ERTRANS, družstvo
Zemní, výkopové a bourací práce v Jihomoravském kraji a na Vysočině

Stavba nového rodinného domu, bourání starého, ale i drobnější terénní úpravy jako budování jezírka či bazénu se neobejdou bez firmy, která vám kvalitně a spolehlivě vykoná zemní, bourací či výkopové práce. Neváhejte se obrátit na společnost ERTRANS, družstvo ze Znojma a získejte 24měsíční záruku na odvedenou práci! Působíme v Moravských Budějovicích, Třebíči, Miroslavi, Hrušovanech nad Jevišovkou a Ivančicích.

ERTRANS, družstvo provádí zemní, bourací a výkopové práce na Vysočině a v Jihomoravském kraji.

Zemní a výkopové práce - vyrovnání terénu, vybudování základů domu či vykopání jezírka a bazénu

Chystáte se stavět a čeká Vás volba výběru firmy, která Vám zrealizuje výkopové práce? Ať už při započetí stavby, nebo při jejím dokončování se bez zemních a výkopových prací pomocí těžké techniky neobejdete. Naše společnost se zabývá zemními pracemi všeho typu – ať už potřebujete vyrovnat terén, vybudovat základy pro stavbu, připravit pozemek na realizaci kanalizačních přípojek nebo inženýrských sítí či drobnější zemní práce jako je vykopání jámy pro stavbu bazénů či jezírek. Disponujeme vlastní profesionální těžkou technikou, kterou obsluhuje odborně vyškolený personál – můžeme vám tak zajistit maximální kvalitu odvedené práce.

Zemní a výkopové práce všeho druhu


Stavební práce na Vysočině a v Jihomoravském kraji, záruka 24 měsíců na provedenou práci

Na českém trhu se najde opravdu velké množství firem působící v oboru stavebnictví. Pokud však chcete, aby Váš dům stál na poctivých základech, aby vaše jezírko či bazén spolehlivě fungovaly po dlouhé roky, či aby byl pozemek připraven pro inženýrské sítě tak, aby plnily svůj účel, vyberte si firmu, která je zárukou kvality! Jsme českou firmou, která působí na Vysočině a v Jihomoravském kraji, především v Moravských Budějovicích, Ivančicích, Třebíči, Miroslavi nebo Hrušovanech nad Jevišovkou. Na kvalitě práce si dáváme maximálně záležet a spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě – právě proto vám garantujeme 24měsíční záruční dobu. Vyberte si firmu, která si za svou prací stojí a můžete se na ni maximálně spolehnout – vyberte si nás!

Kvalitní česká firma provádějící zemní a výkopové práceZemní a výkopové práce

Zemní a výkopové práce

Zemní, výkopové a bourací práce v Jihomoravském kraji a na Vysočině

Stavební práce

Stavební práce

Stavební práce v Moravských Budějovicích, Ivančicích, Třebíči, Miroslavi a Hrušovanech nad Jevišovkou

Nákladní autodoprava a kontejnerová doprava

Nákladní autodoprava a kontejnerová doprava

Nákladní autodoprava s vlastním vozovým parkem a kontejnerová doprava