Kreolis


Mojmírovo náměstí 31/20, Brno 612 00

Naše společnost STEINEX a.s. je dodavatelem těch nejkvalitnějších potravinářských výrobků.
Naším cílem je udržet trvalý rozvoj dobrého jména Steinhauser a všech značek a výrobků s ním spojených.

Přinášíme část světové stravovací kultury až do Vašeho domova.
Olivový olej, olivy a další vybrané produkty středomořské stravy.

Olivový olej Kreolis:
Přírodní produkt bez konzervantů a chemických přísad s tisíciletou tradicí. Extra panenský olivový olej má výběrovou jakost získanou z prvního lisu pouze mechanickými postupy – lisovaný za studena. Země původu:Řecko.

IČ: 29375134
DIČ: CZ29375134
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Extra panenský olivový olej KREOLIS, eshop

Extra panenský olivový olej KREOLIS, eshop

Společnost STEINEX a.s., má kvalitní výrobky a služby, vytváří skvělé pracovní prostředí a posiluje dobrou pověst firmy. Firma používá ty nejlepší způsoby výroby, nákupu a prodeje produktů. Nabízíme Extra panenský olivový olej KREOLIS - SLUNNÉ ŘECKO VE VAŠÍ KUCHYNI. Kreolis- tento olej je získán z prvního lisu mechanickým postupem, lisovaný za studena. Neobsahuje konzervační látky a chemické přísady. Tento olej jemnou chuť s vůní ovoce. Do oleje Kreolis se přidávají různé byliny, rozmarýn, bobkový list, zelený i červený pepř celý, olej získá kořeněnou chuť.Může zakoupit také OLIVY KREOLIS S MANDLÍ , které se stali vítězem testu časopisu GURMÁN! Více informací najdete na webových stránkách.


JANNIS medový snack - zdravé mlsání

JANNIS medový snack - zdravé mlsání

Naše firma STEINEX a.s., Vám nabízí pouze vysoce kvalitní výrobky. Ochutnejte JANNIS medový snack-zdravé mlsání. JANNIS Snach, uspokojí Vaše chutě, děláme příchutě mandle, pistácie, kešu, arašídy nebo také seznam s řeckým tymiánovým medem. JANNIS Snack -jádra a semena v přírodním stavu. Snach je výrobek zdravé výživy, který je bez konzervačních látek. Častá konzumace přírodních jader, které obsahují velký počet minerálů a vitamínů mají výborný vliv na kvalitu vlasů, nehtů i pleti. Dále máme v nabídce i mandlový snack - mandlové minisnacky. Více informací najdete na webových stránkách.


Pečené španělské snacky s olivovým olejem

Pečené španělské snacky s olivovým olejem

Společnost STEINEX a.s., má v nabídce pouze vysoce kvalitní potravinářské výrobky. Mimo jiné Vám můžeme nabídnout také pečené španělské snacky s olivovým olejem. Můžete ochutnat výborné novinky na našem trhu - Snatt´s i Andaluské placičky, které obsahují olivový olej a nejlepší na to je, že jsou pečené, nejsou smažené. Mají svoji jedinečnou chuť díky svým ingrediencím. Přidáváme kousky chutného sýra nebo celá slunečnicová semínka, rajčata i česnek, nebo s přísadami různých bylinek a koření. Více produktů naleznete na eshopu. Více informací najdete na webových stránkách.


OLIVY KREOLIS, eshop

OLIVY KREOLIS, eshop

Firma STEINEX a.s.,dodává ty nejkvalitnější potravinářské výrobky. Snažíme se udržet trvalý rozvoj dobrého jména Steinhauser a všech značek a výrobků s ním spojených. Nabízíme OLIVY KREOLIS S MANDLÍ, které vyhrály TEST ČASOPISU GURMÁN! Řecké olivy jsou velmi jemné, nemají tzv. dřevitou chuť, protože mají větší obsah oleje. Slupka oliv není tvrdá, tak jako například španělské olivy. Kreolis olivy se nebarví, mají pouze přírodní barvu, která se získá přirozeným zráním. Olivy jsou zpracované pasterizací, není třeba je uchovávat v lednici. Jejich trvanlivost je delší a chuť je stálá a vynikající. GLORIA´S HARVEST - OLIVY JEMNĚ BYLINKOVÉ CHUTI – jsou z řeckých olivových sadů, zpracovávají se pouze přírodně, bez chemické přísady. Nakládají se v extra panenském olivovém oleji, také v bylinkách a kořeních, mají jemnou chuť. Olivy se nebarví. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • studená kuchyně, distribuce obložených chlebíčků, obědové saláty, prodej chuťovek, aspiky a pomazánky
  • třtinový cukr krystal, celozrnné a žitné mouky, mlýnské výrobky, pekárenské a pečivárenské mouky


Související články
Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!
Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!

Nakupovat potraviny online je velmi pohodlným, příjemným a navíc finančně výhodným způsobem, jak zajistit rodině vše, co je aktuálně třeba. Kdo by si nechtěl ušetřit čas, a zbytečné nervy při nákupech v přeplněných supermarketech? Zásilková služba Z-market vám k výhodám nákupu potravin online navíc nabízí rozvoz potravin až k vám domů či do kanceláře. Vaše oblíbené potraviny tak můžete mít v Praze a okolí do 24 hodin od objednání!


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice
Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.


Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny
Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny

České výrobky z Česka. Přesně těmito slovy se dá popsat výroba firmy ALFA mlýn a balírna. Tato společnost je ryze českého původu a čerpá z dlouholeté tradice, která se dědí po dlouhé generace. Nabízí, vyrábí, balí a prodávají řadu kvalitních tuzemských potravin. Patří sem mouky, těstoviny, ale i kroupy, hrách a ostatní produkty.


Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service
Rozvoz potravin nejen pro Prahu a okolí zajišťuje Z-market – Food Delivery Service

Široký výběr potravin, pohodlný nákup online a spolehlivý servis. To je společnosti Z-market, která nabízí rozvoz potravin těm, kteří z časových nebo zdravotních důvodů nemají možnost vyrazit na nákupy. Rozvoz potravin vám šetří čas i pohonné hmoty, proč toho tedy nevyužít?