ERTRANS, družstvo
Stavební práce v Moravských Budějovicích, Ivančicích, Třebíči, Miroslavi a Hrušovanech nad Jevišovkou

Společnost ERTRANS, družstvo ze Znojma vám zajistí komplexní stavební práce, ať už vás čeká stavba rodinného domu či větší investiční záměr. Působíme v Jihomoravském kraji i na Vysočině a díky vlastnímu vozovému a strojovému parku, odborně vyškoleným pracovníkům a mnohaletým zkušenostem, vám můžeme nabídnout jen to nejlepší!

Stavební práce v Jihomoravském kraji a na Vysočině zajistí společnost ERTRANS, družstvo ze Znojma

Stavební práce a terénní úpravy v Jihomoravském kraji a na Vysočině

Ať už stavíte dům, nebo větší objekt, jedno je jasné – před samotným započetím stavby je potřeba perfektně připravit terén. Naše společnost se zabývá stavebními pracemi, které vám pomohou upravit terén do požadovaného tvaru tak, aby vyhovoval dané stavbě. Kromě přípravy pozemků pro stavbu rodinných domů, bytových objektů nebo průmyslových staveb, provádíme také změnu celkové struktury při výstavbě parkovišť nebo cest. Díky našim mnohaletým zkušenostem víme přesně, jak v daných případech postupovat, abychom vám zaručili perfektní výsledek.

Stavební práce v Jihomoravském kraji a na Vysočině


Kvalitně odvedené stavební práce - dodržování přesně daných postupů a plánů, kvalifikovaní pracovníci

Pokud tedy hledáte firmu, která vám provede stavební práce a působí v Jihomoravském kraji nebo na Vysočině, jsme tu pro vás! Působíme převážně v Třebíči, Moravských Budějovicích, Ivančicích, Hrušovanech nad Jevišovkou nebo Miroslavi. Během realizace všech stavebních prací klademe velký důraz na požadavky zadavatele a dodržení přesně stanovených postupů a plánů. Disponujeme vlastním vozovým a strojovým parkem, a hlavně odborně a kvalifikovaně vyškoleným personálem, který je základem každé firmy, té stavební obzvlášť!

Neváhejte nás kontaktovat pro konkrétní nabídkuZemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce

Zemní, výkopové a bourací práce v Jihomoravském kraji a na Vysočině

Stavební práce

Stavební práce

Stavební práce v Moravských Budějovicích, Ivančicích, Třebíči, Miroslavi a Hrušovanech nad Jevišovkou

Nákladní autodoprava a kontejnerová doprava

Nákladní autodoprava a kontejnerová doprava

Nákladní autodoprava s vlastním vozovým parkem a kontejnerová doprava