Dveře interiérové, rámové, Porta Doors, Erkado, Invado, Ador, Hörmann

Podlahové studio Jegla Radim Jegla

Dveře interiérové, rámové, Porta Doors, Erkado, Invado, Ador, Hörmann

Podlahy dřevěné, vinylové, PVC, laminátové a přírodní linoleum Marmoleum

V Podlahovém studiu Jegla nabízíme dřevěné podlahy, výrobců MAGNUM Parket, MOLAND PAR-KY, BOEN, ESCO, které si oblíbíte pro svůj přirozený vzhled. Z laminátových plovoucích podlah budete mít na výběr několik kolekcí známých značek EGGER, BALTERIO, EUROWOOD, KAINDL. U vinylových podlah GEFLOR, DESIGNLine, MODULEO a THERMOFIX Vás zaujme bohatá škála dekorů a vynikající vlastnosti materiálu. PVC podlahy výrobců GERFLOR, TARKETT, IVC, ARMSTRONG, BEAULIEU, FORBO překvapí praktičností a působivým vzhledem. V nabídce nechybí ani korkové podlahy či přírodní linoleum Marmoleum.

Dřevěné podlahy, Podlahové studio Jegla

Dřevěné podlahy ze standardních i exotických dřevin a přírodní linoleum Marmoleum

Ve firmě Podlahové studio Jegla se již dlouho specializujeme nejen na pokládku veškerých podlahových krytin, ale zákazníci si u nás mohou vybrat podlahu podle svých představ od dřevěných podlah až po přírodní linoleum – Marmoleum, které je složeno z přírodních materiálů. Typické pro přírodní linoleum je mramorový vzor. Dřevěné podlahy MAGNUM Parket, MOLAND PAR-KY, BOEN, ESCO jsou oblíbené pro svůj přirozený povrch, vybírat můžete ze standardních, ale i exotických dřevin. Dřevěné podlahy dokonale zútulní každý obytný prostor.

Bohatý výběr podlahových krytin


Laminátové plovoucí podlahy, vinylové a PVC podlahy včetně pokládky

Laminátové plovoucí podlahy EGGER, BALTERIO, EUROWOOD, KAINDL, s věrnou imitací dřeva, jsou vhodné do obytných i komerčních prostor, jsou cenově dostupné a snadno se udržují. Vzrůstající oblibě se těší vinylové podlahy, které nabízíme v bohaté paletě dekorů imitujících dřevo a kámen. Vinylové podlahy GEFLOR, DESIGNLine, MODULEO a THERMOFIX vynikají tepelnou vodivostí, odolností proti poškrábání, opotřebení, izolují kročejový hluk, jsou odolné vlhkému prostředí. Ani PVC podlahy dnes nemusí působit nudně. Vybírat můžete PVC podlahy značek GERFLOR, TARKETT, IVC, ARMSTRONG, BEAULIEU, FORBO v různých dekorech v imitaci dřeva, korku, kamene i dlažby.

Vinylové, laminátové a dřevěné podlahy


PODSTRÁNKY

Podlahy

Podlahy
Podlahy dřevěné, vinylové, PVC, laminátové a přírodní linoleum Marmoleum

Koberce

Koberce
Koberce bytové, zátěžové, kusové i v metráži, běhouny, kobercové čtverce

Podlahářské práce

Podlahářské práce
Podlahářské práce, zaměření a vyrovnání podkladu, pokládka všech typů podlahovin
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Podlahové studio Jegla Radim Jegla
WEBOVÁ STRÁNKA
Podlahové studio Jegla
www.podlahyjegla.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Nabídka podlah
Adresa

Adresa

Babice 38
Babice 687 03

info@podlahyjegla.cz
+420 774 831 124


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha