Mobilní klinika
Monika Pížová


náměstí Míru 709, Uherské Hradiště 686 01

Masáže kdekoliv v Uherském Hradišti a v okolí nebo u Vás doma. Potřebujete zrelaxovat, odpočinout si a nemáte čas či nemůžete si zajít na masáž? Proto jsem tu pro Vás a přijdu i k Vám domů nebo do práce Vás namasírovat. Můžete si tak užít masáž přímo v pohodlí Vašeho domova.

Masáže a rehabilitace Uherské Hradiště, Zlín, Brno:
Masáž baňky - baňkování:
- k potlačování bolestí pohybového aparátu
- vaše tělo prokrví a uvolní
- uvolňuje vnitřní orgány
- rozproudí lymfatický systém
- baňky se sázejí na pokožku pod silným podtlakem

Klasická masáž:
- masáž při níž se plně zrelaxujete
- uvolní vaše tělo
- zlepšuje duševní rozpoložení
- povzbuzuje a aktivuje svalstvo před sportovním výkonem
- svaly stimuluje a uvolňuje
- uvolňuje psychické napětí
- mírní bolesti hlavy.

Thajská masáž a thajská olejová masáž:
- je to celotělová masáž.
-masáž je vhodná pro ztuhlé, bolestivé nebo natažené svaly a vazy, pomáhá od bolesti zad, migrén, chronického stresu a úzkosti
- může být buď bez použití oleje nebo olejová thajská masáž
- provádí se přímo na zemi na matraci
- olejová thajská masáž se provádí běžně na masážním stole a je více relaxační a případně je doplněna přikládáním horkých bylinkových váčků.

Homeopatické poradenství, homeopatie:
- je to přírodní léčebná metoda léky vyrobenými z přírodních látek, minerálů, rostlin i živočichů
- léčí chronické choroby např. alergie, ekzémy, nespavost, únava nebo sklon k opakovaným i akutním infekcím.

Poradenství v tkáňové soli - Biomineral D6:
-Kali Phos- Kalium Phosphoricum - prostředek proti únavě, podporuje koncentraci a paměť
-Nat Sulph- Natrium Sulphuricum - detoxikace jater, lymfatického systému a střev. Vylučuje nadbytečnou vodu spolu s toxiny z organismu
-Kali Mur - Kalium Muriaticum - minerál pro sliznice horních cest dýchacích, reguluje hustotu krve
-Calc Fluor - Calcarea fluorica - Biochemická sůl na elasticitu a regulaci keratinu. Zabezpečuje elasticitu tkání a zdravou zubní sklovinu. Posilňuje pohyblivost kloubů, elasticitu šlach i cév
-Mag Phos - Magnesia Phosphorica - Snižuje nervové napětí a reguluje vylučování žláz. Pomáhá při silných bolestech
-Kali Sulph - Kalium Sulphuricum - potřeba při chronických zánětech a při tvorbě žlutozeleného hlenu, důležitý pro sliznici plic, pomáhá při onemocnění astmatem, klaustrofóbii a cukrovce
-Nat Phos - Natrium Phosphoricum - Biochemický neutralizátor kyselin. Udržuje rovnováhu pH, pomáhá při překyselení organismu, při zvýšené aciditě žaludku, revma, špatném trávení, obezitě, mikóze, střevních parazitech, kyselém zvracení, plynatosti.
-Calc Sulph - Calcarea Sulphurica - Podporuje činnost jater zprůchodňuje a čistí tkáně, dává do pohybu toxiny a kyseliny, působí proti chronické tvorbě hnisu.

Lymfatická masáž:
- je to příjemná procedura, která aktivuje mízu
- technika pohybu kůže a podkoží bez tlaku na sval
- touto masáží odvádíme toxiny z těla
- snižuje otoky různých druhů
- zvyšuje imunitní systém a jeho metabolismus
- pomáhá od bolesti hlavy.

Řešení inkontinence:
- jednoduchým řešením jsou denní cviky
- Violet, Medilady - jsou to pomůcky ke cvičení, stačí 3x týdně pouhé 3 min, posílíte tak svaly pánevního dna-Kegelovy svaly, působí preventivně proti hemeroidů a zkvalitňuje sexuální život. Doporučujeme jako prevenci každé ženě.
Možnosti léčby
- gymnastika k posílení svalů pánevního dna
- operační léčba
- homeopatická léčba
- smíšená inkontinence - léčíme medikamenty+ cvičení svalů pánevního dna
- naléhavá inkontinence - léčíme pomocí medikamentů.

IČ: 47345888
DIČ:
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Monika Pížová

Víte, co je homeopatie a na jakém principu fungují homeopatika?

Víte, co je homeopatie a na jakém principu fungují homeopatika?

Homeopatie se řadí mezi nejrozšířenější alternativní a celostní metody medicíny. Je založena na zkoumání a léčbě pacienta a jeho příznaků jako celku, nikoli jen jednotlivých částí, u kterých se problém aktuálně projevuje. Je to velmi používaná metoda ve vyspělých zemích, ve Švýcarsku je dokonce hrazena zdravotní pojišťovnou. V Anglii se dokonce pomocí homeopatik už po léta léčí celá královská rodina.


Homeopatie, homeopatické poradenství, léčba Zlín, Brno

Homeopatie, homeopatické poradenství, léčba Zlín, Brno

Mobilní klinika Moniky Pížové se zabývá homeopatií, homeopatickou léčbou a homeopatickým poradenstvím a také fyzioterapiemi a rehabilitacemi. Homeopatické poradenství, homeopatie a její léčba: - je to přírodní léčebná metoda léky vyrobenými z přírodních látek, minerálů, rostlin i živočichů - využívá se zejména v alternativní medicíně - léčba je založená na zkoumání pacienta a jeho symptomů jako celku - léčí chronické choroby např. alergie, ekzémy, nespavost, únava nebo sklon k opakovaným i akutním infekcím.


Poradenství v biochemické tkáňové soli, Biomineral D6 Uherské Hradiště

Poradenství v biochemické tkáňové soli, Biomineral D6 Uherské Hradiště

Mobilní klinika Moniky Pížové poskytuje profesionální poradenství v biochemické tkáňové soli - Biomineral D6. Tkáňové soli jsou buněčné soli v organismu člověka, které jsou nezbytné pro život a zajišťují jeho správnou funkci. Fungují na bázi homeopatik. Druhy tkáňových solí: -Kali Phos- Kalium Phosphoricum - prostředek proti únavě, podporuje koncentraci a paměť -Nat Sulph- Natrium Sulphuricum - detoxikace jater, lymfatického systému a střev. Vylučuje nadbytečnou vodu spolu s toxiny z organismu -Kali Mur - Kalium Muriaticum - minerál pro sliznice horních cest dýchacích, reguluje hustotu krve -Calc Fluor - Calcarea fluorica - Biochemická sůl na elasticitu a regulaci keratinu. Zabezpečuje elasticitu tkání a zdravou zubní sklovinu. Posilňuje pohyblivost kloubů, elasticitu šlach i cév -Mag Phos - Magnesia Phosphorica - Snižuje nervové napětí a reguluje vylučování žláz. Pomáhá při silných bolestech -Kali Sulph - Kalium Sulphuricum - potřeba při chronických zánětech a při tvorbě žlutozeleného hlenu, důležitý pro sliznici plic, pomáhá při onemocnění astmatem, klaustrofóbii a cukrovce -Nat Phos - Natrium Phosphoricum - Biochemický neutralizátor kyselin. Udržuje rovnováhu pH, pomáhá při překyselení organismu, při zvýšené aciditě žaludku, revma, špatném trávení, obezitě, mikóze, střevních parazitech, kyselém zvracení, plynatosti. -Calc Sulph - Calcarea Sulphurica - Podporuje činnost jater zprůchodňuje a čistí tkáně, dává do pohybu toxiny a kyseliny, působí proti chronické tvorbě hnisu.


Masáže u Vás doma, v práci v Uherském Hradišti a okolí, Zlín, Brno

Masáže u Vás doma, v práci v Uherském Hradišti a okolí, Zlín, Brno

Mobilní klinika Moniky Pížové nabízí ideální relaxaci. Nemáte čas jít na masáž? Mám pro Vás unikátní možnost mobilních masáží u Vás doma, v práci v Uherském Hradišti a okolí, Zlín a Brno. Masáž je skvělý relaxační bonus pro zaměstnance nebo přijedu přímo k Vám domů Vás namasírovat. Nabízíme dárkové poukazy na všechny druhy služeb: - masáže thajské, klasické, reflexní, lymfatické a to kdekoliv v Uherském Hradišti a okolí třeba u Vás doma nebo v práci, pokud si nemáte čas zajít na masáž - baňkování – masáž baňkami - homeopatické poradenství - rehabilitace. Masáže a rehabilitace - nabízíme klasické masáže na bolesti zad a šíje či masáže thajské, klasické i sportovní, pro speciální uvolnění krční páteře, šíje, ramen a rukou, uvolnění a regeneraci celého těla . Nabízíme také rehabilitační cvičení.


Homeopatické poradenství, fyzioterapie, rehabilitace Uherské Hradiště

Homeopatické poradenství, fyzioterapie, rehabilitace Uherské Hradiště

Mobilní klinika paní Pížové se zabývá nejen masážemi u Vás doma v okolí Uherského Hradiště, ale také homeopatií, fyzioterapiemi a rehabilitacemi. Homeopatické poradenství, homeopatie: - je to přírodní léčebná metoda léky vyrobenými z přírodních látek, minerálů, rostlin i živočichů - léčí chronické choroby např. alergie, ekzémy, nespavost, únava nebo sklon k opakovaným i akutním infekcím. Rehabilitace: - vhodné pro osoby po úraze, operaci, mozkové příhodě - rehabilitační cvičení pomáhají na bolestivá záda nebo při inkontinenci -fyzioterapie.


Mobilní masáže thajské, klasické, reflexní, baňkování, lymfatické Uherské Hradiště

Mobilní masáže thajské, klasické, reflexní, baňkování, lymfatické Uherské Hradiště

Mobilní klinika Moniky Pížové nabízí ideální relaxaci: Dárkové poukazy na všechny druhy služeb: - thajské, klasické, reflexní, baňkování, lymfatické masáže a to kdekoliv v Uherském Hradišti a okolí třeba u Vás doma nebo v práci, pokud si nemáte čas zajít na masáž - homeopatické poradenství - rehabilitace.Další produkty a služby
  • wellnes centrum, zdravotnická zařízení, masážní studia, rehabilitační centra, služby maséra
  • posuzování zdravotní způsobilosti, psychologické vyšetření, psychiatrické vyšetření, léčba traumat


Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura
Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.


Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha
Bezbolestnou léčbu hemeroidů zajistí ON CLINIC Praha

Hemeroidy jsou nepříjemné onemocnění, které v současné době trápí čím dál více lidí. Na vině je špatný životní styl, kdy většinu času trávíme v sedavém zaměstnání, jsme vystaveni neustálému stresu a máme nezdravé stravovací návyky. Stud a strach z bolesti pak způsobí, že k lékaři přicházíme pozdě. Nebojte se a začněte s léčbou hemeroidů včas.


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!