců do dětského pokoje, na chodbu či schodiště. Anebo potřebujete kvalitní koberce pro více zatěžované prostory? Nabízíme koberce různého materiálového složení, v mnoha rozměrech, ve standardním i luxusním provedení. Na výběr máme koberce v metráži, kusové koberce, běhouny a rohožky, kobercové čtverce, které vynikají variabilitou, kombinací barev i možností pokládky třeba do šachovnice.

Kvalitní koberce z Podlahového studia Jegla Babice

Bytové koberce do obývacích pokojů, ložnic, koberce s pohádkovými motivy do dětských pokojů

V Podlahovém studiu Jegla Vám poradíme s výběrem vhodného koberce pro využití v obytných prostorách. Nabízíme smyčkové koberce nebo koberce s měkkým vláknem do obývacího pokoje, do ložnice nebo na schodiště a do chodeb. Tyto koberce vynikají stálobarevností a antistatickou úpravou, dají se položit i na podlahy s vytápěním. Podle zpracování a použitého materiálu u nás naleznete koberce ve standardním provedení nebo luxusní koberce, které zaujmou výjimečným zpracováním, jsou měkké na došlap, dokonale tlumí krok. V nabídce máme klasické koberce a moderní bytové koberce v bohaté škále barev a vzorů. Pro děti u nás seženete koberce s dětskými motivy v pestrých barvách a za příznivou cenu.

Bytové koberce, Podlahové studio Jegla


Kvalitní zátěžové koberce pro hotely a restaurace, koberce do kanceláří i komerčních objektů

Zátěžové koberce z polypropylénového vlákna jsou odolné proti opotřebení i proti plísním. V Podlahovém studiu Jegla nabízíme kvalitně zpracované zátěžové koberce v metráži, vhodné pro prodejny, vstupní prostory, kanceláře, restaurace, hotely, zkrátka pro všechny společenské místnosti s vysokým zatížením. Námi nabízené zátěžové koberce se snadno udržují, mají vysokou užitnou hodnotu, jednoduchý ale přesto atraktivní design a splňují bezpečnostní a požárně technické normy. V administrativních a bytových prostorech se osvědčily kobercové čtverce, jejichž výhodou je rozmanitost pokládky, například do šachovnice, duolithic, cihly nebo monoliticky. A navíc opotřebované dílce snadno vyměníte za nové.

Zátěžové koberce do hotelů i komerčních prostor


Kvalita bytových i zátěžových koberců podle konstrukce a druhu vlákna

Vzorníky bytových i zátěžových koberců najdete na webových stránkách Podlahového studia Jegla nebo přímo v prodejně v Babicích u Uherského Hradiště. V sortimentu nabízených koberců máme velurové koberce s krátkým střiženým a bohatým vlasem, které se vyznačují jemným povrchem. Dále nabízíme koberce smyčkové s nestřiženým vlasem, nebo koberce v kombinaci střiženého vlasu a smyčky vytváří plastické vzory. Shaggy – tak je označen koberec s dlouhými kroucenými vlákny s měkkým povrchem nebo Saxony koberec se střiženým vlasem se stočenými vlákny. Navštivte nás a vyberte přesně takový koberec, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Velurové a smyčkové koberce


PODSTRÁNKY

Podlahy

Podlahy
Podlahy dřevěné, vinylové, PVC, laminátové a přírodní linoleum Marmoleum

Koberce

Koberce
Koberce bytové, zátěžové, kusové i v metráži, běhouny, kobercové čtverce

Podlahářské práce

Podlahářské práce
Podlahářské práce, zaměření a vyrovnání podkladu, pokládka všech typů podlahovin
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Podlahové studio Jegla Radim Jegla
WEBOVÁ STRÁNKA
Podlahové studio Jegla
www.podlahyjegla.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Nabídka podlah
Adresa

Adresa

Babice 38
Babice 687 03

info@podlahyjegla.cz
+420 774 831 124


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha