ERTRANS, družstvo
Nákladní autodoprava s vlastním vozovým parkem a kontejnerová doprava

Hledáte firmu, která zajistí převoz těžkého a rozměrného nákladu? Nebo jen potřebujete na vaši stavbu dovézt stavební materiál? Společnost ERTRANS, družstvo ze Znojma provozuje nákladní autodopravu a díky vlastnímu vozovému parku je schopna zajistit přepravu téměř jakýchkoliv objektů. Pro vaši stavbu vám také rádi poskytnou kontejner pro ukládání suti a odpadu, který v čas určení také odvezou.

Nákladní autodopravu v Jihomoravském kraji a na Vysočině provozuje společnost ERTRANS, družstvo ze Znojma

Nákladní autodoprava v Jihomoravském kraji a na Vysočině, převoz suti i rozměrných nákladů

Kromě zemních, výkopových a stavebních prací, nabízíme také služby nákladní a kontejnerové dopravy. Disponujeme vlastním rozsáhlým vozovým parkem, díky čemuž převezeme jakýkoliv náklad, kamkoliv potřebujete. Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníka – klademe tedy důraz na pečlivé dodržování termínů, aby byl převážený náklad v cíli přesně ve vámi stanovený čas. Samozřejmostí je také bezpečnost práce a šetrné zacházení s přepravovanými objekty, ať už se jedná o suť, rozměrné a těžké díly, ale i o malé objekty ve velkém množství.

Nákladní autodoprava pro Jihomoravský kraj a Vysočinu


Kontejnerová doprava, odvoz suti a odpadu z každé stavby, rychle a spolehlivě!

Bez kontejneru, do kterého se ukládá suť a nepořádek se neobejdete na žádné stavbě, ať už se jedná o výstavbu rodinných domů, průmyslových staveb nebo bytových objektů. Naše společnost vám přímo na místo stavby doveze kontejner, který pojme veškerý odpad ze stavby. V požadovaný čas samozřejmě zajistíme také jeho odvoz. Působíme v Jihomoravském kraji a na Vysočině, zejména v Moravských Budějovicích, Ivančicích, Třebíči, Miroslavi a Hrušovanech nad Jevišovkou. Neváhejte se na nás obrátit a využijte služby tradiční české firmy, která si zakládá na kvalitě odvedené práce!

Kontaktujte nás pro konkrétní nabídkuZemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce

Zemní, výkopové a bourací práce v Jihomoravském kraji a na Vysočině

Stavební práce

Stavební práce

Stavební práce v Moravských Budějovicích, Ivančicích, Třebíči, Miroslavi a Hrušovanech nad Jevišovkou

Nákladní autodoprava a kontejnerová doprava

Nákladní autodoprava a kontejnerová doprava

Nákladní autodoprava s vlastním vozovým parkem a kontejnerová doprava