Vinařství
Jiří Barabáš
Firemní akce a teambuildingové aktivity s ochutnávkou vín

Penzion Vinařství Barabáš ve Strachoticích na Znojemsku nabízí nejen komfortní ubytování v prostorných nově vybudovaných apartmánech, ale je i skvělým místem pro pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, firemních akcí a teambuildingových aktivit, doplněných o ochutnávku vynikajících bílých a červených vín vyprodukovaných z biohroznů.

Ochutnávka prvotřídních vín, ubytování v penzionu ve Strachoticích

Penzion uprostřed vinic nabízí využití školicí místnosti s dataprojektorem

V prostorách našeho penzionu uprostřed vinic nabízíme možnost konání firemních akcí a teambuildingových aktivit s možností využití školicí místnosti včetně zapůjčení dataprojektoru. Zajistíme vám bohaté občerstvení, teplá jídla a ochutnávku lahodných vín prvotřídní jakosti z vlastní produkce. Lahvovaná přívlastková vína s certifikátem o biopůvodu si můžete u nás zakoupit a odvézt s sebou domů.

Vinařství Barabáš nabízí možnost pořádání firemních akcí


Komfortní ubytování pro účastníky firemních akcí, ochutnávky bílých a červených vín

Komfortní ubytování pro účastníky firemních akcí, školení, víkendových pracovních programů, teambuildingových aktivit s možností využití wellness, sportovních aktivit na kole, kolečkových bruslí, plážového volejbalu, pétanque. Ve volném čase lze podnikat výlety do krásné krajiny Znojemska, umožníme vám projížďky na koních a v neposlední řadě řízené degustace našich bílých a červených vín zpracovaných z biohroznů šetrnou moderní technologií.

Ubytování pro účastníky firemních akcí a ochutnávky vínVinařství

Vinařství

Vinařství na Znojemsku nabízí bílá a červená vína z biohroznů

Penzion ve vinici

Penzion ve vinici

Rodinný penzion s komfortními apartmány uprostřed vinic na Znojemsku

Firemní akce s vínem

Firemní akce s vínem

Firemní akce a teambuildingové aktivity s ochutnávkou vín