ELITE CZECHIA, s.r.o.


Londýnská 730/59, Praha 2 - Vinohrady 120 00

Chcete začít ihned podnikat? Nechcete se trápit byrokracií? Vyberte si z našich cca 80 hotových připravených firem (ready made společností s.r.o.) určených k okamžitému prodeji. Začít podnikat lze již za 1 až 2 hodiny. Využijte bezpečné formy podnikání. Nabízíme sídlo pro firmu v Praze, odklad daňového přiznání, vedení účetnictví a služby daňového poradce.

IČ: 24254827
DIČ: CZ24254827
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Cibulka

Založení firmy na klíč, prodej nové společnosti

Založení firmy na klíč, prodej nové společnosti

Založení společnosti na míru celá Česká republika. Prodej nových společností s.r.o. Zajistíme ihned sídlo pro Vaší firmu. Společnost ELITE CZECHIA, s.r.o. nabízí kompletní servis, včetně vyřízení veškerých potřebných dokumentů na úřadech. Do 1 hodiny můžete začít podnikat. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže. Naše pobočky: Nechvílova 1844/3, 148 00 Praha 4 Tel: +420 222 766 100, E-mail: info@eliteczechia.cz 3Legionářů 344, 261 01 Příbram VII Tel.: +420 311 230 742, E-mail: info@eliteczechia.czDalší produkty a služby
  • činnost třetí stranou, transakční podnikové procesy, externí zpracování mzdy, externí zpracování účetnictví, virtuální kancelář, outsourcing firemní úspora


Související články
Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing
Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě
Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě

Malý, střední nebo velký podnik, všichni potřebují kvalitní servis spojený s IT službami. Profesionální služby v oblasti komunikačních a informačních technologií nabízí i společnost Experia Group, která dokáže maximalizovat využívání IT i ve vaší firmě. Nebojte se a svěřte se do rukou odborníků na outsourcing IT!


Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty
Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

Personální řízení se stále vyvíjí. Personalisté i management firem by měli umět na tyto změny operativně reagovat. Pro snazší orientaci v nových trendech a změnách připravuje společnost DMC management consulting s.r.o. pravidelná setkání a školení v osvědčených i nových formátech. Navštívit můžete workshopy, snídaně i otevřená školení a kurzy. Vybere si každý personalista i manažer, kterému záleží na rozvoji jeho firmy a zaměstnanců. Každý z nabízených formátů setkání plní totiž rozdílné cíle.


Outsourcing ICT – IT bez starostí
Outsourcing ICT – IT bez starostí

V posledních letech je zajišťování služeb pomocí outsoucingu, neboli externí firmou, celosvětově zvyšujícím se trendem. Typickým outsourcingem je správa informačních technologií. EXPERIA GROUP s.r.o. je českou soukromou společností, která poskytuje expertní služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Zakládáme si na kvalitě naší práce, a tím získáváme důvěru našich zákazníků. Budujeme dlouhodobé vztahy a námi dodaná řešení podporujeme a rozvíjíme.