Osteologie - specialista na osteologickou problematiku

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Osteologie - specialista na osteologickou problematiku

Mediekos Ambulance, s.r.o.
Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Komplexní ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé v zdravotnickém zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. Zlín je poskytována pacientům s osteoporózou i jiných onemocnění pohybového aparátu. Aplikujeme individuální i skupinovou léčebnou rehabilitaci. Kromě léčebných rehabilitačních programů se věnujeme i preventivní rehabilitaci, díky níž se dá účinně předejít poruchám pohybového systému.

Ambulantní rehabilitační centrum Mediekos Ambulance, s.r.o. Zlín

Monitorování zdravotního stavu pacientů s osteoporózou, preventivní rehabilitace

Stěžejní činností naší ambulance léčebné rehabilitace je sledování zdravotního stavu pacientů s osteoporózou, podpora pacienta v lokomočních aktivitách, poradenství týkající se přiměřené pohybové zátěže, zahrnutí pravidelného pohybu do denního programu pacienta, terapie Vojtovou metodou, fyzikální terapie a v neposlední řadě preventivní rehabilitační léčba.

Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé


Terapie Vojtovou metodou, léčba bolestivých stavů, poúrazová a pooperační terapie

Provádíme terapie Vojtovou metodou, diagnostiku a terapie kojenců a batolat, léčbu centrální koordinační poruchy, dětské mozkové obrny. Dále léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu, vadného držení těla, terapii poúrazových a pooperačních akutních i chronických stavů, sportovní preventivní i léčebnou terapii, rehabilitaci ortopedických, neurologických, gynekologických a jiných diagnóz. Specializujeme se na pohybovou léčbu u osteoporózy.


Fyzikální terapie, komplexní léčba poruch pohybového systému, rehabilitační cvičení

Ambulantní rehabilitační centrum nabízí fyzikální terapii - elektroléčbu, ultrazvuk, využití širokého výběru specializovaných odborných metodik a terapií v rámci komplexní diagnosticko terapeutické péče, pohybové léčby a myofasciálního ošetření. Rehabilitační cvičení individuální i skupinové probíhá pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta.Mammární ambulance

Mammární ambulance

Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Osteologie

Osteologie

Komplexní osteologická péče o děti a dospělé, prevence a léčba osteoporózy

Rehabilitace

Rehabilitace

Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín