Dětské skicentrum
Jakub Blosgeber


Šubova 4, Olomouc 779 00
Dětské skicentrum v Olomouci je prodejna a půjčovna lyží a snowboardů.

Prodej, půjčovna, servis:
- kompletní lyžařské vybavení nejen pro děti
- lyže, boty, hole
- vaky na lyže a boty
- snowboardový komplet (snb, boty)
- celosezónní půjčení snowboardů, lyží.

Součástí naší prodejny je i ski servis.

Produkty
  • lyže a běžky, snowboardová výstroj, helmy a vázání, zimní sporty, oblečení na hory, lyžování a snowboarding

Hotel Harrachov, Wellness Hotel Svornost, ubytování.

Hotel Harrachov, Wellness Hotel Svornost, ubytování

Voda, topení a instalatérské práce včetně montáží a rekonstrukce koupelen od OXO plus s.r.o..

Voda, topení a instalatérské práce včetně montáží a rekonstrukce koupelen od OXO plus s.r.o.

Související články
Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.


Jízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu

Ladislav Pošík

Jízdní kola Author a kola Scott nadchnou celou rodinu

Kola Author a Scott patří dlouhodobě ke světové špičce v oblasti cyklistiky. Pokud i vy hledáte kvalitní jízdní kola na míru vašim potřebám, neváhejte a navštivte společnost KOSKA Bike Hradec nad Moravicí. Kola Author i kola Scott pro vás máme připravena v nejrůznějších variantách včetně potřebného příslušenství i servisu.


Rider Sport je zárukou kvality jízdních kol, lyží a snowboardů

Rider Sport

Rider Sport je zárukou kvality jízdních kol, lyží a snowboardů

Rider Sport vám po celý rok nabízí služby, které ocení každý sportovec. V zimě naši odborní zaměstnanci zajišťují kompletní servis lyží i snowboardů, v létě zase prvotřídní servis jízdních kol. Staráme se o to, aby bylo vaše sportovní náčiní ve skvělé formě a dobře vám sloužilo po celou sezónu. Nově nás najdete v Praze 10 a na webových stránkách ridersport.cz. Poznáte nás podle našeho typického žlutého kola nad vchodem.


Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

K-TOP, s.r.o.

Instalatérské práce všeho druhu zejména vodoinstalace a kanalizace

Naše firma sídlí v Třebíči a vznikla v roce 1993. Má tedy dlouhodobou tradici. Snažíme se udržet si v tomto ohledu prestiž i vysokou kvalitu naší odvedené práce. Spolehlivě odstraníme vždy jakýkoliv problém.


Firemní články
Půjčovna dětských lyží, půjčovna snowboardů Olomouc

Půjčovna dětských lyží, půjčovna snowboardů Olomouc

Jedete lyžovat i s dětmi a potřebujete pro ně někde sehnat lyže či snowboardy? Dětské skicentrum v Olomouci je tu pro vás! Protože se specializujeme na dětské lyže a dětské snowboardy, jsme schopní vyjít vstříc i nejspecifičtějším požadavkům malých zákazníků i jejich rodičů. Jsme jedna z mála půjčoven, kde nemusíte platit zálohu za půjčované lyže, snowboard ani další vybavení. Proč? Protože my vám důvěřujeme. Svým nejmenším zákazníkům tedy nabízíme vybavení následujících značek: - Rossignol - Volkl - Fisher - Scott - Elan - K2 - Atomic - Head - Salomon - Dynastar Všechny lyže máme ve velikosti do 160 cm. Servisujeme také veškeré lyžařské a snowboardové vybavení dětí i dospělých. Protože náklady na lyžování s celou rodinou bývají často nemalé, máme velmi střízlivou cenovou politiku: - celosezónní půjčení lyží vč. bot, holí, vaků na lyže i boty u nás stojí 990 Kč - celosezónní půjčení snowboardu s měkkým vázáním a botami 1 400 Kč K celosezónní výpůjčce máte navíc i jedinečný nárok na jeden kompletní servis vypůjčeného vybavení zcela zdarma. Přizpůsobujeme se vašim požadavkům, proto si jakékoliv lyžařské či snowboardové dětské vybavení můžete zapůjčit třeba i na den.