STEINEX a.s.


Mojmírovo náměstí 31/20, Brno 612 00
Naše společnost působí na trhu jako dodavatel těch nejlepších a nejkvalitnějších potravinářských výrobků.
Naším cílem je udržet trvalý rozvoj dobrého jména Steinhauser a všech značek a výrobků s ním spojených.

Certifikáty:
-certifikát pro systém kritických bodů (HACCP) ve výrobě výsekového masa a masných výrobků
-certifikát normy ISO 9001:2000, navrhování, výroba a dodávání masných výrobků a výsekového masa
-certifikát normy ISO 14001:2004, identifikace environmentálních aspektů, činností, které mají dopad na životní prostředí, jejich řízení, monitorování a neustálé zlepšování.

Produkty
  • kuřecí maso, vepřové maso, hovězí maso, telecí maso, krůtí maso, uzeniny, slanina a špek, jatka a masokombinát

Střední průmyslová škola mlékárenská, maturitní obory na SPŠM Kroměříž.
Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž pořádá den otevřených dveří.

Výroba Mařatského chleba Uherské Hradiště, chleba z žitného kvásku, chleba bez zbytečných přísad.

Výroba Mařatského chleba Uherské Hradiště, chleba z žitného kvásku, chleba bez zbytečných přísad

Související články
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.

Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Moravia ZNOJMO s.r.o.

Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.


Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.

Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé vlastnoručně vyrobené uzenářské výrobky, které už roky mají rádi.


Čerstvé vepřové maso nejvyšší kvality od JATKA-KURKA na Opavsku

JATKA-KURKA s.r.o.

Čerstvé vepřové maso nejvyšší kvality od JATKA-KURKA na Opavsku

Vepřové maso je jedním z vůbec nejoblíbenějších a nejchutnějších druhů mas. Obsahuje řadu aminokyselin i vitamínů, takže je vhodné jej občas zařadit do jídelníčku. Abyste si však mohli pochutnat na šťavnaté vepřové panence či lahodných žebírkách, jsou zapotřebí kvalitní jatka, která pro vás maso zpracují a připraví. Porážka prasat rozhodně není činnost, kterou by dobře a spolehlivě zvládl kde kdo. Firma JATKA-KURKA sídlící v obci Otice (okres Opava) se na vepřové maso specializuje a můžete se na ni v této oblasti stoprocentně spolehnout.


Firemní články
Kvalitní masné výrobky od výrobce s mnohaletou tradicí

Kvalitní masné výrobky od výrobce s mnohaletou tradicí

Firma Steinex už po pět generací čerpá z bohatých zkušeností a tradičních receptur na zpracování masa. Za dobu své existence se může pyšnit mnoha oceněními, k čemuž napomáhá vysoká kvalita masa a dalších surovin, pečlivý kontrolní mechanismus, odborná praxe pracovníků a ochota vyjít vstříc všem odběratelům.


Výroba masných specialit pro děti - dětské párky bez éček

Výroba masných specialit pro děti - dětské párky bez éček

Výroba masných specialit pro děti - dětské párky bez éček. Společnost STEINEX a.s. sídlící v Brně se zabývá výrobou a velkoobchodním prodejem masných specialit. Společnost STEINEX je řadu let vnímána jako dodavatel těch nejlepších a nejkvalitnějších masných specialit. V nabídce máme také masné speciality pro děti, dětské párky bez éček. Kvalitu našich masných výrobků potvrzuje množství certifikátů a ocenění, které naše společnost získala. Certifikáty: Certifikát pro systém kritických bodů (HACCP) ve výrobě výsekového masa a masných výrobků. Certifikát normy ISO 9001:2000, navrhování, výroba a dodávání masných výrobků a výsekového masa. Certifikát normy ISO 14001:2004, identifikace environmentálních aspektů, činností, které mají dopad na životní prostředí, jejich řízení, monitorování a neustálé zlepšování. Více informací a kompletní nabídku masných výrobků společnosti naleznete na webových stránkách.


Dodávky masa pro restaurace a hotely

Dodávky masa pro restaurace a hotely

Dodávky masa pro restaurace a hotely. Společnosti STEINEX a.s. se sídlem v Brně působí na trhu jako dodavatel nejlepších a nejkvalitnějších potravinářských výrobků. Nabízíme také možnost dodávek masa do různých restaurací a hotelů. Sortiment nabízeného masa: -salámy, šunky -drobné masné výrobky -grilovací program -uzená masa -speciality a řada PREMIUM a DELICATESSE -nářezové speciality -balené uzeniny. Kvalitu našich masných výrobků potvrzuje množství certifikátů a ocenění: -certifikát pro systém kritických bodů (HACCP) ve výrobě výsekového masa a masných výrobků -certifikát normy ISO 9001:2000, navrhování, výroba a dodávání masných výrobků a výsekového masa -certifikát normy ISO 14001:2004, identifikace environmentálních aspektů, činností, které mají dopad na životní prostředí, jejich řízení, monitorování a neustálé zlepšování. Více informací a kompletní nabídku zboží společnosti naleznete na webových stránkách.


Dodávky masa a uzenin pro gastrozařízení a velkokuchyně

Dodávky masa a uzenin pro gastrozařízení a velkokuchyně

Společnost STEINEX a.s., dodává ty nejlepší a nejkvalitnější potravinářské výrobky. Firma získala certifikát ISO 9001 a ISO14001. Steinex se zabývá výrobou, dodávkou masa, uzenin a různých masných specialit pro gastrozařízení a velkokuchyně. Výrobní prostory jsou schváleny státní veterinární správou. Firma získala certifikát na ISO 9001 a ISO14001. Dodáváme kvalitní a nejlepší masné výrobky.Provoz prodejen zn. MORAVSKÉ MASO. Více informací najdete na webových stránkách.


Moravské maso – prodejny masa a uzenin

Moravské maso – prodejny masa a uzenin

Společnost STEINEX a.s., působí na trhu jako dodavatel těch nejlepších a nejkvalitnějších potravinářských výrobků. Cílem je udržet trvalý rozvoj dobrého jména Steinhauser a všech značek a výrobků s ním spojených. Firma získala certifikát ISO 9001 a ISO14001 a vlastní prodejny masa a uzenin se značením MORAVSKÉ MASO. Steinex nabízí výrobu masa, uzenin a jiných masných specialit. Více informací najdete na webových stránkách.


Masné speciality – výroba masa a uzenin Brno

Masné speciality – výroba masa a uzenin Brno

Společnost STEINEX a.s., se sídlem v Brně, je rodinná firma, která pracuje v oboru potravinářském již pět generací. Získali jsme certifikát ISO 9001 a ISO14001. Vlastníme síť vlastních prodejen značky MORAVSKÉ MASO. Zabýváme se výrobou masa, uzenin a jiných masných specialit. Pro dosažení jedinečné textury šunek, vybíráme jen to nejlepší maso. Šunky mají výbornou chuť, aroma a rozmanité tvary. Máme širokou škálu párků a klobás a také uzených mas, která jsou vyrobeny z nejlepších surovin. V nabídce máme také drobné masné výrobky, řada PREMIUM a DELICATESSE, grilovací program, speciality, nářezové speciality a balené uzeniny. Více informací najdete na webových stránkách.